استیضاح زنگنه همچنان بلاتکلیف است
۹۳۷۱۸۶
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
۹۵۳۵
کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با حضور متقاضیان استیضاح وزیر نفت دومین جلسه بررسی استیضاح وزیر نفت را برگزار کرده و چندین محور استیضاح در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ایسنا نوشت: کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با حضور متقاضیان استیضاح وزیر نفت دومین جلسه بررسی استیضاح وزیر نفت را برگزار کرده و چندین محور استیضاح در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اسدالله قره خانی، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی با بیان اینکه کمیسیون امروز براساس دعوت قبلی که از وزیر نفت شده بود دومین جلسه بررسی استیضاح وزیر نفت را برگزار کرد، گفت: استیضاح وزیر نفت دارای ۹ محور است و آقای زنگنه در جلسه امروز پیرامون دو محور توضیحاتی را ارائه دادند.

وی در ادامه اظهار کرد:‌ در جلسه امروز وزیر نفت پیرامون توسعه میادین گازی و مراودات گازی با کشورهای همسایه، نظیر ترکمنستان، ترکیه و عراق و همچنین توسعه پالایشگاهها از لحاظ کمی و کیفی در دوران قبل و بعد از تحریم‌ها توضیحاتی را ارائه کرد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تصریح کرد:‌ وزیر نفت در ادامه در خصوص توسعه پتروشیمی‌ها نیز مواردی را مطرح کردند اما از آنجا که نمایندگان باید در جلسه علنی نوبت عصر مجلس شرکت می‌کردند رئیس کمیسیون تشخیص دادند تا فردا جلسه‌ای دیگر برگزار شده و در آنجا وزیر نفت آخرین توضیحات خود را در خصوص محورهای استیضاح بیان کنند. اگر در جلسه فردا استیضاح کنندگان از توضیحات وزیر نفت قانع نشوند استیضاح به هیات رئیسه ارجاع خواهد شد.

کمیسیون انرژی مجلس دو هفته گذشته نیز جلسه ای را برای بررسی استیضاح وزیر نفت برگزار کرده بود اما از آنجا که محورهای استیضاح واضح نبود جلسه امروز نیز برگزار شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/09/17
این نمایندگان دست نشانده جرات استیضاح رادارند؟انتظار انتخاب مجدد راهم دارند ؟
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1398/09/17
این رؤباه رو عزلش كنید
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1398/09/17
چون فعلا مجلس در قعر امور است نمیتونید استیضاح کنید
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1398/09/17
بزرگترین خیانت به منطقه و ایران این بود که قیمت نفت از120دلار کاهش یافت اگر این فرصت به غرب داده نمی شد هرگز منطقه در آشوب قرار نمی گرفت.
عدم رشد قیمت ضعیف و مامور بودن وزرای نفت منطقه بوده.
عدم تولید کمتر از 6 ملیون نفت باعث شده که ایران پیوسته مورد تهاجم اقتصادی و سیاسی قرار گیرد.
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1398/09/18
کی میتونه زنگنه رو استیضاح کنه همه نمایندگان مجلس یا خودشان حقوق بگیر وزرات نفت هستند یا فرزندان انها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج