جریمه استقلال به دلیل فحاشی تماشاگران
۹۳۷۷۸۴
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
۳۹۹۰ 
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال و فوتسال صادر کرد.

خبرورزشی: به نقل از سایت فدراسیون، مسابقه تیم های ماشین سازی و سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر برگزار شد که ۵ بازیکن تیم ماشین سازی از سوی داور کارت زرد دریافت کردند. این تیم به پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور و بازیکن تیم مقابل در دیدار برابر پارس جنوبی جم به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قابل تجدید نظر است).

*باشگاه استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگران به داور در دیدار مقابل نساجی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم های نود ارومیه و تراکتورسازی از سری رقابتهای جام حذفی برگزار و بازیکنان تیم نود ارومیه از داور بازی ۵ کارت زرد دریافت کردند. این تیم به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه تیم های شهر خودرو و صنعت نفت آبادان در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر برگزار شد که ۵ بازیکن تیم صنعت نفت آبادان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند. این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار تیم های فوتسال جندی شاهپور و هیات فوتبال کرمانشاه از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال روز ۱۳ آذرماه برگزار شد که از سوی مسعود شیر مهد- مربی تیم جندی شاپور تخلفاتی مبنی بر صدمه بدنی عمدی نسبت به داور و فحاشی به وی و نماینده فدراسیون که سبب تعطیلی مسابقه شد، رخ داد که تخلفات وی در خور صدور قرار دستور موقت می باشد. لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، مسعود شیرمهد از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم است و لازم است که روز ۲۳ آذرماه جهت ادای توضیحات در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/09/19
به تیم لنگ هم جایزه دادن بخاطر بابا وزیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج