برلیان - پوست، مو و لیزر
۹۳۴۸۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۴
۴۹۳۸۷ 
مرکز برلیان - دکتر تابع، دکتر میر افشار
رفع دائم موهای زائد- صورت و بدن در کمترین زمان و با برترین تکنولوژی روز دنیا و با کمترین میزان سوزش غیرقابل احساس- قابل رویت حتی در جلسه اول
برلیان
پوست  مو لیزردکتر مریم تابع                  ن.پ :44704 متخصص پوست مو
دکتر علی میر افشار           ن.پ :34667  پزشک پوست مو    هدیه ویژه نوروزی

کرایولیپولیز تخفیف نوروزی        150،000 تومان

OFFER کرایو لیپولیز 1 جلسه لیزر موهای زائد برای زیر بغل
پکیج ویژه کل بدن 6 جلسه 1900000 + 2 جلسه رایگان


OFFER لیزر موهای زائد 1 جلسه SR رایگان برای صورت
لیست قیمت های نوروزی لیزر موهای زائد:

کرایولیپولیز

آخرین تکنولوژی برتر آمریکا و اروپا با بالاترین نتایج چاقی موضعی

پکیجهای تخصصی درمان سلولیت

درناژ لنفی و رفع چاقی های موضعی

رفع افتادگی و عضله سازی سینه و باسن

درمان اختصاصی برای چاقی و سلولیت ران، باسن، گردن و غبغب

بهترین انتخاب برای کسانی که می خواهند بدون جراحی و عارضه لیفت صورت، شکم، دکلته و بازو را انجام دهند و چربیهای متراکم و بافت سلولیت مقاوم به درمان را متابولیزه و برطرف کنند.

کرایولیپولیز دستگاهی است که برای زدودن سلول چربی از بدن استفاده می‌شود. توسط این دستگاه، سلول‌های چربی بوسیله سرما از بین می‌روند و به همین دلیل بدون بازگشت است.
این روش از سال ۲۰۰۹ بر روی انسان بصورت موفقیت آمیز آزمایش و به عنوان روش جایگزین بدون جراحی برای ازبین رفتن سلول چربی پیشنهاد می‌شود. کرایولیپولیزاصل برای ازبین بردن سلولهای چربی بسیار موثر و همراه با عوارض حداقل است.
همراه با رژیم درمانی

ا تا 4 سایز کاهش سایز در اولین جلسه

پکیج ترکیبی با استفاده از پنج روش لیزر

اولتراساند+کرایولیپولیز +Cavitation + RF + LPG

کویتیشن چیست؟ مکانیسم اثر ان چگونه است؟
به برخورد امواج اولتراسوند( نوعی امواج صوتی ) با فرکانس بسیار زیاد با مولکول های آب و تشکیل و فوران حباب های ریز در آب کویتیشن گویند.
انجام کویتیشن در بافت چربی ، سبب تشکیل حبابهای ریز در اطراف سلول های چربی می شود که به شدت تحت تاثیر امواج اولتراسوند ، در حال لرزش و فوران می باشند ، برخورد این حبابها با دیوارۀ سلول های چربی و ترکیدن انها سبب پارگی دیوارۀ سلول و بیرون ریختن چربی درون سلولی ( تری گلیسرید) و خروج اب درون سلولی می گردد.
اب درون سلولی بوسیله سیستم لنفاوی تخلیه و بوسیله کلیه ها به شکل ادرار دفع می شود. از این رو یکی دو روز بعد از انجام کویتیشن دفعات ادرار افزایش می یابد.تغییر رنگ و بوی ادرار هم در بعضی بیماران چاق دیده شده است . .بنابراین همیشه نوشیدن آب فراوان در همان جلسه وروز بعد از جلسه توصیه می شود .
و اما چربی درون سلولی ( تری گلیسرید )که با کویتیشن ازاد شده ، بوسیلۀ انزیم ها به گلیسرول و اسیدهای چرب ازاد تجزیه می شود. گلیسرول نوعی چربی محلول در اب است که پس از کویتیشن وارد گردش خون می شود و هر سلولی که نیاز به انرژی دارد انرا از خون دریافت کرده به مصرف سوخت و ساز ( متابولیسم ) می رساند. اسیدهای چرب (غیرمحلول در اب ) بوسیلۀ سیستم گردش لنفاوی به کبد برده می شوند و در انجا به مولکول های دیگری تبدیل می شوند و مثل گلیسرول در سلولها به سوخت و ساز می رسند.
در هر جلسه کویتیشن , تعدادی از سلولهای چربی از بین میروند و چون تکثیر انها غیر ممکن است ، پس درمان با کویتیشن ماندگار و همیشگی است.
درواقع بدون جراحی و کاملاً ایمن توانسته ایم با کمک کویتیشن سلول های چربی را از بین ببریم .به دلیل قدرت بالای این تکنیک ، در هر جلسه کاهش سایز قابل ملاحظه ، چشمگیر و ماندگار است. اثر کویتیشن تا 3 ماه در بافت چربی ادامه دارد و همینطور بهتر می شود.
در هر جلسه چند سانت از موضع کم خواهد شد؟
میزان تغییر سایز در افراد متفاوت است به دلیل سن – جنس- مقاومت بافت چربی و…. اما با توجه به تجربیات بدست آمده این مقدار بین نیم تا یک و نیم سانت در هر جلسه می باشد.
تعداد جلسات استفاده از دستگاه چگونه است؟
بصورت هفته ای یک یا دو جلسه می باشد ومابین ۸ الی۲۰ جلسه بسته به میزان چربی ادامه می یابد.
آیا این روش درد هم دارد؟
خیر در این روش فرد کاملا راحت ااست و به هیچ عنوان احساس درد ندارد.
آیا همه افراد می توانند از این دوش استفاده نمایند؟
محدودیت استفاده از امواج اولتراسوند در افراد دارای کبد چرب ، فشار خون و چربی بالا وافراد دیابتیک می باشد.


حداکثر قدرت تخریب بافت چربی لیزر لیپولیز – بهترین روش حذف چربیهای اضافه(  بدون جراحی و عوارض) روش کاملا"غیر جراحی – برگشت ناپذیری و پایداری نتایج درمان – عدم نیاز به رژیم درمانی و مکمل غذایی- حتی مناسب برای چاقی های موضعی بعد از بارداری و رفع دائمی سلولیت
Cxpl II - mIPL

Cxpl II نسل جدیدی از سیستم های IPL است که مجهز به سه فلش لامپ اختصاصی با سه طول موج جداگانه می باشد . پروب HR برای درمان اختصاصی موهای ناخواسته ، پروب SR برای درمان چین و چروکها و جوانسازی و پروب VR خاص درمان ضایعات عروقی و پیگمانته است. این دستگاه در حال حاضر سریعترین دستگاهیست که از طریق آن می توانید کل بدن را در مدت زمانی بسیار کم حدوداً 45 دقیقه ، Hair Removal کنید . چون در هر ثانیه 1 پالس می زند.
همچنین دستگاه دارای سیستم cooling بوده که هم خود پوست و هم لامپ را خنک نگه می دارد .

دستگاههای ایتالیایی  Cxpl II رفع موهای زائد نسل چهارم سیستمهای IPL
رفع دائم موهای زائد- صورت و بدن در کمترین زمان و با برترین تکنولوژی روز دنیا و با کمترین میزان سوزش غیرقابل احساس- قابل رویت حتی در جلسه اولجوانسازی با دستگاه  RF  (لیفت – لیپولیز – و جوانسازی صورت و بدن ) به صورت عمیق
جوانسازی با لیزر SR بصورت سطحی
میکرودرم
مزوتراپی
 انواع ژل و بوتاکس 
PRP 


برلیان
پوست  مو لیزر

دکتر مریم تابع                 ن.پ :44704 متخصص پوست مو
دکتر علی میر افشار           ن.پ :34667  پزشک پوست مو


آدرس شعبه 1: خیابان شریعتی – ابتدای ظفر – پلاک 26 – واحد سوم شرقی
تلفن تماس: 89 96 91 22


آدرس شعبه2:
سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، پلاک 10، واحد 11
تلفن تماس: 86 25 38 22    -    94 25 38 22نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج