سکوت آزادی در روز خداحافظی آقای رئیس
۹۳۷۵۳۲
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
۹۲۱۴ 
دیدار دو تیم فوتبال پیکان تهران و استقلال تحت‌الشعاع خبر خداحافظی آندره‌آ استراماچونی از سمت سرمربی استقلال قرار گرفته است.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم‌های فوتبال پیکان تهران و استقلال در حالی که قرار بود امروز (دوشنبه) از ساعت 17:30 در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار شود به یکباره و با تصمیم مسئولان سازمان لیگ به ورزشگاه آزادی منتقل شد و دو تیم در همان ساعت قبلی در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفتند.

خبر فسخ قراداد آندره‌آ استراماچونی با باشگاه استقلال امروز ناراحتی شدید هواداران استقلال را در پی داشت و آنها از صبح امروز با تجمع‌ خود مقابل باشگاه به شیوه مدیریتی فتحی و اعضای هیئت مدیره اعتراض داشتند و خواستار برکناری مسئولان باشگاه از سمت خودشان شدند.

در فاصله کمتر از دو ساعت و نیم تا آغاز بازی هنوز درهای ورزشگاه آزادی به روی هواداران استقلال باز نشده است و تنها اندک هواداران استقلال مقابل در ورزشگاه حضور دارند.

در حالی که صبح امروز، محل برگزاری بازی از ورزشگاه شهدای شهر قدس به ورزشگاه آزادی منتقل شد، مسئولان اجرایی ورزشگاه آزادی در حال هماهنگی حضور هواداران در ورزشگاه هستند.

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال که با کسب نتایج خوب آبی‌پوشان را به صدر جدول رسانده بود امروز به دلیل فسخ یکطرفه قرارداد خود و ترک ایران روی نیمکت استقلال حضور نخواهد داشت و کار هدایت آبی‌پوشان بر عهده جواد زرینچه، سرپرست تیم خداهد بود. این در حالی است که هواداران استقلال پس از محبوبیت استراماچونی در تیم استقلال به او لقب رئیس داده بودند.

سکوت آزادی در روز خداحافظی آقای رئیس

سکوت آزادی در روز خداحافظی آقای رئیس

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج