بازگشت فتح‌الله‌زاده؛ فرشته‌ی نجات وزیر یا استقلال؟
۹۳۸۲۸۰
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
۸۱۲۰
متاسفانه با آمدن او زمان به عقب بازخواهد گشت و استقلال با سر به دهه شصت و هفتاد خواهد رفت. همان بی‌نظمی و همان بی‌برنامگی. فتح‌الله‌زاده آنقدر در باشگاه بوده که در مورد محدودیت توانایی‌هایش تردیدی باقی نمانده باشد. او قاعدتا شعار‌های بزرگی خواهد داد و حرف‌های دهان پرکن خواهد زد. اما کسانی که از نزدیک فوتبال را دنبال می‌کنند، می‌دانند که نباید به ادعا‌ها دل خوش کرد.

برترین‌ها: پس از استعفای آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال به دلیل مشکلات مالی و معضلات بانکی در وصول دستمزد خود و دستیارانش، هواداران عصبانی استقلال که پس از سال‌ها تیم خود را با این مربی در صدر جدول می‌دیدند، از این اتفاق بسیار عصبانی و شاکی شدند و نوک پیکان حملات و انتقادهایشان به سمت امیرحسین فتحی مدیر عامل اسقلال نشانه رفت. اعتراضاتی که واکنشی درست و قابل پیش‌بینی نسبت به فاجعه‌ی مدیریتی فتحی و سایر اعضای هیئت مدیره در استقلال بود.

اولین نتیجه این اعتراضات استعفای فتحی بود که با موافقت بدون مکث وزیر ورزش مواجه شد. بلافاصله پس از رفتن فتحی از میز مدیریت استقلال گمانه زنی‌ها درباره جانشینی او شروع شد و یک اسم بیشتر از سایر گزینه‌ها در اخبار رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به چشم می‌خورد.

حاج علی فتح‌الله‌زاده آلترناتیو همیشگی همه مدیر عامل‌های استقلال بوده و است. مدیری که حضورش در استقلال همیشه برای این تیم همراه با موفقیت و کسب جام بوده و دلیل محبوبیتش هم چیزی جز این نیست. فتح‌الله‌زاده تا به حال سه بار مدیر عامل استقلال شده و در حدود ۱۰ سال مدیریت او، استقلال ۸ جام از جمله یک قهرمانی آسیا بُرده است. این بار هم که استقلال در موقعیت آشنای انتخاب مدیر عامل قرار گرفته، شانس علی فتح‌الله‌زاده برای تکیه بر این صندلی بیش از سایر گزینه هاست.

بازگشت فتح‌الله‌زاده؛ فرشته‌ی نجات استقلال یا آقای وزیر؟!

انتخابی که موافقان و مخالفان زیادی دارد، اما در حال حاضر شرایط به گونه‌ای است که برخی از هواداران استقلال او را فرشته نجات استقلال می‌دانند. از سوی دیگر مخالفان مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده اعتقاد دارند انتخاب او به عنوان سکاندار باشگاه استقلال یک بازگشت به عقب خواهد بود. نوع مدیریت فتح‌الله‌زاده به‌گونه‌ای است که برنامه بلندمدتی ندارد و تنها هدفش موفقیت در کوتاه‌مدت است و در دوره‌های قبلی مدیریتش در استقلال، اتخاذ چنین سیاستی باعث شد این باشگاه دچار مشکلات زیادی شود.

در بین واکنش‌های صورت‌گرفته به این تصمیم، واکنش‌های جواد زرینچه و مجتبی جباری دو بازیکن سابق این تیم بیشتر از سایرین سر‌و‌صدا کرده است. آن‌ها از مخالفان حضور فتح‌الله‌زاده و بازگشت مدل مدیریت وی به استقلال هستند، که البته شکی نیست این واکنش‌ها از جانب آقای فتح الله زاده - که عاشق میکروفن وم صاحبه است - بی‌پاسخ نمانده و نخواهد ماند.

افشای فایل صوتی و دعوا با زرینچه

دعوای بزرگی بین علی فتح‌ا... زاده و جواد زرینچه راه افتاده است. قبل از بازی پیکان پستی‌ صوتی در فضای مجازی منتشر شد که فتح‌الله‌زاده در آن زرینچه را کسی خواند که به مدیران گفته بگذارند استراماچونی برود تا او جایش را بگیرد. بعد از انتشار این فایل، جنجال بزرگی راه افتاد و دو طرف علیه هم موضعگیری بسیار تندی داشتند که بخشی از حرف‌های آن‌ها را می‌خوانید:

بازگشت فتح‌الله‌زاده؛ فرشته‌ی نجات استقلال یا آقای وزیر؟!

زرینچه: ایشان روز بازی صدایی بیرون می‌دهد. این حرف‌ها را می‌زند. بعد می‌گویند زرینچه اگر گند هم زد، مقصر را بازیکنان عنوان می‌کند. بنده سه سال است فتح‌ا... زاده را ندیده‌ام. آقای استراماچونی هم کلا شش ماه آمده. بنده اگر آمدم برای کمک آمدم. ایشان همان کسی بود که حجازی را برکنار کرد. تصمیم گرفتند او را بردارند و بعد به سردبیر روزنامه اخبار ورزشی که در همان ساختمان باشگاه بود گفتند، به حجازی زنگ زد و خبر را داد. حجازی هم بعد زنگ زد و به همان سردبیر گفت تیتر بزن من را برکنار کردند.

فتح‌الله‌زاده: من آن فایل صوتی را تکذیب می‌کنم. عذرخواهی هم می‌کنم. این حرفی بود که با یک هوادار زدم، ولی آن را میکس و پس و پیش کرده‌اند. دو بار هم به جواد زنگ زدم، ولی این درست نیست می‌گوید من ده بار زنگ زدم. درباره ماجرای حجازی هم باید بگویم همین آقای زرینچه در بازی معروف سایپا که بعدش حجازی برکنار شد، به دستور او برای ورود به زمین عمل نکرد. در ضمن آقای حاجیلو بود که خبر برکناری ناصرخان را به او داد. بعد هم بنده دو بار ایشان را سرمربی استقلال کردم. زرینچه کسی بود که به خاطر یک میلیون استقلال را رها کرد و به کشاورز رفت.

زرینچه: با رفتن به تیم کشاورز یک قطعه زمین دادند که هنوز سندش درست نشده است. آن موقع دستم خالی بود و پول می‌خواستم. در آن بازی سایپا هم دقیقه ۷۵ بازی، حاجیلو به من اعلام کرد ناصرخان گفته به دفاع وسط بروم. من هم گفتم توان ندارم. اتفاقا فتح‌ا... زاده باعث اخراج حجازی شد و این مسأله را همه می‌دانند. آقای فتح‌ا... زاده! من خیلی چیز‌ها از دیگران شنیده‌ام که در آلمان با چه کسانی مذاکره کردید یا در بحث انتقال بازیکنان چه کار‌هایی انجام شده است. بهتر است من و فتح‌ا... زاده را دستگیر کنند و از ما اعتراف بگیرند که چه کسی درست می‌گوید. آقای فتح‌ا... زاده! موتور گازی شما را فراموش نکرده‌ایم که چطور با پیک کار می‌کردید، اما الان چه چیز‌هایی دارید؟

فتح‌الله‌زاده: یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود آقا جواد به حقش نرسد، همین موارد است. آدم‌های خناسی هستند که از روحیه جواد که زود عصبانی می‌شود، سوء‌استفاده کرده و کاری می‌کنند بنده خدا با همه درگیر شود. متأسفانه زرینچه حرف‌هایی می‌زند که پرت و پلاست. من ماشین تویوتا کریسیدا داشتم و اگر این خودرو به چشم جواد موتور آمده، مشکل از چشم‌هایش است نه من. عکس‌هایم موجود است و می‌توانم آن را منتشر کنم. به زرینچه پینشهاد می‌کنم حرمت بزرگ‌تر‌ها را نگه دارد تا فردا نیز به او احترام بگذارند. من ده سال مدیر جشنواره تئاتر فجر و سردبیر مجله جوانان در روزنامه اطلاعات بودم.

واکنش تند جباری در دفاع از زرینچه

مجتبی جباری با انتشار عکسی از جواد زرینچه در کنار شاهرخ بیانی و مجید نامجو مطلق از تیمی که دو فینال آسیا را در ابتدای دهه ۹۰ میلادی تجربه کرد، به انتقاد از رفتار‌های علی فتح الله زاده برای رسیدن به مدیریت استقلال پرداخت و شیوه‌های او برای استفاده از لیدر‌ها در مسیر ایجاد فشار برای بازگشتش را شیوه‌ای غیر اخلاقی نامید و با ادبیاتی تند به فتح الله زاده تاخت و او را مورد خطاب قرار داد.

بازگشت فتح‌الله‌زاده؛ فرشته‌ی نجات استقلال یا آقای وزیر؟!

او در بخش‌هایی از این متن که در تصویر می‌خوانید به رفتار علی فتح الله زاده انتقاد کرده و گفته افرادی که با یک قران آن‌ها را می‌خرید با دو زار شما را خواهند فروخت آقای دکتر شوالیه.

درحالی این دعوا‌ها با فتح‌الله‌زاده اتفاق افتاده که اخیرا مدیر پیشین آبی‌ها جلساتی را برای بازگشت به مدیریت این تیم داشته و این اتهام که خودش فایل صوتی علیه زرینچه منتشر کرده باشد را رد کرده و در واکنش به صف کشی با لیدر‌ها و تحریک آن‌ها برای بازگشت به تیم که اتهام همیشگی اش هست هم همواره چنین اتهامی را رد کرده و گفته هواداران خودشان دوستم دارند!

چرا وزارت ورزش سراغ فتح‌الله‌زاده رفته است؟

جواب سوال تقریبا ساده است. وزارت ورزش که با انتخاب مدیران استقلال خود را در این ورطه انداخته، حالا به دنبال یک راه فرار است. به هر طریقی که می‌خواهد باشد. فتح‌الله‌زاده به عنوان چهره‌ای که استقلالی‌ها می‌شناسندش، همه فاکتور‌های لازم برای نجات وزیر را دارد. هم در تمام سال‌های اخیر شوآف استقلالی بودن داشته و نیازی به معرفی ندارد. هم اسم بزرگی است که می‌شود پشتش قایم شد و از خود سلب مسئولیت کرد. با آوردن فتح الله‌زاده وزیر می‌تواند بگوید، بفرمایید، این هم مدیر باسابقه و صاحب‌کارنامه. دیگر خودتان می‌دانید و تیم‌تان! در این وضعیت استراماچونی برگردد یا نه، استقلال نتیجه بگیرد یا نه، هواداران کمتر سراغ ساختمان سئول و سلطانی‌فر خواهند رفت، چون فتح‌الله‌زاده هدفی به اندازه کافی بزرگ است. خود حاجی، دکتر، شوالیه هم برای رسیدن به پست مورد علاقه‌اش حاضر است درون آتش برود. به نظر معامله‌ای برد-برد است. اگر در نظر نگیریم که عملکرد فنح‌الله‌زاده در دوره‌های حضورش چه بوده؛ که منتقدانش چه می‌گویند و چه مشکلاتی به بار آورده و خواهد آورد.

ور مثبت ماجرا

آمدن فتح‌الله‌زاده قطعا کمی آتش استقلالی‌ها را سرد خواهد کرد. او رگ خواب هواداران را می‌شناسد. بلد است حتی به تیم ملی حمله کند که چرا فلان بازیکن ما را دعوت نمی‌کنید. همه ترفند‌های پوپولیستی را طی چند دهه حضور و نزدیکی به فوتبال تجربه کرده. زیر و بالای این فوتبال و آدم‌هایش را هم می‌داند. می‌داند که چطور با اسم فرهاد مجیدی دوآتشه‌ها را گیج و مفتون کند. می‌داند که چطور با دسته‌چک شخصی‌اش می‌تواند دهان‌های باز را ببندد. او کار‌هایی بلد است که اغلب بلد نیستند. رابطه او با رسانه‌ها و کانال‌های هواداری هم عاشقانه است. همین امروز هم اگر پایش به وزارتخانه باز شده، با وساطتت روزنامه‌نگار‌ها و رسانه‌ای‌هایی بوده که بوی کباب شنیده‌اند. پس وقتی که بیاید حمایت‌اش خواهند کرد و توی بغلش خواهند بود. یک مدیر برای مدیریت باشگاه و سکو‌ها چه چیز بیشتری می‌خواهد؟

بازگشت فتح‌الله‌زاده؛ فرشته‌ی نجات استقلال یا آقای وزیر؟!

ور منفی ماجرا

متاسفانه با آمدن او زمان به عقب بازخواهد گشت و استقلال با سر به دهه شصت و هفتاد خواهد رفت. همان بی‌نظمی و همان بی‌برنامگی. فتح‌الله‌زاده آنقدر در باشگاه بوده که در مورد محدودیت توانایی‌هایش تردیدی باقی نمانده باشد. او قاعدتا شعار‌های بزرگی خواهد داد و حرف‌های دهان پرکن خواهد زد. اما کسانی که از نزدیک فوتبال را دنبال می‌کنند، می‌دانند که نباید به ادعا‌ها دل خوش کرد. او اگر می‌توانست کاری برای باشگاه بکند تا امروز کرده بود. سنگی که روی سنگ گذاشته شود. اما فتح‌الله‌زاده بیشتر دنبال این است که عنوان شوالیه و دکترا داشته باشد و کسی از او نپرسد که این‌ها از کجا آمده. همانطور که قاعدتا خشمگین خواهد شد اگر خبرنگار‌ها دنبال محل درآمدزایی و ولخرجی‌هایش بگردند.

او بی‌تردید باز هم چشم به درآمد‌های سال‌های بعد خواهد داشت و تلاش خواهد کرد باشگاه را پرخرج اداره کند بی آن که بدهی‌های کلانی که ممکن است برای آیندگان باقی بماند، خواب‌هایش را پریشان کند. فتح‌الله‌زاده نسبتی با مدیریت حرفه‌ای ندارد و نباید انتظار داشت جایگاه و زیرساخت‌های باشگاه را ارتقا دهد. جام؟ شاید برای استقلال بیاورد. اما با هزینه‌هایی که اسف‌بارند. او برای استقلال یک رجعت تمام عیار است. این را کسانی که کمی باتجربه‌ترند فوتبال امروز جهان را می‌شناسند و با قواعد حرفه‌ای‌گری آشنا هستند، گواهی خواهد داد. به شرط این که آن‌ها هم در دفتر باشگاه دهان‌شان شیرین نشود.

انتشار یافته: 40
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1398/09/20
البته قهرماني اسيا رو با كاظم اوليايي گرفتيم و با حاجي فتح اله نايب قهرماني اسيا رو بدست اورديم ، نكته جالب اينجاست يادمه براي نايب قهرمان شدن اشك ميريختيم و مربي مون ناصرخانو عوض كرديم و پرسپوليسيها براي نايب قهرمان شدني كه حتي يك گل تو فينال اسيا هم نتونستن بزنن چقدر ذوق زده شدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
تمام بدبختیها و بدهیهایی که الان استقلال داره توسط همین آدم ایجاد شده ، او اصلا از مدیریت چیزی نمی فهمه ، فقط خوب رفتار پوپولیستی و اغفال هوادار رو یاد گرفته
ش.ص
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
یاد بگیر فقط در مورد تیم خودت صحبت کنی گنده باقالی. اون جامی که پرسپولیس بدون هیچ ستاره ای به فینالش رسید رو تو توی خوابت هم ندیدی.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
آخه شیشتایی عزیز!! ما بادست خالی وتنها ۱۲ بازیکن در برابر تیمهای چند صد میلیاردی دوم شدیم شما ۵۰ سال قبل باحضور ۴ تیم درجه سه آسیا اونم درتهران قهرمان شده این حالا هم خرکیف میشین. ضمن اینکه قهرمانی جام در جام آسیا توسط پرسپولیس یادتون نره. دیروز پسر ده ساله ام ازم پرسید بابا آخرین باری که استقلالیا توی لیگ قهرمان شدن کی بوده؟ گفتم اون زمانی که تو هنوز به دنیا نیومده بودی.خخخخخخ
علیرضا
France
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
بدجور پرسپولیس جیگرتونو خون کرده
پرسپولیس 4 سال پیش نایب قهرمان شد اونم با نامردی همه دیدن چه اتفاقی افتاد
اما شماها که داش علی و شیر المانی و ... رو به باد دادید الانم نوبت استراماچونی رسیده
با یه بازی بیشتر یه هفته اومدید صدر جدول همه از دم دیوونه شدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
لایک داریرخان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
لنگی تو خفه
دیگه هاشمی نسب که نیست بخواد بیاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
والا اونقدر که شما به احترام سردار خبردار وایسادین ما به اندازه کافی خندیدیم
دیگه دل و دماغ خنده برامون نمونده یعنی دیگه جا نداریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
بردن نماینده رژیم صهیونیستی که حتی عربا تو اون زمان باهاش بازی نکردن ولی شما بازی کردید و به اصطلاح قهرمان شدید این چیزا افتخاری نداره پسر جون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
هیچی برای سرگرم کردن جوونا.تاسرشون به این چیزا گرم باشه وقت فک کردن به چیزای دیگه نداشته باشن.البته وقتم داشته باشن کاری‌نمیتونن بکنن.یعنی کلا هیچکس‌کاری نمیتونه بکنه درمقابل این ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
بفهمید دیگه این بنده خدا عصبی نشه
بدون نام
Germany
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
بازم از پرسپولیس بالا رفتید بچسبید به گاری خودتون
بدون نام
United States
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
اون قهرمانی که میگی گرفتین
چقدر پولشو بهت دادن؟
ای بدبخت اونا پولشو میگیرن تو کیفشو میکنی
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/09/20
رویانیان یه چی میدونست که پیشاپیش تبریک فرستاد ! واقعا بمب خنده هست یکم خنده برا خود هواداری کیسه هم خوبه !! کی بود کی بود من نبودم دستم بود.......این اخرشه خخخخخخ
پاسخ ها
تاج کبیر....لنگ حقیر...وزارت لنگی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
لونگی جون این حرفحا از سوزشه..آب بریز...خخخخ...برترینها لطفا ثبت کنید رنگی نباشید...
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/09/20
پولو میخاد از کیسه باباش بده؟
معلومه از کیسه بیت الماله شما نگران نباش
امیدوارم یه بمب اتم سردر این دوتا باشگاه و هر باشگاه دولتی بخوره
که نمیدونم نفع اینا چیه
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1398/09/20
بابا هوادرا بفهم این دلال برگشتنش برگشت به عقبه و برای انتقام گرفتن اومده
پاسخ ها
سعید رحمانی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
بابا چرت نگو تو همونی که موقع فتحی سنگ فتح اله زاده به سینه میزدی چرت نگو
عماد تنهایی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
من هم زیاد موافقش نیستم
تاج کبیر....لنگ حقیر...وزارت لنگی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
مدیر محبوب ما حج علی فتح الله.....هر کی مخالفه لنگیه....
hm@
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
مگه فوتبال ایران خرفه ای هست که مدیرحرفه ای میخوایم؟مگه این پنح سال که فتخ اله زاده نبود مدیر حرفه ای داشتیم؟مگه این مدیران کم بدهی اوردن وکنگم گندزدن؟با امدن فتل لا اقل هوادار خیالش راحته که یه نفر ازحقشون دفاع میکنه اگرچه این وزیر فقط ازسرناچاری وفشار فتل رومیاره وقطعا نمیزاره اوموفق بشه.
ح معتمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
باسلام فتح اله زاده طرز تفکرش منسوخ شده و بروزنیست مثل قلعه نوعی جفتشون بدرد استقلال نمیخو ن.
فرشاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
قحط الرجال است عمو فتل بنگی اخه چرا
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1398/09/20
نه اینکه مدیرانی که بعد از او امدند برای باشگاه معجزه کردند.بازم او برای باشگاه چندتا جام آورده.. وبازم ایشون ازهمه گزینه‌ها بهتر است.
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1398/09/20
حاج فتل نگوهوادران خودشان دوستم دارن من بعنوان کسی که چهل ساله عاشق استقلالم ازتومتنفرم
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1398/09/20
استقلال همیشه زمان مدیریت حاج فتح الله زاده نتایج خوبی گرفته و من به عنوان یک پرسپولیسی دوست ندارم حاجی برگرده اما اگر امد قدمش روی چشم ما از این به بعد بایستی از استقلال وحشت کنیم ما پیروزی جماعت همیشه تو دربی هایی که حاجی مدیر استقلال بود میترسیدیم و در نهایت بگم فتح الله فتح الله عشق مایی به مولا و استقلال سرور پیروزیه
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1398/09/20
لنگیا بگن میومیومیومیومیو۴۴۴۴
United Arab Emirates
19:25 - 1398/09/20
این چرندیاتی که اخر نوشتی کاملا نشون میده که لنگی و از امدن حاجی وحشت داری؟؟فتح الله زاده با دست خالی استقلال و قهرمان کرد،حاجی کوتاه مدت فکر میکنه؟؟؟کمپ حجازی رو چکسی واسه استقلال درست کرد؟؟؟اگه حاجی تا الان مدیرعامل بود تا الان استقلال زمین اختصاصی داشت،ابنکه حاجی ولخرجی کرده ی توهم لنگی،برید مقایسه کنید همون سالا تیم حریف چقدر هزینه کرده و چه نتبجه ای گرفته؟؟تمام بدهی های حاجی یک هزارم مدیران بیکفایت وزیر هم نمیشه،وزیر ورزش عمرا حاجی رو بیاره چون میدونه با اومدن حاجی باید تیم حکومتی به فکر سهمیه باشه حتی با کمک داوران و تاج و کمبته انظباطی
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1398/09/20
این اقا خودش یکی از مدیرانی !در فوتبال هست که این ورزش و سرمایه های این ورزش را ازبین برده
ایشون اگر مدیر فوتبا لی بودند چرا در تیم های دیگر مدیریت وخدمت!!نمی گند
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1398/09/20
پیک و نامه رسپن تپ مملکت ما ببین له چه سمتهایی میرسن ؟
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1398/09/20
کمی منصف باشیم
ما هواداران مدیر عاملهای دیگر راهم دیده ایم.
بعد از فتح الله زاده آقایان آشتیانی .نجف نژاد .افشار زاده .افتخاری و فتحی کدامیک از
این آقایان به درد استقلال خوردند .آقای آشتیانی که رویایی فکر میکرد و هیچ خروجی نداشت آقای نجف نژاد که باعث محرومیت استقلال از آسیا شد .آقایان افشار زاده و افتخاری که فقط دستورات وزارت ورزش و فدراسیون و انجام میدا دند و کوچکترین در آمد زایی نداشتند این آقای فتحی هم که هر
موقع میگفت هواداران خیالتان راحت باشه تن و بدن هوادار به لرزه می افتاد و میدانستن که اتفاق ناگوار ی در راه هست
بنا براین بودن این مدیران لطمات جبران ناپذیر ی به استقلال زد و میدانیم که هیچکدام استقلالی نبودن و تعصبی به تیم نداشتن خیلی از بازیکنان خارجی را که بعدا
با شکایت به فیفا برای استقلال درد سر ساز شدند در زمان این آقایان بوده است مثل پروپیچ و رابسون و غیره که الان حضور ذهن ندارم .تنها خاطره خوشی که هواداران دارند از همین فتح الله زاده میباشد حالا هی بگویید حاجی مافیا است و لیدر ها را شارژ
میکند و هزینه برای تیم میتراشد و غیره وغیره مگه تو این مملکت کم حیف و میل میشود مگر کم اختلاس و دزدی میشود انگار همه مدیران سالم و صادق هستند و فقط فنح الله زاده خرج تراشی میکند.همین ویلموتس چقدر برای فوتبال هزینه داشت این همه بازیکنان خارجی بی کیفیت تو لیگ اومدن قرا رداد های بالا بستند و یک بازی هم نکردن و معلوم نشد کی اینها رو آورده
کی دلال بوده کی پولها رو خورده بعد از مدتی هم سر و صدا ها میخوابد و همه فراموش میکنند.فتح الله زاده هر چی باشه برای تیم منافع هم داره .تیم ثبات داره و هوادار خیالش راحته چون به استقلال تعصب داره و هر طور شده موانع رو از سر راه برمیداره. هوادار مگه چی میخواد اصلا هوادار چکار داره که فتح الله زاده پول از کجا میاره و به لیدرها چی میگه همینقدر که تو این آشفته بازار و کلک بازی ها یکی هست که میتواند حق استقلال را بگیرد و مواظب تیم باشد کافی است.پس بیخود ی اینقدر قلم فرسایی نکنید که تواین چند ساله اینقدربی لیاقتی مدیران اعصاب هواداران را خرد کرده که برای حاجی فتح الله زاده فرش قرمز پهن میکنند.
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/09/20
بخدا اگه قرار فتح ال بیاد همون فتحی سگش بهتر تا فتح ال
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/09/20
مردم قهرمانی میخواهند و قهرمانی هم فقط با فتح الله زاده بدست میاد و ورزشگاه ها هم با امدن ایشان پر میشود با خرید ستاره ها . به مردم چه که چقد هزینه میشود . یک هزارم دزدی یک مسئول صده هزارم اماتور هم نمیشود تازه این برای جامعه و نشاط جامعه خرج میکند اون مسئول دزد میلیاردی فقط برای اقا زاده دزد . البته آقازاده نیستن دزد زاده و کثیف زاده ان . اقا زاده فتح الله زاده هست که پول خرج میکند برای شادی و نشاط مردم . نه فتحی که و افتخاری و... که باعث بیچارگی استقلال شدن کلی هم هزینه کردن اما هیچ سودی هم نداشت برای مردم . خواهش نظرات ما رو که همیشه هوادار برترین ها بودیم چاپ کنید . تشکر از زحمات و عدالت کارکنان برترین ها
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1398/09/21
آقااین شوالیه میخواد بیاد کیسه کشادشو
دوباره پرکنه.
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1398/09/21
به دردمدیریت استقلال فقطسعیدآذری میخوره یه مدیرکاربلد وبه دورازشعارهای دهن پرکن
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1398/09/21
فتل خان اگه مدیرعامل بشه شک نکنین استقلال نابودمیشه.واسه اینکه خودشوبه هوادارانشون بده اینقدریختوپاش اینقدبدهی به بارمیاره که دوباره مدیرای بعدی بایدمث الان گندکاریه اغاروپاک کنن.به نظرمن بهترین انتخاب اینه مدیری بیارن که ازفن بیان سیاست ورزومه وعلم این کاربرخوردارباشه.بازم میگم اگه فتل بیاداستقلال به دوران دهه هفتادبرمیگرده
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1398/09/22
دکتر جان...مطمنن اومدنت به نفع استقلال خواهد بود...به خونه خودت خوش اومدی...امسال ازت جام میخایم...اینو به کوری چشم بدخواهان ب سرانجام برسون..یا علی
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1398/09/23
کل رسانه ها و مسوولین پشت پرسپلیس بودن
یه مشت مجری پرسپلیسی که میگفتن روز مسابقه فینال مدارسم تعطیل شه
دست خالی کجا بود حرف یاد گرفتین
اگه منظورتون بازیکنای بی عرضه است که هیچ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج