تحویل کالا با پهپاد در انگلیس فعلا ممنوع شد
۹۳۶۹۹۲
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
۵۷۰۶
به دلیل ایمن نبودن؛
سازمان هواپیمایی کشوری انگلیس اعلام کرد استفاده از پهپاد برای تحویل بسته در این کشور فعلا ممنوع است و ابتدا باید نرم افزاری برای جلوگیری از برخورد بر روی پهپاد‌ها نصب شود.

خبرگزاری مهر: به نقل از یاهونیوز، با نزدیک شدن تعطیلات کریسمس انتظار می رود بیش از ۱۰۰ میلیون بسته پستی در هفته های آینده در انگلیس ارسال شوند. پیش بینی می شد بخشی از این فرایند از طریق پهپادها انجام شود، اما سازمان هواپیمایی کشوری انگلیس می گوید تا زمانی که نرم افزاری بر روی همه پهپادها به منظور جلوگیری از برخورد آنها با موانع نصب نشود، این کار ممکن نیست.

تحویل کالا با پهپاد در انگلیس فعلا ممنوع شد

سازمان یادشده معتقد است نصب نرم افزار ضدبرخورد برای تسهیل شناسایی پهپادها در زمان پرواز ضروری است و این کار هدایت آنها را برای اپراتورها نیز تسهیل می کند.

در حال حاضر پهپادهای در حال پرواز در انگلیس تنها می توانند ۵۰۰ متر از فردی که در حال کنترل آنهاست فاصله بگیرند. البته پهپادهای حاوی کمک های اضطراری که در شرایط خاص فعالیت می کنند از این قانون مستثنی شده اند. پیش از این آمازون در سال ۲۰۱۶ از پهپاد برای تحویل کالا در انگلیس استفاده کرده بود، اما به نظر می رسد فعلا دیگر قادر به چنین کاری نباشد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1398/09/17
''''' در انگلیس تحویل کالا با پهپاد'' در اینجا تحویل کالا با ''' پیک موتوری ''' در این مورد ما رکوردنزدیم!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج