ممنوعیت استخدام مشمولانِ بدونِ پایان خدمت
۹۳۶۵۱۰
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
۷۷۷۱
معاون وظیفه عمومی استان خوزستان، گفت: استخدام مشمولان به طور کلی در وزارتخانه ها و موسسات وابسته به دولت و در کارخانه ها، کارگاه ها و موسسات خصوصی بدون داشتن کارت پایان خدمت و معافیت، ممنوع است.

ایلنا: معاون وظیفه عمومی استان خوزستان، گفت: استخدام مشمولان به طور کلی در وزارتخانه ها و موسسات وابسته به دولت و در کارخانه ها، کارگاه ها و موسسات خصوصی بدون داشتن کارت پایان خدمت و معافیت، ممنوع است.

سرهنگ سید فرشاد موسوی تبار اظهار داشت: برابر ماده ۶۲ قوانین و مقررات وظیفه عمومی استخدام مشمولان به طور کلی در وزارتخانه ها و موسسات وابسته به دولت و در کارخانه ها و کارگاه ها و موسسات خصوصی بدون داشتن کارت پایان خدمت و معافیت ممنوع می باشد.

وی ادامه داد: به استناد ماده ۶۳ قوانین و مقررات وظیفه عمومی استخدام کننده یا استخدام کنندگان مشمولان غایب در وزارتخانه ها و موسسات دولتی و وابسته به دولت و نهادها برای هر یک از افراد اول و دوم به کسر نصف از حقوق از ۶ ماه الی یک سال و در صورت تکرار سه مورد یا بیشتر به انفصال دائم از خدمت توسط دادگاه صالحه محکوم خواهند شد.

سرهنگ موسوی تبار در خصوص ماده ۶۳ مکرر (الحاقی ۲۲/۸/۹۰) گفت: کسانی که به نحوی مشمولین غایب را در موسسات دولتی و غیر دولتی از قبیل کارخانه ها، شرکت ها، آموزشگاه ها، کارگاه ها، بنگاه ها، مغازه ها و تعمیرگاه ها به کارگیری نمایند توسط نیروی انتظامی، وزراتخانه های تعاون و کار و رفاه اجتماعی، صنعت و معدن و تجارت شناسایی و به محاکم صالحه قضائی معرفی می شوند و مجازات این گونه افراد برای بار اول هزینه سالانه یک سرباز و برای بار دوم و بیشتر سالانه سه سرباز است و در تبصره نیز آمده که ثبت نام در مراکز آموزشی خصوصی و آزاد برای ارائه آموزش به منزله به کارگیری محسوب می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/09/15
واسه افغانیا که کلا کارماروازمون گرفتن چی
Romania
21:09 - 1398/09/15
ظلم ابدی نیست و روزی پایان میابد امیدوار باشید
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/09/15
شفاف سازی شود آیا نظام وظیفه برای همه مردم است . روشن شود فرزندان مسولین کجا و چگونه خدمت می روند
Iran, Islamic Republic of
06:53 - 1398/09/16
''' آیا شما فکر نمی کنید ! با این ممنوعیت استخدام افراد بدون کارت پایان خدمت'' طرف اراذل و اوباش'' و قاچاقچی ''و خلاف کار شود''?
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
همینو میخوان تا جوونای ما بیکار بشن از بی کاری سبه خلاف در بیاران پسرای مسعولان هم کشورای خارجی به جای سربازی خوش گذرونی میکنن ...
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1398/09/16
فرزندان مسئولین که در آمریکا و بهترین ماشین وخونه ...۱۸ساله
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
جلو چشمم 19 سالش بود کارت نداشت پاسشو گرفت رفت اینگلیس بابا داستان اینا از بقیه جداس ما خوابیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج