تارتار، پیروزی تیمش را تقدیمِ فرد پلیدی کرد
۹۳۷۹۸۰
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
۱۰۵۰۴
سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: سایپا هم روی ضد حملات برنامه داشت و از همین طریق به گل هم رسید.

خبرگزاری فارس : مهدی تارتار پس از برتری 2 بر یک نفت مقابل سایپا اظهار داشت: بازی را خوب شروع نکردیم. با توجه لغزندگی زمین کارمان روی زمین دچار مشکل می‌شد. سایپا هم روی ضد حملات برنامه داشت و از همین طریق به گل هم رسید. تیم آنها دونده بود و همه راه ها را بسته بود. سعی کردیم به محوطه جریمه آنها نزدیک شوم و بازیکنان بلند قامت گذاشته بودیم و دو گل هم زدیم.

وی ادامه داد: از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم که پیگیری تیم و بازی امروز بودند. از دادستان، نماینده مجلس و تمام مسئولان شهر تشکر می‌کنم که همه کمک می‌کنند تا تیم نتیجه بگیرد و در نهایت از بازیکنان ممنونم که به بازی برگشتند.

تارتار: این بُرد، تقدیم به فرد پلیدی که منتظر باخت ما بود

سرمربی نفت مسجد سلیمان ادامه داد: ما جلوی استقلال، نفت آبادان، شهر خودرو و حتی پیکان در تهران به بازی برگشتیم و این نشان می‌دهد که شرایط خوبی داریم.

تارتار با اشاره به اینکه این برد را به آن فرد پلید و خودخواه تقدیم می‌کنم که منتظر باخت ما بود، تاکید کرد: خدا جای حق نشسته است و توصیه می‌کنم که این فرد در فضای مجازی علیه ما کار می‌کند، اعمال و رفتار خود را اصلاح و درست کند.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که آیا درخواستی از شما برای مربیگری در تیم ملی شده است، یا خیر، گفت: بارها پیش آمده، اما پیشنهاد رسمی نداشته‌ام. ما همیشه آماده ایم که به کشور خدمت کنیم. مربیان ایرانی واقعا زحمت می‌کشند، همه به روز شده‌اند و دیگر مانند سابق نیستند. حتی مقابل خارجی به پیروزی می‌رسند و امیدوارم این اعتماد شکل بگیرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج