سردار سلیمانی: در حوادث اخیر، درست عمل کردیم
۹۳۷۶۸۴
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۳
۷۹۶۸ 
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پایان دادن به فتنه اخیر یک تجربه درخشان و موفقیتی بزرگ برای ناجا است چرا که موفق شدیم در همان ساعات اولیه چشم فتنه را کور کنیم .

پایگاه خبری پلیس: سردار "ایوب سلیمانی"، جانشین فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا اظهار کرد: در این حوادث، نیروی انتظامی غافلگیر نشد چرا که عمده اتفاقات را از قبل پیش بینی کرده بودیم.

وی به سه نکته کلیدی که در پایان دادن به این توطئه عظیم موثر بود، اشاره و خاطرنشان کرد: آمادگی بازدارنده و پیشگیری‌های نیروی انتظامی، فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و قاطعیت ناجا بعد از فرمان فرماندهی معظم کل قوا در برخورد با اغتشاشگران از جمله مواردی بود که توانست در همان ساعات اولیه غائله را به پایان رساند.

سردار سلیمانی: در حوادث اخیر، درست عمل کردیم

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا در همان ساعات اولیه گسستگی در بین اغتشاشگران ایجاد کرد و این فتنه نتوانست عمق پیدا کند و پایدار بماند، تصریح کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مرز بین مردم و اغتشاشگران را تعیین کرد و مردم نیز هوشیارانه و بابصیرت تکلیف خود را مشخص و از صف اغتشاشگران جدا شدند.

سردار سلیمانی تصریح کرد: مدیریت مناسب در چرخش نیروها و تأمین نیازمندی‌ها در نقاط مختلف در پایان دادن به این فتنه نیز تاثیرگذار بود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به نقش تاثیر گذار ناجا در مدیریت ناآرامی‌ها اخیر اشاره و بیان کرد: پایان دادن به این غائله یک تجربه درخشان و موفقیتی بزرگ برای نیروی انتظامی بود چرا که توانستیم چشم فتنه را کور کنیم.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی متناسب با ظرفیتی که داشت بسیار مطلوب عمل کرد اما با توجه به ظرفیت‌های بی‌پایان ناجا می‌توانیم بهتر از اکنون عمل کنیم چرا که دشمن دست بردار نیست.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: دشمن درصدد تنگ کردن عرصه بر مردم است و می‌خواهد انسجام ملی را از بین ببرد؛ البته این را هم بدانیم که ماندگاری و رشد و بالندگی نظام اسلامی در گرو مرگ و اضمحلال دشمن است.

سردار سلیمانی عنوان کرد: مردم خواهان نظام و ارزش‌های آن و نیز رهبری هستند اگر تکلیف آنها مشخص شود هیچگاه با دشمن همراهی نمی‌کنند.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه مردم به ما اعتماد و از ما انتظار دارند؛ گفت: در حوادث اخیر نیروی انتظامی درست عمل کرد و موفق شد که این موفقیت باعث افتخار برای ما است.

وی با تأکید بر اینکه باید در مقابل توطئه دشمنان هوشیار و آگاه باشیم، گفت: باید ضمن برنامه‌ریزی‌های دقیق مطالبه‌گر باشیم و بر روی اولویت‌های اساسی نیز تمرکز کنیم.

سردار سلیمانی تأکید کرد: اگر ما آمادگی کامل داشته باشیم و به بازدارندگی برسیم قطعا دشمن نیز مأیوس خواهد شد؛ بنابراین لازم است به مرحله‌ای از اشراف، قدرت پیش بینی، پیشگیری و مراقبت دست یابیم تا بتوانیم توطئه‌ها را همان ابتدا خنثی کنیم.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه ما پاسدار دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستیم، تصریح کرد: ان شاءا لله با هدایت های داهیانه و حمایت های مقام معظم رهبری، تدابیر فرمانده نیروی انتظامی و تاکیدات و پیگیری‌های وی، استفاده از ظرفیت‌های ستاد و نیز با فهم درست از این شرایط یک گام بلند و بازدارنده در جهت پاسداری از دستاوردهای انقلاب برداریم و جلوی هرگونه تحرک را بگیریم و با چشمان باز آن را در نطقه شروع متوقف کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج