واعظی: دولت اعتقادی به پرداخت یارانه ندارد
۹۳۶۴۴۸
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
۱۸۳۹۰
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: خودمان به پرداخت یارانه اعتقادی نداریم، اما چاره‌ای نداریم.

خبرگزاری فارس: محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور صبح امروز با حضور در یازدهمین ستاد تسهیل استان خراسان رضوی که در محل سالن اجتماعات شهید باهنر استانداری برگزار شد، گفت: خوشحال هستم که در بین مدیران فعال و همدل خراسان رضوی حضور دارم، بزرگ‌ترین سرمایه همدلی و انسجام شما است که باید حفظ شود.

وی با اشاره به دغدغه دولت در خصوص خراسان رضوی، اظهار کرد: دغدغه اصلی دولت در خصوص خراسان رضوی نبودِ هماهنگی بود، اما امروز ما در این استان شاهد ارزشمندترین داشته یعنی همدلی هستیم که مردم و مدیران استانی با این داشته بزرگ تاکنون به‌خوبی در مقابل تحریم‌ها و گرفتاری‌ها مقاومت کرده‌اند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ادامه داد: تعداد مؤسسات مالی در مشهد برابر با تعداد مؤسسات مالی کل کشور بود، اما این رابطه بسیار نزدیک‌بین بخش خصوصی و دولت باعث ایجاد هماهنگی و همدلی و ارتباط نزدیک‌بین مردم، بخش خصوصی و دولت شده است.

در اتفاقات اخیر شاهد اعتماد دوطرفه مردم و دولت بودیم

واعظی در ادامه به اغتشاشات اخیر در کشور اشاره کرد و افزود: در اتفاقات اخیر در کنار حضور خوب نیروهای انتظامی و قضایی شاهد آن بودیم که دشمنان تمام قدرت خود را به دست گرفته و به پایگاه فرماندهی ایجاد اغتشاشات تبدیل، اما توسط مردم به‌خوبی جمع شدند.

وی تصریح کرد: ما زمانی می‌توانیم موفق باشیم که اعتماد مردم را داشته باشیم و در مقابل به مردم اعتماد کنیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور بابیان اینکه گرفتاری و مطالبات مردم و گرانی سر جای خودش است، اظهار کرد: یادمان باشد که مردم به‌نظام و رهبرشان عشق می‌ورزند و وقتی پای دشمن به میان می‌آید دیگر هیچ‌چیز را نمی‌شناسند به‌طوری‌که اعلام کردند آشوبگران از ما نیستند؛ ما یک چنین مردم و نظامی داریم.

توقعات بخش خصوصی از دولت با توجه به شرایط باشد

واعظی در ادامه با اشاره به شرایط موجود در کشور، خطاب به مدیران استانی گفت: چنانچه بدانیم دولت چه فشار خارجی را تحمل می‌کند توقعاتمان را با توجه به شرایط مطرح می‌کنیم.

وی اضافه کرد: شرایط کشور می‌طلبد با همدلی به ظرفیت‌های داخلی تکیه و مطالباتمان را از همدیگر کمتر کنیم تا دشمن مأیوس شود. این هدفی است که همه باید برای آن کارکنیم و چنانچه این را بستر کار خود قرار دهیم توقعاتمان کمتر و همکاری‌مان بیشتر می‌شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تصریح کرد: حتماً باید دولت از بنگاه‌داری و تصدی‌گری نجات یابد. یکی از سیاست‌های جدی دولت این است که بنگاه‌داری نکند یعنی بنگاه‌ها و املاک را به بخش خصوصی واگذار کند. دولت و وزرا همواره در سیاست کلان خود به دنبال واگذاری اقتصاد به بخش خصوصی بوده و مخالف هرگونه تصدی‌گری از سوی دولت هستند.

واعظی همچنین اظهار کرد: ما باید بخش خصوصی را درک و کمک کنیم. از شبکه بانکی می‌خواهیم مشکلات و محدودیت‌های بخش خصوصی را در نظر بگیرید.

واعظی: دولت اعتقادی به پرداخت یارانه ندارد

وی با تأکید بر اینکه دولت نباید بنگاه‌داری و تصدی‌گری داشته باشد، ادامه داد: معتقدیم که دولت باید چابک باشد و غیر از بخش‌های امنیتی و حوزه‌هایی که بر اساس قانون اساسی تصدی‌گری آن بر عهده حاکمیت و دولت است، باید آنچه بخش خصوصی و مردم می‌توانند انجام دهند، به آنان واگذار شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور ادامه داد: دولت نباید رقیب بخش خصوصی باشد؛ معتقدیم دولت و بخش خصوصی نباید باهم رقابت کنند، بلکه باید در کنار هم باشند.

واعظی بیان کرد: درگذشته مشکلی که داشتیم این بود که قوه قضاییه حرف خودش را می‌زد و بخش خصوصی سخن خودش را، اما خوشبختانه با دیدگاه خوب جناب رئیسی این پل ارتباطی شکل‌گرفته و مشکلات در این خصوص در حال برطرف شدن است.

لازمه جنگ اقتصادی تکیه‌بر توان داخلی است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: امروز با شرایطی مواجه هستیم که مقام معظم رهبری از آن به نام جنگ اقتصادی نام‌برده‌اند؛ در چنین شرایطی همه باید دست‌به‌دست هم داده و برای عبور از این شرایط با یکدیگر همکاری و همفکری کنیم.

واعظی ادامه داد: ما با جنگ اقتصادی مواجه هستیم، چنانچه خدای ناخواسته با جنگ نظامی مواجه بودیم هیچ‌کس این‌طور برخورد نمی‌کرد، چراکه مردم با گوشت و استخوان درک می‌کردند، اما جنگ اقتصادی این‌طور نیست و پیامدهای عینی ندارد، اما آرام‌آرام اثرات خودش را می‌گذارد.

وی تأکید کرد: ما زمانی از جنگ اقتصادی می‌توانیم پیروزمندانه خارج شویم که به بخش خصوصی و تولید توجه بیشتری کنیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور بابیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین نظام و مردم است، افزود: دشمن می‌خواهد آن‌قدر برای مردم مشکلات ایجاد تا فاصله مردم با نظام را بیشتر کند، بنابراین ما باید از همان‌جا وارد شویم و نگذاریم دشمن موفق شود.

واعظی متذکر شد: چنانچه بتوانیم با عمل خود و با تکیه‌بر تولیدات داخلی به‌گونه‌ای عمل کنیم که دشمن متوجه شود این راه دیگر نتیجه‌ای ندارد و تأثیری بر روی مردم ایران ندارد، پیروز شده‌ایم.

وی اظهار کرد: هیچ کشوری از خروج آمریکا از برجام خوشحال نشد و دفاع نکرد؛ ازنظر سیاسی هم مقابل آن ایستاده‌اند، اما ازنظر اقتصادی نتوانستند. این فشارها غیر از ایجاد محدودیت برای اروپاییان بر روی ما هیچ تأثیری نگذاشته است.

بیشتر مسائل در استان‌ها قابل‌حل است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور به تقاضای مدیران استانی در خصوص تفویض اختیارات به استان‌ها اشاره کرد و افزود: مدیرکل در استان چنانچه اختیاری نداشته باشد که مدیرکل نیست.

واعظی تصریح کرد: ممکن است کاری جدید بخواهد شکل بگیرد و نیازمند هماهنگی با وزارت باشد که این هماهنگی بستگی به نحوه بیان مدیران استانی نیز دارد.

وی بابیان اینکه بیشتر مدیران محتاط هستند، گفت: بیشتر مسائل در استان‌ها قابل‌حل است، اما در برخی موارد با مدیرانی مواجه هستیم که محتاط بوده و می‌خواهند از تهران نیز نوشته‌ای بگیرند و برای روز مبادی نگه‌دارند. این‌که همه مشکلات را گردن وزیر و تهران بگذارید درست نیست، چراکه آن‌ها هم انسان‌هایی مانند شما هستند که می‌خواهند کشور را توسعه دهند. دولت هم می‌خواهد اقتصاد کشور را توسعه دهد.

ادغام وزارت بازرگانی با صمت‌ اشتباه بزرگی بود

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در ادامه با انتقاد از ادغام وزارت بازرگانی با صمت، اظهار کرد: این ادغام اشتباه بزرگی بود که درگذشته اتفاق افتاد. سال‌ها پیش هر بخشی از اقتصاد ایران برای خود وزارتخانه‌ای خاص داشت و تمامی امورات آن به‌صورت تخصصی پیگیری و مدیریت می‌شد.

وی بابیان اینکه ادغام ناپخته وزارتخانه‌ها موجب شد تا حال و احوال صنعت و معدن و بازرگانی کشور خراب شود، تصریح کرد: ادغام این دو وزارتخانه‌ نه‌تنها موجب بهبود اوضاع نشد، بلکه وزارت بازرگانی را از یک وزارتخانه عظیم آن‌ هم با برنامه‌ریزی قوی و سیاست‌گذاری منسجم به حد یک معاونت کوچک تقلیل داد؛ بخشی از مشکلات موجود در بازار ناشی از همین ادغام است.

واعظی اعلام کرد: می‌خواهیم وزارت بازرگانی ایجاد و در تولید و بر صادرات متمرکز شود.

مثلث توسعه اقتصادی، مثلث همدلی است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به طرح مثلث توسعه اقتصادی اشاره کرد و افزود: ارزیابی‌های ما از دوره مدیریت آقای رزم حسینی در کرمان، نشان می‌دهد ایشان یکی از استانداران موفق کشور بوده‌اند و اقدامات توسعه‌ای قابل‌توجهی در کرمان انجام داده‌اند.

وی با تأکید بر توسعه کرمان مبتنی بر طرح اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: در حال حاضر با مدیریت آقای رزم‌حسینی اقدامات اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی تحت عنوان مثلث توسعه اقتصادی- فرهنگی برای توسعه پایدار این استان به جریان افتاده است که چنانچه در استان مانند امروز، امنیت، صمیمیت و یکپارچگی وجود داشته باشد شاهد موفقیت این طرح خواهیم بود.

واعظی ادامه داد: صِرف این‌که در قالب مثلث توسعه اقتصادی- فرهنگی خراسان رضوی، استاندار، امام‌جمعه، رئیس دادگستری، و بخش خصوصی تحت یک تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری را امضا می‌کنند یک پدیده جدید در کشور محسوب می‌شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: امیدوارم توسعه اقتصادی که در خراسان رضوی شروع‌شده است با حمایت مسؤولان و مردم به سرانجام خوبی برسد، چراکه اقدامات قابل‌توجه در عرصه مدیریتی با تلاش یک گروه یا دستگاه به‌تنهایی پیش نمی‌رود؛ مردم استان باید حامی این طرح باشند.

وی اضافه کرد: مثلث توسعه اقتصادی- فرهنگی درواقع مثلث همدلی است، چراکه چنانچه همدلی نباشد توسعه هم نیست. پایلوت آن در کرمان انجام‌شده و کرمانی‌ها هزینه این طرح را پرداخت کردند و کار بسیار موفقی است، چراکه همه احساس می‌کنند در توسعه استان خودشان نقش دارند.

واعظی در ادامه به تأسیس کلینیک صنعت در شهرک‌های صنعتی استان اشاره کرد و افزود: کلینیک کسب‌وکار، کار بزرگی است. فرهنگ مشاوره را باید همگانی کنیم. اینکه ۶۵ واحد به تولید بازگشته‌اند و ۷۰۰ شغل ایجادشده کار بزرگی است. وقتی یک شغل ایجاد می‌شود یک خانواده نجات می‌یابد و جلوی بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی گرفته می‌شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تصریح کرد: خراسان رضوی در این شرایط ۱۱۷ هزار نفر اشتغال خالص دارد که حتی از معدل کشور بالا است، همچنین نرخ بیکاری در استان ۹ است.

وی همچنین گفت: ۸۰ درصد کشور به‌نوعی باکم آبی مواجه است و اولویت دولت تأمین آب شرب مردم و دوم تأمین آب کشاورزی است. قبول داریم که آبیاری با این شیوه‌های قدیمی مصرف زیادی دارد، اما اولویت ما تأمین منابع غذایی مردم است.

دولت به‌اجبار یارانه معیشتی را پرداخت می‌کند

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در ادامه در خصوص پرداخت یارانه به مردم گفت: متأسفانه در شرایطی به سر می‌بریم که ازنظر اقتصادی با تحریم‌ها مواجه هستیم.

واعظی اضافه کرد: باید این شرایط را مدیریت کنیم. یکی از این راه‌ها این است که از اغنیایی‌ که بنزین زیاد مصرف می‌کنند هزینه آزاد بنزین را بگیریم و به طبقه پایین بدهیم تا در این شرایط و فشارهای اقتصادی کمکی به مردم بکنیم.

وی متذکر شد: خودمان به پرداخت یارانه اعتقادی نداریم، اما چاره‌ای نداریم. در شرایط کنونی بر کسی پوشیده نیست که طبقه متوسط جامعه به دلیل مسائل اقتصادی زیر فشار هستند و برای مقابله با افزایش غیرمتعارف کالاها، باید نظارت‌ها بیشتر شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: به این اعتقادداریم به‌جای اینکه به «مردم ماهی بدهیم ماهیگیری یاد بدهیم».

برچسب ها:
انتشار یافته: 90
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/09/15
من هم تمایلی به پرداخت قبض و پول بنزین ندارم ولی میگیرند
پاسخ ها
Irani
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
قرار بود پول برق وآب وڱاز مجانی باشه وملت به این هم قانع نباشند اما در یک شب دولت تدبیر وامید با افزایش سه برابری قیمت بنزین که میخاست صد روزه سفره ها رو بزرڱتر ڪنه،سفره دولت رو بزرڱتر ڪرد تا بیشتر .... کنند وسفره مردم ڪوچک وڪوچڪتر شدوارزش پاسپورتمون هم از ۸۸احمدی نژاد به صدو پنجاه وهفت رسید وپاسپورت مسولین عزیزمون دو تابعیتی شد
عجب دورانیه فقط به قدرت برسند با حرف مفت
جواد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اگر اعتقادی ندارید پس این سبد معیشتی چرا علم کردین .واسه انتخاباته!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
قیمت ارز را پایین بیاورید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
نحوه آموزش ماهیگری دولت به مردم ، قلاب طوری پرت میکنه که سر قلاب صاف بره تو جیب مردم ، بعد طوری میکشه که کیف پول مردم بدبخت صاف بره تو جیب دولت . آخرین متد آموزش ماهیگیری دولت
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/09/15
دولت فقط اعتقاد به گند زدن به زندگی مردم فقیر دارد
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/09/15
دولت شماکلا اعتقادی به خدمت به مردم وامورات کشورنیست،منافع فقط منافع خودتان ودوستان!!!
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/09/15
از قیمت بنزین و دستمزدها معلومه!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/09/15
بله جناب واعظی حتما یارانه رو هم بگیرین که لااقل خرج اختلاسا در بیاد کمک بشه به دولت که آقازاده ها اونور دنیا به کیف خودشون برسن
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/09/15
دولت به چه اعتقاد دارد؟دولت به اعتقادات مردم،اعتقاد دارد؟
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/09/15
اعتقادى به اختلاس داريد اونوقت
پاسخ ها
''''''''Shanjani................'
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
''''دولت '' اعتقادی هم به کمک هزینه '' معیشتی '' و مشیعتی ندارد!
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1398/09/15
اره ادغام اشتباه بوده تازه به این نتیجه رسیدی یارانه رادراین دولت گفتین مصیبت عظمی اگر اعتقاد نداره بس چرا مردم در گیر کردین اعتقادداره برای جیب زنی امان از شما حالا اولش دیگه اعتقادش اینکه به ریش ملت بخنده
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1398/09/15
دوست عزیز آخه ماهی دیگه وجود نداره که بشه گرفت
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1398/09/15
شما حتما کارشناسی کردین برین جمش کنین
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1398/09/15
مردم هم اعتقادی به گرفتن یارانه ندارند اما شما باتدبیرتون مردم رومجبور کردید مجبورن مجبور میفهمی
United Arab Emirates
16:56 - 1398/09/15
به چی اعتقاد داره ملت را بیچاره کردین
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/09/15
همه اش چرندیات و بدیهیات مفت خور بدرد نخور
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1398/09/15
ولی به فساد و رانت اعتقاد دارد
Spain
17:10 - 1398/09/15
پس به چی اعتقاددارید.یعنی شما به هیچی اعتقادندارید
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/09/15
هر حرکت وفعالیت دولت به ضرر مردم ودر جهت نابودی توان عمومیست
United Arab Emirates
17:19 - 1398/09/15
حرف هاي تكراري وبدردنخوراقاي واعظي اين هاحرف ها روديگه همه بلدن اگه دولت اعتقادي به يارانه نداره پس بسته حمايتي چيه حيف به اون پولي كه مي گيرين
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/09/15
متنفریم از همتون هیچ اعتمادی هم نداریم که دو طرفه باشه
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1398/09/15
شما ماهی مردم رو نزدید نمیخواد ماهیگیری یاد مردم بدید. چقدر وقیح هستید شماها
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1398/09/15
اعتقاد به فلاکت مردم چی؟پول بنزین سهم ما از بیت الماله باید بدی
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1398/09/15
جنگخدا وکیلی در هر بخش وحوزه ای وارد شدید برنامه های فبل را از بابت منافع شخصی تغییر دادی بعد از چند سال متوجه از شکست خسارت شدید هزینه تمام این اشتباهات جیب مردم جبران شده کمتر دست در جیب مردم کنید.
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/09/15
این یارانه رو هم قطع کنید ما بدبختر میشم رسما نابود شدیم رفت تو رو بخدا دست وردارید از سر ملت
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1398/09/15
ملت هیچ اعتمادی به دولت ندارد ونخواهد داشت علکی براخودتون حرف نزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/09/15
چقدر حرف میزنی ولی عملتان هیچ؟
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1398/09/15
اعتقاد دولت به چیست؟
عجز و ناتوانی مردم؟
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1398/09/15
شمااگرماهیگیری راهم به مردم یادبدهیدماهی های انهارامیگیریدوجریمه هم میکنید
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1398/09/15
تو جیب ما رو نزن ماهیگیری پیش کشت
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1398/09/15
دروغ گوها به هیچی اعتقاد ندارن
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1398/09/15
آقا زاده های شما ماهیگیری ماهر هستند الحق که خوب یاد دادید
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1398/09/15
ماهیگیری؟؟؛خخخخ
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
یارانه حقه مردمه وظیفته بدی
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1398/09/15
ناموسا فکر میکنی مردم به دولت اعتماد دارن؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1398/09/15
در بی اعتقادی شما شک نداریم
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1398/09/15
دقیقا اعتقاد دولت چیست؟؟
Netherlands
18:52 - 1398/09/15
به پرداخت مالیات از طرف فقرا برای اداره کشور چه .اعتقاد داری؟
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1398/09/15
دولت اعتقادی به هیچی نداره اگه بتونه میگه آبم هم نخورید
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1398/09/15
شما که در جواب اعتراض به گرانی بنزین گفتین پولش و می دیم به خودتون و دو سه روز پس از ان نمی دونم از کجا به شصت میلیون هم پرداخت کردید راستی آزمایی هم که کسی نمی کنه ای کاش می گفتید به هر هشتاد میلیون دادیم ولی خب اونطوری معلوم می شد که به هیچکس ندادید دروغگوها الان کی و کجا تایید شده که به شصت میلیون دادید !!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/09/15
متاسفم برای این رئیس جمهور و دفتردار ش همه اش فقط حرف در حد لق قله زبان تو عمل و اجرا برعکس عمل میکنن نمیدانم میخوان چکار کنن چه نیتی دارن خدا مردانه اکثر مردمه بردن زیر خط فقر مدیرتشان صفر هوچیگری بیست
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1398/09/15
مردک اصلا اجازه ماهیگیری به مردم رو میدید آخه که بخواهید یاد هم بدید
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1398/09/15
شما ماهی های صیدکرده خودمان را ندزد یاد دادن ماهیگیری پیشکش ت
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1398/09/15
ملت هم از همان اول اعتقادی به دریافت یارانه نداشت!
بی عرضگی مسئولان ملت را وادار به دریافت یارانه نمود!
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1398/09/15
دولت روحانی اعتقاد به خدا هم ندارد
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1398/09/15
دولت پس به چی اعتقادداره وعده ووعیدهاتون توانتخابات یادتون رفته
United Kingdom
20:13 - 1398/09/15
بله شما فقط به گرفتن پول از ملت عقیده دارید
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1398/09/15
دولت به خیلی چیزها اعتقادنداردفقط شعارمیدهد.
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1398/09/15
بریدگوتونوگم کنید.خودتونید
Romania
20:32 - 1398/09/15
بی کفایت ها وبی لیافتها
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1398/09/15
آقای واعظی اینهمه چرت وپرت تحویا ملت نده
همدلی و اعتماد بین مردم و دولت ازبین رفته الکی دست وما نزنید
خیلی وقته که دولت اعلام کرده شب واریز یارانه مصیبت عظما هست
از ارث باباتون که نمیخواید بدید که اینهمه منت سر مردم میذارید
حق مردم خیلی بیشتر از ایناست این را هم مردم و هم شماها خوب میفهمید
مردم گدا نیستند که اینجوری صحبت میکنید
برید لفظ کلام یاد بگیرید و بفهمید چطوری با مردم صحبت کنید
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1398/09/15
مگر ماهی مانده که مردم ماهیگیری یاد بگیرند ‌.اگر بفرض مانده باشه ،امثال شماها مگر مجالی به مردم می دهید.آخه ،چقدر دروغ،چقدر دروغ،.......‌‌.‌‌.‌‌دیگه واقعا خسته شدیم از بس دروغ شنیدیم.
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1398/09/15
یارانه رو قبول ندارید زیرا مردم را سهامدار کشور نمیدانید ؛ در ادبیات شما از منافع ملی زیاد بکار برده میشه اما درآمد و ثروت کشور را بصورت سهامی خاص تقسیم میکنید
Germany
20:38 - 1398/09/15
ماهی هم مونده که مردم صید کنند
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1398/09/15
جناب واعظی توکه این همه اعتقادبه ماهیگیری داری پس چراماهیگیری روکنارگذاشتی ودست توجیب مردم میکنید
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/09/15
مرده شور هم ماهی تون رو ببرن و هم ماهیگیری مزخرفتتون رو.
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/09/15
آره والله جمعش کنید نوبتی بدید به فرزندانتان برن کانادا حالشو ببر ن ...
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/09/15
سلام
نمیدونم چرا همش باید فشار روی ما مردم متوسط وضعیف باشه؟؟؟؟ به جای اینکه بیاید بنزین وکالا های دیگه رو گرون کنید برید از حقوق نمایندگان مجلس و وزرا و رئیس جمهور ودیگر نجومی بگیران بگیرید به والله مشکل کشور ومردم حل میشه... آقا حقوق کارگر رو 3 میلیون میزنی حقوق تمام مسولین رو 2برابر یه کارگر قرار بدین مملکت آباد میشه.... نه اینکه خون مردم رو بکنین توی شیشه واونو سر بکشین
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/09/15
پس معلوم میشود که دولت جهت درامد خودش اینکار راکرده نه به نفع مردم.
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/09/15
ترامپ هم مصوبه دولت قبل را لغو کرد .شیطان کوچک هم پیرو شیطان بزرگ است.
Brazil
21:31 - 1398/09/15
وقتی مردم سرمایه ندارد کجا برود کار کند یا کار کند با یک میلیون چکار کند عین شما چند صد میلیون نمی کیرند که
Brazil
21:34 - 1398/09/15
من یک باز نشسته تامین اجتماعی مستمری بگیر زیز دو میلیون حقوق می گیرم نزدیک ۷۰ سال دارم اشپز خانه ام کابینت ندارد ایا شما ها هم عین مردم زندگی دارید از شهریار
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1398/09/15
والا این دولت که ما میبینیم حتی اعتقاد به هیچی نداره
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/09/15
شما اگر عرضه داشتی مالیات و از اقشار پر درآمد بگیری نیازی به افزایش قیمت بنزین نبود
فقط موضوع اینه که عرضه ندارید و الان اکثر ثروتمندان از خودتون هستند
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1398/09/15
ما میخواهیم به مردم ماهی گیری یاد بدهیم و هرچی ماهی هست خودمون و دور و بری هامون بخوریم. شما جیب ملت رو خالی نکنید مردم خودشون بلدن چطور زندگیشون رو اداره کنن
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1398/09/15
از اول هم ما دنبال یارانه ووووو نبودیم
شماها بیشتر نیازمندید و طمع به بیت المال دارید خداوند ما را نبخشد اگه چشم طمع به بیت المال داشته باشیم
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1398/09/15
جون داداش بگو دولت به چی اعتقاد داره پارسال دلار را که گران کردی امسال بنزین را گران کردی الانم یارانه را بردار داداش با یک بمب اتم نسل ایرانی را منقرض کن هم خودت راحت میشی و بچاپ بچاپت براهه و هم ما راحت میشم خدا ازشما برگشته حواست نیست
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1398/09/15
خیلیم ماهیگیری یاد می دین. شما از زیرپای ملت نکشین. آموزش ماهیگیری پیش کش
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/09/15
برو بابا بزاربادبیادتودیگه چی میگی کشور را دچاربحران کرده ایدپشت مردم هم قایم میشویدواز زبان مردم حرف میزنیدبرای ۱۴۰۰نمی خوای کاندید بشوی؟
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1398/09/15
به خود خدا که بی لیاقت ترین و پرروترین و بدردنخور ترینهای دنیا شما مسئولین این روزهای کشور هستید. آیا شما فکر میکنید و حرف میزنید؟یااصلاشمافکروعقل دارین
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1398/09/15
ماهی نمونده که ماهیگیری یاد بدین داداش بعد از چهل سال هنوز به فکر آموزش ماهیگیری اوفتادین.تنها کلمه ای که لیاقت شما هاست.
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1398/09/15
خدایا چرا کشور ایران بجای اینکه هرسال پیشرفت کنه و سال به سال وضع مردم بهتر بشه بدتر ميشه!!!
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1398/09/16
.... ننگ به تو و دولت روحانی
Iran, Islamic Republic of
05:44 - 1398/09/16
هر چی به سر این ملت بیاری باز هم کمشونه
خرابترین و داغونترین ملت روی زمین
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1398/09/16
فقط تمایل دارین قیمت برق و اب و گاز و بنزین هر سال چند برابر کنین
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1398/09/16
آنقدر افت کرده ایم که شماها اومدید بالا و گرنه سپور شهرداری هم نبودید و نیستید!
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1398/09/16
راست میگه بنده خدا چون خودشون میلیاردی حقوق میگیرن وشکمشون پره خبر ندارن دیگه خیلیا با همین یارانه زندگی میکنن باید هم اعتقادی نداشته باشن کاخ نشینی مزه کرده بهشون فکر میکنن همه مردم راحت هستن
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1398/09/16
از طرف خودت حرف بزن پای ملتو وسط نکش
پاسخ ها
''''''''Shanjani................'
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
''''' دولت اعتقادی به روز قیامت و حسابرسی ندارد'' از بیانات نا گفته ی '' واعظی '''
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1398/09/16
این دولت فقط برای گند زدن تمایل دارد البته حق مردم که چشم بسته رای می دهند بدتر از این است
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1398/09/16
قیمت ارز و یورو و دلار را پایین بیاورید
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1398/09/16
واعظی جوووونم میشه بگی دولت تزویر و ریا به چی معتقده؟؟؟ما که هر چی گشتیم اعتقادی از شما ندیدیم. شما به هیچی معتقد نیستی دادا.
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/09/16
بله بیاید یارانه ها رو از مردم فقیر بگیرید بزارید برا آقا زاده ها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج