چشمی که دستِ کی‌روش را ندید، محروم شد
۹۳۵۳۷۸
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
۱۲۳۲۰ 
رییس کمیته داوران اعلام کرد داور دیدار استقلال و سپاهان ۵ هفته از قضاوت محروم شده است.

ایسنا: هدایت ممبینی درباره خطای هند کی‌روش استنلی در بازی سپاهان - استقلال اظهار کرد: بله آن یک پالتی واضح بود و طبق قوانین فیفا وقتی دست از شانه بالاتر بیاید برخورد توپ با دست در محوطه جریمه توسط مدافع حتما خطای پنالتی خواهد بود و در مسابقه روز شنبه هم این موضوع کاملا واضح بود.

او افزود: صحنه ما را از دوربین و فیلم و عکس می‌بینیم که با فضای فشار و استرس داخل زمین فرق می‌کند اما قبول دارم که پنالتی واضحی بود و در فضایی اتفاق افتاد که در دید داور بود و ماسک نشده بود.

رییس کمیته داوران تاکید کرد: داور آن بازی آن لحظه نتوانسته بود صحنه را ببیند و انتظار داشت کمک داور پشت دروازه یا کمک داور کنار خط به او کمک کنند که آن‌ها هم نتوانستند و از این موضوع متاسف بود. داور تا درباره چیزی مطمئن نباشد نمی‌تواند قضاوت کند و این اتفاق افتاد. نمی‌خواهیم بگوییم طبیعی است اما همیشه انسان در صحنه‌هایی که تحت فشار قرار دارد ممکن است یک صحنه واضح را نبیند و این اتفاقات در فوتبال دنیا هم رخ می دهد.

ممبینی با بیان ای نکه چنین صحنه‌هایی در یک آن رخ می دهند، یادآور شد: داور باید در یک لحظه صحنه را ببیند، آنالیز کند و تصمیم گیری کند. داور ۴، ۵ متری صحنه بوده زاویه خوبی داشته داور پشت دروازه هم نزدیک بوده است. کمک داور اول مسوولیت کم‌تری داشته چون خط آفساید را هم داشته است اما هیچ چیزی از مسوولیتی که آن‌ها نسبت به این صحنه داشتند کم نمی‌کند. داور پادشاه و رییس زمین است و تصمیمات به او برمی‌گردد و تصمیم نهایی با او است اما در این صحنه کمک داورها هم کمک نکرده است.

وی در پاسخ به سوالی که می گفت چنین چیزی قابل باور و قبول نیست، تصریح کرد: همین اتفاقات می‌افتد که این جنجال و حادثه به وجود می‌آید. داور پشت دروازه استرس کمتری داشته است و او ۹۰ دقیقه پشت دروازه می‌نشیند تا چنین صحنه‌ای را قضاوت کند. توجیه او این بود که من این صحنه را درست نتوانستم ببینم دست بالا رفت اما در آن زاویه من نتوانستم ببینم توپ برخورد می کند یا نه. داور خط هم می‌گفت من حواسم به خط آفساید بود. همه این صحنه را دیده بودند اما استنلی هم که خودش قدبلند است یک لحظه دستش را پایین کشید تا از برخورد توپ با دستش جلوگیری کند اما توپ به دست او برخورد کرد.

رییس کمیته داوران در پاسخ به این که آیا به باشگاه‌ها حق می‌دهید بگویند چنین اشتباهی ممکن است باعث قهرمان نشدن آن‌ها نشود، گفت: از یک طرف ما هم خودمان را جای باشگاه و هواداران آن قرار می‌دهیم که دوست دارند اتفاقات در زمین به درستی قضاوت شود. ما هم این انتظار را داریم و مطمئنا داور هم چنین قصدی دارد و پشت هر داور ساعت‌ها تمرین ممارست و آموزش است و یک داور تا به لیگ برتر برسد ۱۵ سال داوری کرده تا به این رده رسیده است. شما تصادفات جاده‌ای را که می‌بینید ماشین‌ها با هم شاخ به شاخ می‌شوند و برخورد می‌کنند چون ممکن است ذهن‌شان جای دیگری باشد. زاهدی‌فر هم ممکن است چندین قضاوت خوب داشته باشد اما این یک قضاوت او خوب نبوده است.

ممبینی در پاسخ به این که آیا درست است این داور در تست‌های پیش از لیگ قبول نشده است، گفت: ایشان در ابتدای فصل که مرداد ماه بود مصدوم بود و شرکت نکرد اما اگر داوری تست ها را پاس نکند که به زمین نمی آید. تست از او گرفته شده و مگر ممکن است در دوره ما این اتفاق بیفتد. بهترین داور دنیا هم اگر نتواند تست را پاس کند امکان ندارد داخل زمین برود.

وی درباره محرومیت این داور اظهار کرد: وقتی داوری اشتباه می کند طبق آیین نامه های فیفا، AFC و کمیته داوران کشور آیتم هایی وجود دارد و او بعد از چند هفته باید به زمین برگردد. شاید بهتر باشد از واژه بهتری استفاده کنیم. آیا شما که مخاطب فوتبال دنیا هستید رییس کمیته داوران اسپانیا، آلمان یا انگلیس را می شناسید؟ لازم هم نیست بدانید. اما اینجا تا اشتباهی می شود می گویند کجایی بیا به دادمان برس.

وی در پاسخ به اینکه شاید به دلیل بالا بودن اشتباهات در فوتبال ما این اتفاق می افتد، تصریح کرد: از موقعی که من این مسئولیت را گرفتم ۲۸۷۳ مسابقه را در لیگ برتر، لیگ یک، لیگ ساحلی، بانوان و... قضاوت کرده ایم. آنالیز ما این است که بیش از ۲۰۰ مسابقه مشکل داوری داشته ایم که این تعداد وقتی نسبت به تعداد مسابقات می سنجیم می شود ۸، ۹ درصد مسابقات و آمار خیلی خوبی برای ما است. دلیل نارضایتی از داور تیم ها نمی خواهند امتیازی از دست بدهند و دوست دارند همه چیز کامل باشد و تا زمانی که انسان قضاوت می کند نمی شود صد در صد شود آموزش و تلاش هست اما اشتباه هم پیش می آید. حق را به باشگاه ها می دهیم که معترض بشویم.

وی تصریح کرد: طبق آیین نامه های فیفا و AFC با تمام داوران که اشتباه تاثیرگذار در نتیجه مسابقه دارند برخورد می شود. محرومیت ایشان ۵ هفته است. وقتی نمره داور از ۱۰ نمره، زیر ۷ و۴ باشد این داور در رده های پایین تر قضاوت می کند آمادگی ذهنی وروحی را به دست بیاورد تا برگردد.

ممبینی در پاسخ به اینکه کمک داور و کمک داور پشت خط هم محروم شدند، گفت: آنها هم چند هفته ای استراحت می کنند و در لیگ های پایین تر قضاوت می کنند. محرومیت کلمه خوبی نیست و من از استراحت استفاده می کنم. یک بازیکن هم اگر پنالتی را از دست بدهد محروم که نمی شود. شاید مربی او را در ارنج نگذارد یا تنبیهش می کند. داوران هم به استراحت می روند.

وی در پاسخ به اینکه آیا گل دوم سپاهان آفساید بود، گفت: ما خیلی آنالیز کردیم البته جلسه آنالیزمان امروز ساعت ۱۰ صبح در فدراسیون است، تیم آنالیز عسگری و مرادی و فنایی هستند و صحنه ای که دیدیم آفساید نبود. برخی مواقع کیفیت فیلمبرداری در کشور ما بالا نیست و کار سخت است. با بچه ها که صحبت می کردیم حق را به کمک داور می دادند. در فیفا و AFC هم در صحنه های نامشخص حق را به داوران می دهند.

ممبینی در پاسخ به اینکه استقلالی ها می گویند قرار بوده ۵ دقیقه وقت اضافه گرفته شود و کمک داور این موضوع را به آنها گفته بوده اما تایم یک دقیقه بیشتر شده، توضیح داد: داور ۶ دقیقه اعلام کرد و همین هم رعایت شد.

وی درباره اینکه آیا در مصاحبه انصاری فرد که گفته بود برخی دوست ندارند امسال پرسپولیس قهرمان شود منظورش داوران بود، تاکید کرد: یعنی سه سال که قهرمان شدند ما دوست داشتیم حالا دوست نداریم!؟ این حرفها نمی دانم از کجا درمی آید. فوتبال ورزشی در دنیا است که همه باید از آن لذت ببرند اما اینجا می بینیم مدیرعامل ناراحت، هوادار عصبی، سرمربی داغان و... هستند. همه باید کمک کنند که از فوتبال لذت ببریم.

همانطور که قوانین فوتبال را در کمیته داوران رعایت می کنیم و تنها کسانی که قانون را رعایت می کنند ما هستیم. به داور می گوییم حق مصاحبه نداری و اگر اشتباه کند به او استراحت می دهیم. خودمان سعی می کنیم به جامعه آرامش بدهیم اما در فوتبال همه مصاحبه می کنند مربی و بازیکن و گلایه و پریدن به یکدیگر دارند و این آرامش را از فوتبال می گیرد. فوتبال یک بازی است که همه باید از آن لذت ببرند و اگر بخواهیم آن را وارد فازی ببریم که همه علیه هم مصاحبه کنند درست نیست. ما فقط قوانین را رعایت می کنیم اما حق مصاحبه هم نداریم و هرچیزی می گویند باید تحمل کنیم.

رییس کمیته داوران در این باره که آیا اگر کمک داور ویدئویی به فوتبال ایران بیاید این مشکل حل نمی شود، اذعان کرد: درباره همین هم حرف و حدیث می شود چون انسان باید در نهایت تصمیم بگیرد. پروسه وار زمان بر است. ما این را درخواست دادیم و ۵ مرحله دارد و ما در مرحله دوم هستیم و فدراسیون و باشگاه ها باید همکاری کنند و هزینه وی ای ار را باشگاه ها باید تامین کنند. مهم ترین بعد قضیه هم آموزش داوران است و اینطور نیست که بگوییم یک تلویزیون بیاوریم و بگوییم یا علی قضاوت کنید. باید این مراحل طی شود، دستگاه با این تحریم ها خریداری شود، داوران آموزش ببینند.

ممبینی درباره هزینه ۳۰۰ هزار دلاری دستگاه VAR اذعان کرد: شرکت های مختلفی توسط فیفا تایید شده اند و نمی توانم رقم بگویم چون خیلی متفاوت است. ورزشگاه ها زیرساخت های متفاوت دارند و سیستم و دوربین و مانیتور باید نصب شود. قیمت نگویم بهتر است اما ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار هر پک VAR هزینه بر است و همه باید دست به دست بدهند. برنامه هایی طراحی کردیم و با حضور تاج جلسه داریم تا بحث های این چنینی از فوتبال ما جدا شود و مردم بیشتر لذت ببرند و اعصابشان خراب نشود.

فوتبال همه چیز مردم شده است و ما هم دوست داریم این زودتر وارد شود و من بیشتر از همه حرص می خورم. همه باید دست به دست هم بدهند و من سوپرمن نیستم که تنهایی VAR را بیاورم و همه باید کمک کنند. در آسیا حدود ۸، ۹ کشور این پروسه را اجرا کرده اند و چند کشور مثل ما درخواست داده اند باید کار را تسریع کنیم.

وی در خصوص مهاجرت فغانی به استرالیا گفت: من تا روزهای آخر در جریان نبودم و او تصمیم شخصی گرفت. وقتی او به من گفت به استرالیا می روم فکر می کردم سفر تفریحی است اما دیدم برای همیشه می رود.

رییس کمیته داوران در پاسخ به اینکه آیا اسم فغانی در فهرست داوران برای جام جهانی قطر وجود دارد یا خیر، تاکید کرد: هنوز کاندیداها از AFC اعلام نشده اما او قطعا یکی از داورانی است که در جام جهانی قطر هست.

ممبینی در پاسخ به اینکه آیا کار ویلموتس در ایران تمام شده و برانکو سرمربی تیم ملی است، بیان کرد: خبر صد در صد را باید بگذاریم وقتی قطعی شود. کار به جای نهایی رسیده و عملکرد ایشان رضایت بخش نبوده است. چند سالی که با آقای کیروش بودیم روندی وجود داشت اما بعد از او مدیریت کردن سخت است او کاری و سخت گیر بود و فوتبال ما و کشورهای همسایه را شناخته بود در ۲۴ ساعتی که در اردو بود ۵، ۶ ساعت بیشتر خواب نداشت و مربی منحصربه فردی بود. ویلموتس از نظر کیفی و نتیجه گیری موفق نبود و نبود او تصمیم خوبی است و مسائل مالی را هم بهتر است من نگویم. برانکو هم یکی از گزینه های ما است و با توجه به شناختی که از فوتبال ما دارد او شانس حضور به عنوان سرمربی تیم ملی ایران را دارد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا از بین ۴۳ داور در لیگ برتر فقط ۲۰ نفرشان قضاوت کردند، توضیح داد: ما یک سری داور دعوت کردیم که جوانانی ۲۶ ، ۲۷ ساله هستند از جمله منصوریان و حیدری چون احساس می کنیم در بخش آکادمی باید کارهایی انجام بدهیم. بنابراین این ریسک را پذیرفتیم که جوانان را بیاوریم. همه دوست دارند داوران خوبی بیایند. علاوه بر اینکه باید داورسازی کنیم داوران برگزیده ما به لیگ برتر دعوت می شوند، در رنکینگ فیفا ۷ داور برگزیده آسیا از کشور ایران هستند. داوری ما اگر یک گام نگویم از بقیه بالاتر است اما جایگاه ویژه ای دارد و این را باید قبول کنیم.

ممبینی در پایان گفت: امیدوارم که ارتباط بین باشگاه ها، مردم، هواداران فوتبال و داوران ارتباط صمیمانه ای باشد. مردم داوران را از خودشان بدانند. آنها هم انسان هستند و از بین ۸۰ میلیون بهترین داوران را به زمین می فرستیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 41
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/09/12
چرا داور بازی کیسه و پارس جنوبی جم رو محروم نکردید ؟؟؟ اون داور دو پنالتی و یک گل برای پارس نگرفت ، دیگه رسما فدراسیون و وزارت ورزش دارند علنی از کیسه حمایت می کنند
پاسخ ها
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اره چرا چون همه بسیج شدن برا کیسه
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اره چرا چون همه بسیج شدن برا کیسه
یونس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
نه داداش اون حطا نبود اون احوالپرسی و احترام ب داور بود .البته در مورد تیم کیسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اون فرق میکنه چون به نفع کیسه بود
چُس توقهرمانی لجن پولیس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اخه لُنگی هروقت کل اعضای تیمتوشمردی فهمیدی چندنفرهستن وتعدادکل گلهای زده تیمتوهم تواین فصل فهمیدی که به اندازه گلهای زده مهاجمان کبیرتاجه اون موقعه حالیت میشه که داری شر و ورمیگی،تاج سرورته لُنگی،تعفنتون لیگ که هیچ کل تهرانوخفه کرده،بروحرفای مدیرعاملتوبخون بببن چی گفته ،قشنگ گفته که ماراسه سال قهرمان کردین خواهش میکنم امسال هم منلنگی مدیرعامل شدم ،میدونم بی خاصیت هستم،ولی بیاییددوباره لُنگوقهرمان کنیدتامن هم جاموازنزدیک ببینم اخه من علیل هیچی نیستم.
a
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
خفه شو آشغال لنگی.فقط در مورد تیم خودت حرف بزن
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
یعنی از شما لنگیها ی سوراخ هیچی جز هوچی گری و سفسطه بر نمیاد واقعا کدوی بی مغز شمایید شمایید
بدون نام
-
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
در مورد پنالتی ماشین سازی و فولاد هم صحبت کنید. درمورد ماشین سازی و نود ارومیه هم لنگیا صحبت کنند
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/09/12
یه زمانی با ناداوری پنالتی که هیچی یه جام از پرسپولیس میگرفتن میدادن به شله زرد اما دریغ از یه توبیخ.
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/09/12
پس هل دادن داور توسط غلامی خطا نبود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
دست نوازش بود
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/09/12
پنالتی های پرسپولیس چرا اینقدر طرفدار نداره چرا داورا رو محروم نمیکنید چون همه وزیر و فدراسیون استقلالی هستید حرص میخورید هرطور شده بزور قهرمانش کنید اسدقلالو
پاسخ ها
farhad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
جوش نزن داداش پنالتیهای مسخره که براتون میگرفتن واستادعلیپور خراب میکردو فراموش کردی
farhad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
جوش نزن داداش پنالتیهای مسخره که براتون میگرفتن واستادعلیپور خراب میکردو فراموش کردی
farhad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
جوش نزن داداش پنالتیهای مسخره که براتون میگرفتن واستادعلیپور خراب میکردو فراموش کردی
farhad
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
جوش نزن داداش پنالتیهای مسخره که براتون میگرفتن واستادعلیپور خراب میکردو فراموش کردی
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/09/12
حالا مشحص می شه که چه کسی حامی داره
چنان خط و نشانی برای داورهای کشیدن که تا آخر فصل امتیازهای داوری براشون تضمین شده است
اون همه پنالتی از تیمهای دیگه حروم شد هیچ اتفاقی نیافتد
امسال ابر و ماه خورشید در کارن شاید اس اس بجایی برسد
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1398/09/12
جای برخورد با داور امتیاز استقلال رو برگردونن با محروم کردن داور فرقی به حال استقلال نميکنه"نوش دارو بعد مرگ "فایده نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
بدبخت ناداوری تا چقدر
بازی پارس دوپنالتی و یک گل
بازی تراکتور اخراج دیاباته
و..‌.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
آره امتیاز پارس جنوبی را هم بر گردونن
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/09/12
آقای ممبینی چی میشه که یک داور فقط صحنه های بنفع تیم خاص نمی بینه. این آقا در ۴ بازی حساس برای استقلال سوت زده که همگی به ضرربوده ۱ یازی پارسال با همین سپاهان ۲ دوتا پنالتی بانفت آبادان امسال ۳ بازی امسال سپاهان ۴ بازی پارسال در مشهد. بنظر عقل سالم اسم این چی میشه گذاشت
United States
11:15 - 1398/09/12
ديگه چه فايده اى داره محروميت داور
امتياز مفت از دستمون رفت
United States
11:15 - 1398/09/12
ديگه چه فايده اى داره محروميت داور
امتياز مفت از دستمون رفت
United States
11:15 - 1398/09/12
ديگه چه فايده اى داره محروميت داور
امتياز مفت از دستمون رفت
Romania
11:33 - 1398/09/12
همین چس کلاس گذاشتنتون پدر ملتو دآوردید... محرومیت خوب نیست، کلمه بجاش استراحت بگیم.... جمع کنید این مسخره بازیتونو... چی رو میخوایی نشون بدی؟؟؟ میخوایی بگی خیلی مدیر با ادبی هستی؟؟؟؟ نـه آقا. در واقع خیلی بی عرضه اید...
آقای محترم داورت عمدا پنالتی نگرفته . کلا محرومش کنید تا دیگه شاهد ناداوری و زد و بند نباشیــم،
عمدا بوده، مگراینکه اغتراف کنه که کـور بوده...
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1398/09/12
لنگی عزیز اگه این داور زاهدی فر را نداشتین چه میکردین پارسال 12 امتیاز اونم گل صد درصد و نگرفت امسال هم اینطوری
United Arab Emirates
11:34 - 1398/09/12
ینی قربون منطقه لنگ بشم.ینی همینقدر نمیفهمید که داور لنگی بود سال قبل گل سالم استقلال رو نگرفت گلی که استقلال رو تو کورس قهرمانی نگه میداشت امسالم هندی رو نگرفت که بقول خداداد از کره ماه هم معلوم بود پنالتیه.بسوزید از سرورس سرورتون
United Arab Emirates
11:46 - 1398/09/12
بگو به دستور تاج و ساکت میخواهیم تیم مافیا با هزینه تلیاردی قهرمان بشه و تمام
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/09/12
داور بازی پارس جنوبی و کیسه چند جلسه محروم شد؟؟؟؟اهان کیسه تیم حکومتیه،وزیر و وکیل فدراسیون و سازمان لیگ پشتشن؟اوکی .....یادم نبود....
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/09/12
اتفاقا خیلی خوبه که داوران خطاکار محروم بشن ولی خیلی خیلی عجیبه که امسال و در بازی سپاهان یهویی اینجوری میشه ولی پارسال چندین مورد مثل همین خطای داوری رو آقای داور دو تابعیتی علیه سپاهان انجام داد و محروم که نشد هیچ و کلی هم ازش دفاع کردین ‌ دوستان گرامی در فدراسیون ! یه سوال دارم . آیا امسال نوبت آبی هاست که قهرمان بشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بحالتون باید تاسف خورد .
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/09/12
خودشونم فهمیدن دست که چه عرض کنم تمام بدن پشت پرده س...این داوراگه بی گناهه ....اگهاشتباهش سهویه...اگه ناخواسته بدقضاوت کرده پس دیگه چرا محرومش کردین؟؟؟
دیدن نه بابا داره گندش بالامیاد اگه برخوردی نکنن بوی گندش همه جاروبرمیداره...گفتن آقای زاهدی حالا شما به اندازه کافی پول ازسپاهان گرفتی واسه این داوریت...اشکال نداره یه چندروزی بشین خونه تا کمی طرفداراآروم شن دوباره برگرد یه قضاوت دیگه بکن یه پول نازی هم ازیکی اتیمها بگیر سرتیم دیگه روببر....من نمیدونم پولی که زاهدی فر سرسفره زنو بچه ش میبره....اون زنو بچه میخواین چی ازآب دربیان...
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/09/12
بازی تراکتور اون سیاهه چرا اخراج نشد بازی پارس چرا مثل وحشیا اعتراض نکردید
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/09/12
لنگیهای بی منطق هوچی گر اگه بودن غوغا میکردند اس اس شخصیت داره مثل لنگ حقیر هوچی گری بلد نیست
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1398/09/12
تا( var )نصب نشود ،همین اش است وهمین کاسه !!! به جای این همه پولی که برای ویلموتس دور ریختید ،var رو نصب می کردید .تا از هوچیگری های کیسه کشان دوچرخه سوار کاسته می شد .
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/09/12
بابا یه بازی برا این پرسپولیس پنالتی نگرفتن چه جارو جنجالی میکنن... سهمیه پنالتی شون رو بگیرن دیگه اعتراضی نیست
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/09/12
تنها تیمی که از داوری سود کرده لنگگگگگگگگگ
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/09/12
آقای میبینی حالا بجای 5 هفته پنجاه هفته داور محروم بشه آیا امتیاز اس اس برميگرده؟ ؟ این راهش نیس....... ببین قبل از بازی چقدر زدیم تو که این داور با ما مشکل داره ولی کو گوش شتوا؟؟ نتیجشو همه دیدن.... اگه هواداران صبوری بخرج نميدان و اتفاقی ناگوار بوجود میومد کی جوابگو بود.... حالا هم از طرف همه هواداران ميگم ... چشمی که پنالتی به این واضحی را ندید الهی کور بشه وگرنه تنبیه اون داع مارا تسکین نخواهد داد....
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/09/12
آقای میبینی حالا بجای 5 هفته پنجاه هفته داور محروم بشه آیا امتیاز اس اس برميگرده؟ ؟ این راهش نیس....... ببین قبل از بازی چقدر زدیم تو که این داور با ما مشکل داره ولی کو گوش شتوا؟؟ نتیجشو همه دیدن.... اگه هواداران صبوری بخرج نميدان و اتفاقی ناگوار بوجود میومد کی جوابگو بود.... حالا هم از طرف همه هواداران ميگم ... چشمی که پنالتی به این واضحی را ندید الهی کور بشه وگرنه تنبیه اون داع مارا تسکین نخواهد داد....
استقلال کبیر ⭐⭐. چهارفینال آسیا و دوقهرمانی. لنگ موز خور آسیا
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/09/12
قشنگ داشت هند کی روش رو میدید داور. بعد مگ میشه پنج داور یکیش اون پنالت رو ندیده باشه؟ فقط و فقط بحث اینه ک دارن جلوی استقلال رومیگیرن
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1398/09/12
آقای ممبینی قکرمیکنم تمامی صخبتهای شما یرای تطهیر کمیته داوران هستش آقای ممبینی داورچه حوزی صخنه را ندیده اگراتفاق درارتقاع پایین اقتاده بود میشد گفت داورماکس بوده اتقاق درهوا وتوسط بلندقدترین بازیکن زمین بوده وداورهم بلند قدترین داورایران !!!!! آقای ممبینی اصلاحرف شما درست داورندیده داورپشت دروازه هم ندیده داورخط هم ندیده داوردخیره هم ندیده ؟؟؟؟خوب این که یه معمای نه دو مجهولی بلکه بیست مجهولی میشه آقای منبینی زمانی این موصوع عجیبتربه نطرمیرسد که متوجه میشویم همین داوردرسال گدشته دردیدارسپاهان واستقلال یک گل صددرصد صحیح استقلال را مردود اعلام میکند ودرآخراقای ممبینی شما هم متهم هستین چرا وقتی باشگاه استقلال رسما ازکمیته داوران درخواست میکند برای دیدارسپاهان واستقلال ازآقای زاهدی فراستفاده نشود شما نسبت به درخواست استقلال بی توجهی میکنید واصراربه استفاده اززاهدی فرمیکنید !!!!!!براستی چرا؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج