مادر مقتول در دادگاه: قاتل پسرم را نمی‌بخشم
۹۳۶۵۳۹
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
۱۷۰۲۰ 
خانواده پسر جوانی که به‌دست دوستش کشته شده بود در دادگاه کیفری خواهان قصاص قاتل پسرشان شدند.

روزنامه ایران: ۹ ماه قبل مأموران پلیس از طریق حراست بیمارستانی در تهران در جریان مرگ مغزی پسر جوانی در یک درگیری قرار گرفتند. در حالی که تحقیقات برای شناسایی عامل این درگیری آغاز و متهم دستگیر شده بود سه روز بعد‌از حادثه خانواده پسر جوان با اهدای اعضای بدن او موافقت کردند و جان چند بیمار را نجات دادند.

در ادامه متهم مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: ما با هم درگیر شدیم، اما هوا تاریک بود و من متوجه نشدم چطور ضربه بر بدن مقتول وارد شد و از اینکه چنین اتفاقی افتاده‌است پشیمان هستم. البته افراد دیگری بجز من در این درگیری بودند. با تکمیل تحقیقات و صدورکیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. در ابتدای جلسه محاکمه که در شعبه چهارم برگزار شد اولیای‌دم در جایگاه قرار گرفته و خواستار قصاص متهم شدند. مادر مقتول گفت: او آخرین فرزند من بود تازه از سربازی برگشته و کار می‌کرد. مرگش آنقدر برایم سنگین است که نمی‌توانم تحمل کنم.

مادر مقتول ادامه داد: پسرم را خیلی دوست داشتم نمی‌توانم نبودنش را تحمل کنم ۹ ماه از حادثه گذشته و هنوز زندگیم تباه است انگار روز اولی است که بچه‌ام را خاک کرده‌ام. من درخواست قصاص دارم و قاتلش را نمی‌بخشم. زندگی‌ام سیاه شده و متهم هم باید تاوان کارش را بدهد.

وقتی نوبت به متهم رسید او گفت: ساعت ۱۱ شب بود که من و مقتول بر سر موضوعی در خیابان با هم درگیر شدیم. او به من حمله کرد البته دعوا شدید بود و افراد دیگری هم در این درگیری بودند و فقط من نبودم. من ضربه‌ای نزدم. در ادامه چند نفر از کسانی که درگیری و اینکه متهم چاقو را به‌سمت مقتول پرت کرده و او را زده را دیده بودند برای قسم خوردن حاضر شدند و سوگند یادکردند که دیده‌اند متهم با ضرب چاقو مرتکب قتل شده‌است. با پایان جلسه دادگاه قضات برای تصمیم‌گیری در این خصوص وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1398/09/16
واقعا خدا به مادر صبر بده
چقدر مهربان بوده که اعضای بدن اهدا کرده

قاتل باید قصاص بشه
چشم در مقابل چشم

درس عبرت برای اوباش
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1398/09/16
خون در برابر خون ..قاتل باید اعدام شود .........
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اعدام بشه که چه بشه،!!! پس نفر دومی یا سومی را کی بقتل برسونه،!! '
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1398/09/16
نر جماعت جنایت نکنن میمیرن
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1398/09/17
قاتل باید اعدام بشه لطفا دلسوزی نکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج