طارمی بعد از اخراج: فقط به داور گفتم «چرا»
۹۳۷۷۷۳
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
۵۵۳۹ 
مهاجم ایرانی تیم ریوآوه از عملکرد داور بازی این تیم مقابل ژیل ویسنته در لیگ پرتغال انتقاد کرد.

خبرگزاری مهر: در یکی از مسابقات هفته سیزدهم لیگ پرتغال تیم ریوآوه با حضور مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود موفق شد با یک گل برابر ژیل ویسنته به پیروزی برسد. تک گل این بازی را مهدی طارمی در دقیقه ۶۲ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. طارمی در دقیقه ۸۶ به دلیل اعتراضات متوالی به داور از زمین اخراج شد.

این بازیکن ایرانی بعد از پایان مسابقه از تصمیم داور بازی انتقاد و تاکید کرد که به وی بی احترامی نکرده است.

طارمی گفت: من یک بازیکن حرفه ای در ریوآوه هستم. امروز واقعا ناراحتم. اخراج شدم بدون آنکه بدانم چرا. در تمام دوران فوتبالم به داوران احترام گذاشتم. امروز هم احترام داور را حفظ کردم و در آینده هم حفظ می کنم اما من اخراج شدم بدون آنکه بدانم چرا.

طارمی بعد از اخراج: فقط به داور گفتم «چرا»

مهاجم تیم ریوآوه ادامه داد: من کارت زرد گرفتم و پرسیدم چرا. چون نمی توانم پرتغالی صحبت کنم، حرفم نادیده گرفته شد و چند بار پرسیدم چرا، چرا، چرا و داور کارت زرد دوم را به من نشان داد. من بی احترامی نکردم.

طارمی افزود: دوباره گفتم که پرتغالی صحبت نمی کنم و حتی به زبان انگلیسی هم بی احترامی نکردم. بازهم می گویم یک فوتبالیست حرفه ای هستم. فقط می خواهم بازی کنم؛ همین. امروز داور مسابقه ناجوانمردانه برخورد کرد و یک معذرت خواهی به کل تیم ریوآوه بدهکار است چون من هیچ حرف و حرکتی انجام ندادم که مستحق اخراج باشد.

طارمی بعد از اخراج: فقط به داور گفتم «چرا»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج