کریمی: از داربست و گونی به گیت‌های مدرن رسیدیم
۹۳۷۰۹۶
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
۲۸۴۶ 
حسن کریمی با اشاره به بلیت فروشی در ورزشگاه آزادی گفت: از سیستم سنتی داربست و گونی کشیدن به وضعیت مدرن گیت و بلیت فروشی الکترونیکی مسابقات فوتبال رسیده‌ایم.

خبرگزاری تسنیم: حسن کریمی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: با درایت سلطانی‌فر و همراهی شورای تأمین و مجموعه فوتبال کشور، از سیستم سنتی داربست و گونی کشیدن در زمان برگزاری مسابقه رسیده‌ایم به وضعیت مدرن گیت و بلیت فروشی الکترونیکی مسابقات فوتبال و در کنار رعایت شأن تماشاگران اکنون سلامت کاملی را هم در این روند شاهد هستیم.

کریمی افزود: وضعیت عجیبی را تحویل گرفتیم که همیشه چند هزار نفر بلیت به دست پشت در استادیوم بودند، در حالی که ظرفیت ورزشگاه کامل شده بود و امروز به مردم اطمینان می‌دهم واقعاً یک بلیت مازاد بر سهمیه فروخته نمی‌شود و یک نفر هم بدون بلیت وارد استادیوم نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری گفت: در سیستم جدید، تماشاگر به راحتی می‌تواند تمام بلیت فصل مربوط به تیم مورد علاقه خود را یک جا خریداری کند و به تعداد صندلی تماشاگر وارد استادیوم می‌شود و بلیت فروشی کاملاً استاندارد است و ضوابط و مقررات کاملاً رعایت می‌شود.

کریمی درباره امنیت شبکه و سیستم بلیت فروشی مسابقات فوتبال گفت: از طراحی و ساخت گیت تا نرم افزار و نگهداری و امنیت سیستم و شبکه تماماً توسط متخصصان شرکت توسعه و مهندسان جوان انجام می‌شود و خوشبختانه تا این زمان مشکلی نداشته‌ایم و هک و حمله مؤثر شبکه‌ای به ساختار ما وارد نشده است.

وی درباره ادامه روند بلیت فروشی الکترونیک توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: خوشبختانه آقای وزیر از عملکرد ما راضی بوده‌اند و شورای تأمین و حراست وزارتخانه هم تأکید دارند. این مسیر همچنان توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ادامه پیدا کند، اما هر زمان استقلال و پرسپولیس آمادگی داشته باشند حاضریم مسئولیت بلیت فروشی را به آنها با رعایت ضوابط و مقررات واگذار کنیم.

برچسب ها: