استیلی: تیم امید، تیم ملی است
۹۳۶۵۰۷
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹
۷۹۴۷
حمید استیلی امیدوار است در هفته های آتی شاهد حضور همه بازیکنانش در اردوی تیم امید باشد تا تیم با هماهنگی و هارمونی لازم راهی تایلند محل برگزاری بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو شود.

ورزش سه: حمید استیلی امیدوار است در هفته های آتی شاهد حضور همه بازیکنانش در اردوی تیم امید باشد تا تیم با هماهنگی و هارمونی لازم راهی تایلند محل برگزاری بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو شود.

حمید استیلی که زمزمه هایی مبنی بر عدم حضور بازیکنانش در اردوی آتی تیم امید به بهانه حضور بازیکنان در دیدارهای معوقه لیگ برتر و جام حذفی شنیده است در این باره می گوید: تیم امید تیم ملی است و برای موفقیت؛ این تیم به طور حتم نیازمند همکاری باشگاه ها هستیم.

نقش باشگاه ها در موفقیت تیم امید قابل انکار نیست و اگر این همکاری خوب و دوجانبه صورت نگیرد موفقیت تیم امید دور از دسترس خواهد بود. از باشگاه ها انتظار داریم در اردوی پیش رو با حضور بازیکنان در تمرین تیم امید موافقت کنند چون پای منافع ملی فوتبال در میان است و اگر باشگاهی از منافع شخصی خود به خاطر منافع ملی چشم پوشی کند، کار درستی کرده است.

تیم امید که در بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو با تیم های کره جنوبی، ازبکستان و چین همگروه است به زودی اردویی را در قطر برپا خواهد کرد و بعد از انجام چند بازی دوستانه در اردوی پایانی آماده سفر به اندونزی می شود.

حمید استیلی در این باره می گوید: برنامه های خوبی برای آماده سازی تیم امید در نظر گرفته شده است و بازیکنان بعد از پشت سر گذاشتن یک تجربه بین المللی خوب در اختیار باشگاه ها قرار می گیرند. فدراسیون فوتبال پشتیبانی خوبی از ما داشته است و ما قرار است در تایلند هم در جای خوبی اردو برگزار کنیم.

همه چیز برای موفقیت تیم امید مهیا است و اگر باشگاه ها با حضور بازیکنان خود در اردوی تیم امید موافقت کنند تیم با آمادگی بیشتری در بازی ها حاضر خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج