زن دیکتاتور فراری طلاق می خواهد
۹۳۷۴
۲۹ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۵
۲۶۰۸۳
متارکه "بن علی" تونس از همسرش
وي بعد از طلاق از همسر اولش با زين‌العابدين بن‌علي كه همسرش را طلاق داده بود، ازدواج كرد. ليلا طرابلسي و بن‌علي سه فرزند دارند.
منابع آگاه در رياض اعلام كردند: ليلا طرابلسي در پي بالا گرفتن اختلافاتش با زين‌العابدين بن‌علي، مقر اقامتش را در "ابها" در غرب عربستان ترك كرده و به دوبي امارات رفته است.

به نقل از پايگاه اينترنتي ايلاف، منابع آگاه در رياض كه خواستند نام‌شان فاش نشود، اعلام كردند:‌ روابط ليلا طرابلسي و همسرش زين‌العابدين بن‌علي، رئيس‌جمهور مخلوع تونس به ويژه بعد از تلاش براي ترور برادرش "بلحسن طرابلسي" در كانادا بدتر و بحراني‌تر شده است.

اخبار منتشر شده حاكي از آن است كه ليلا طرابلسي كه تلاش مي‌كرده نخستين‌ رئيس‌جمهوري زن تونس باشد، زمين و دارايي‌هاي زيادي در امارات دارد.

اخيرا برخي اخبار فاش كرد كه بن‌علي آماده است كه طرابلسي را طلاق دهد. اين خبر بعد از افشاي بيماري سرطان بن‌علي مطرح شد.

ليلا طرابلسي در سال 1957 در يك خانواده متوسط كه پدرش ميوه فروش بود، متولد شد و در سن 18 سالگي با يك تاجر ازدواج كرد و بعد از سه سال از وي طلاق گرفت.

وي بعد از طلاق از همسر اولش با زين‌العابدين بن‌علي كه همسرش را طلاق داده بود، ازدواج كرد. ليلا طرابلسي و بن‌علي سه فرزند دارند.

به گفته نزديكان بن‌علي ليلا طرابلسي نفوذ زيادي بر زين‌العابدين بن‌علي داشت و توانست ثروت و دارايي زيادي را براي خود جمع كند و بسياري از نزديكان ليلا طرابلسي مسئوليت‌هاي اقتصادي در تونس داشته و بسياري از شركت‌ها از جمله شركت تلفن همراه، بانك‌ها را در اختيار داشتند.

منبع: ایسنا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج