ایران بهترین فدراسیون آسیا می‌شود؟
۹۳۵۰۳۰
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
۲۹۵۶ 
ایران یکی از بخت های اصلی بردن جایزه بهترین فدراسیون فوتبال آسیا است.

خبرآنلاین: ایران بار دیگر کاندید انتخاب به عنوان بهترین فدراسیون فوتبال آسیا است و شانس خوبی هم برای کسب این عنوان دارد. این اتفاق قبلا هم رخ داده ایران در سال های قبل هم توانسته به عنوان بهترین فدراسیون آسیا انتخاب شود.

ماجرا از این قرار است که هر سال چند ماه قبل از مراسم Afc یک فراخوان می دهد که فدراسیونی که می خواهد در این بخش برنده جایزه شود عملکرد یک سال اخیر خود را برای Afc ارسال کند که بیشتر فدراسیون ها هم در این فراخوان شرکت نمی کنند ولی فدراسیون فوتبال ایران از زمان ریاست کفاشیان همیشه در این فراخوان شرکت کرده و حتی یک سال که اتفاقا تیم های ما نتایج ضعیفی هم گرفته بودند و فدراسیون هم شدیدا زیر فشار انتقادات قرار داشت، نامه 46 صفحه ای برای Afc نوشته بود که در نهایت برنده هم شد.

در آن نامه درباره عملکرد فدراسیون و توسعه فوتبال بانوان نوشته شده بود ولی امسال فدراسیون می تواند روی مسائلی چون ورود بانوان به ورزشگاه مانور دهند و برنده جایزه شوند. جایزه ای جزو جوایز اصلی نیست ولی برای فدراسیون ما در شرایط پرانتقاد فعلی می تواند خوب باشد و با توجه به اینکه تاج نایب رییس اول Afc است، ایران شانس زیادی برای رسیدن به این عنوان دارد.

علاوه بر این احتمالا جایزه بهترین بازیکن فوتسال هم به ایران برسد که فدراسیون ما هم راضی این مراسم را ترک کند چرا که جایزه سردار آزمون و علیرضا بیرانوند کمی دور از دسترس است، مگر اینکه لابی خوبی انجام شده باشد یا اتفاق خاصی رخ دهد؛ چرا که تنها بازیکنانی برنده می شوند که در مراسم حاضر باشند.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1398/09/11
اره باید بشود چون 5 ستاره اییم!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/09/11
اگر بهترین نشود ظلم بزرگی به آقای تاج است)!!
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/09/11
اگر بهترین نشود ظلم بزرگی به آقای تاج است)!!
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/09/11
حتما میشه . حتما . با این گندکاریها حتما میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج