جلالی: از رفتار خلیل‌زاده خیلی عصبانی بودم
۹۳۸۳۲۷
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
۹۰۷۸
سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان ادعا می کند تیمش پیشرفت بسیار خوبی داشته ولی این پیشرفت هنوز در نتیجه گیری این تیم نمایان نشده است.

ورزش سه: مجید جلالی یک روز پس از شکست تیمش در ورزشگاه آزادی در رابطه با دلیل برد پرسپولیس علیرغم اینکه موقعیت آنچنانی نداشت، بیان کرد: اصل اساسی این است که تیم از نظر دفاعی بتواند زیرساخت های خوبی داشته باشد. ما روی این موضوع وقت گذاشته ایم. خیلی هم بهتر شدیم و پیشرفت کردیم. شما دیروز دیدید. واقعیت این است که پرسپولیس از یک موقعیت دو گل درآورد.

خب سطح مهارتی آنها را نشان می دهد ولی ما حق نداریم حتی یک موقعیت هم به حریف بدهیم. ما در این زمینه پیشرفت خوبی کردیم ولی مشکل اینجاست که وقتی ما صاحب توپ می شویم، نمی توانیم موقعیت ایجاد کنیم. در اصل مشکل اساسی ما اینجاست. چندین جلسه روی این موضوع وقت گذاشته ایم و امیدوارم بتوانیم این مشکل را حل کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در واکنش به این سوال که با توجه به حضور تیمش در قعر جدول، شرایط برای او چگونه است، توضیح داد: خب به هر حال در این دوره خیلی پراسترس و سنگینی هستم. من این شرایط را تجربه کردم. سری دوم که به فولادخوزستان رفتم این تیم در رده هجدهم جدول بود. در نهایت تیم را حفظ کردیم و به ثبات رسیدیم. فکر می کنم اینجا هم همینطور می شود. وقتی بچه های ما می توانند در آزادی و مشهد و اهواز اینگونه فوتبال بازی کنند، می توانند جایگاه بهتری داشته باشند. چهره تیم ما در بازی های قبلی چهره تیم بازنده نبوده است. امیدوارم بچه ها به این باور هم برسند.

جلالی در پاسخ به این سوال که روز گذشته به نظر می رسید در برخی صحنه ها ناراحت و عصبانی بود و همینطور در مورد اخراج برزای، توضیح داد: وقتی داریم در لیگ برتر بازی می کنیم، باید اینقدر باتجربه باشیم و خوددار باشیم. بازیکن حریف به راحت ترین شکل ممکن ما را 10 نفره کرد و حتی داور را هم فریب داد. من از این عصبانی بودم که چرا بازیکن ما باید اینقدر راحت فریب بخورد. ما 6،7 دقیقه وقت داشتیم که زمان خوبی برای گل بود. شاید اگر تمرکز ما روی کارمان بود، می توانستیم بازی را 2 بر 2 کنیم. این رفتار برای من اصلا توجیه نداشت. ما باید خودمان را در تیممان حل کنیم، نه در احساساتمان.

مربی گل گهر در رابطه با اینکه این عصبانیت چقدر کنترل شده بود، با لبخندی عنوان کرد: آره واقعا عصبانیتم خیلی زیاد بود. خیلی تلاش کردم خودم را کنترل کنم تا رفتارهایی نداشته باشم که باعث پشیمانی ام شود.

جلال در ادامه با اشاره به این نکته که از مدافع پرسپولیس خیلی عصبانی بوده است، افزود: از شجاع خلیل زاده خیلی عصبانی بودم. کار خوبی نکرد. این ها رفتارهای خوبی نیست. من نمی پسندم این رفتار را. بعد هم بازیکنان پرسپولیس و هم کریم باقری آمدند و من را آرام کردند.

سرمربی سابق پیکان و نساجی مازندران در رابطه با اینکه آیا همانطور که در مصاحبه هایش می گوید، از بازیکنانی که در اختیار دارد، راضی است یا خیر، اضافه کرد: ببیند اولا وقتی یک مربی مسئولیت قبول می کند، همه شرایط تیم را باید سنجیده باشد. این خوب نیست که من شروع کنم و بعد بگویم تیم بازیکنان خوبی ندارد و خوب بسته نشده است. من سعی می کنم از این شکل دور باشم.

ما موقعیت های خیلی خوبی را از دست می دهیم؛ مسئولیت این بخش هم با من هست. در فوتبال همیشه راه حل هست و اگر ما پیدا نمی کنیم و مشکل داریم، این مسئولیت من است. گاهی حتی باید راه حل ساخته شود. چیزی که الان هست، من کارم را پس از هر مسابقه ارزشیابی می کنم. ما یک شیوه ارزشیابی عملکرد داریم که نشان می دهد ما چه کرده ایم. من از بازی سپاهان که آمدم، از آن زمان پیشرفت کیفی خوبی داشتیم.

وقتی شما در یک فصل 7 تا 10 درصد با یک تیم پیشرفت می کنید، این خوب است ولی وقتی بتوانید 20 درصد رشد داشته باشید، این دیگر خیلی خوب است. منتها همینطور که گفتم چون ما نتیجه نگرفتیم، این پیشرفت دیده نشده است. اگر پیشرفت داشتیم به خاطر بازیکنانی است که داریم. من رقیبانم را می بینم و می دانم به اندازه ما در مسیر پیشرفت نیستند، پس به تیمم امیدوارم.

سرمربی گل گهر در پاسخ به این سوال که بحران نتیجه گیری در یک تیم به چه دلیل رخ می دهد و اینکه این مسئله را بیشتر روحی می داند یا فنی، اینگونه پاسخ داد: غیر از جنبه های مهارتی که وجود دارد، ولی خیلی وقت ها درصد بالایی به ذهن بازیکنان بستگی دارد. برای خود من هم شده. از نظر بازیکن زمانی می شود که تیم متوسط هستید ولی رتبه ششم جدول می شوید.

بازیکن اگر جنگنده و تلاش گر باشد، می تواند به تیم خودش کمک کند ولی اگر ترسو بازی کند، این ها تیم و خودشان را آسیب پذیر می کنند. من برای همین یک فوق تخصص روانشناسی ورزشی کنار تیم دارم و با هم هماهنگ هستیم. بچه ها از نظر ذهنی واقعا فرق کرده اند. از نظر تاکتیکی ما خیلی بهتر شده ایم. الان وضعیت جدول است که بچه ها را نگران کرده و این باعث استرس آنها در بازی می شود.

جلالی سپس در پاسخ به سوالی در رابطه با سفرش به اسپانیا بیان کرد: خب دلم می خواست چیزهایی که در این سفر یاد گرفته ام را به مسئولین ایران بدهم. با این حال خودم این ها را به صورت مکتوب دارم. برای هر کسی که در فوتبال ایران کار می کند، چنین سفرهایی تاثیر گذار است. چون آنها نگرش های خیلی حرفه ای دارند. شما فکر می کنید این مواردی که آنها فکر می کنند اصلا به حساب نمی آید و واقعا خوشحالم از این فرصتی که داشتم، اینگونه استفاده کردم.

انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/09/20
میزدیش تاادم بشه باید یکی مثل پرویز برومند باشه مشت بزنه توصورتش
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/09/20
فکرکنم باید چراغش برمیداشتن
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/09/20
بخاطر بچه بوده بازیش دادن پروشده میخنده
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1398/09/20
این تیم، سوگولی حکومته و پیرو مکتب عبده قمارباز! آقای جلالی! شما چه انتظاری ازشون داری؟!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
نه سیاوش سوسول شده خیلی مرده کیسه کش برو کیسه بکش
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1398/09/20
آز خلیل زاده بیشتراز این انتظار نداشته باش ،آدمی که سر سفره پدرومادر بزرگ نشده بهتراز این نمیشه
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1398/09/20
آز خلیل زاده بیشتراز این انتظار نداشته باش ،آدمی که سر سفره پدرومادر بزرگ نشده بهتراز این نمیشه
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1398/09/20
آقای جلالی واقعا از شما بعیده !!! ظاهرا حواست پرت بوده ، بازیکنان تیم خودت رو ندیدی مثلا برزای که ورزشگاه رو به جنجال کشوند برای اینکه ثابت بکنه مثلا به کیسه تعصب داره ، خوبه آدم یه سوزن به خودش بزنه یه جوالدوز به دیگران
United Arab Emirates
17:24 - 1398/09/20
سلام آقای جلالی.پرسپولیس آن همه موقعیت در نیمه دوم داشت.در نیمه اول که 11 نفر شما در درواره بودند.بهتراست به جای عصبانیت از شجاع به برزای خودنان تذکر دهید.یا علی مدد
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1398/09/20
به دل نگیر شجاع آدام بشو نیست ایشان وحشی شده باید آمپول هار بزنند
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1398/09/20
خلیل زاده وحشی فوتبال بازی نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1398/09/20
فوتبال اتوبوسی که این همه پز دادن نداره. در فوتبال انگلیس یا اسپانیا که فاصله تیمهای اول وآخر جدول زیاد هستش تیمهای قعرجدولی درمقابل تیمهای قوی دفاع اتوبوسی نمیکنن و فوتبالشون هجومی هستش. شما هم که به اصطلاح مربی با دانشی هستین از فوتبال اتوبوسی یا ضد فوتبالتون خرکیف میشین.
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1398/09/20
آقای جلالی دفاع مطلق اتوبوسی که دیگه تاکتیک تازه ای نیست ،
Japan
18:06 - 1398/09/20
آقا معلم شخصیت بازیکنان در میدان مسابقه نشان داده میشود کسی از بازیکن بی شخصیت چه انتظاری دارو
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1398/09/20
شجاع خلیلزاده کلا روانی و بی تربیته این رفتارهاش هم طبعیه چون از خصوصیاتشه
Netherlands
18:43 - 1398/09/20
جناب جلالیدلخورنباشید این شجاع حاشیه ساز اگر ادم بود تا الان باید برای تیم ملی دعوت میشد پس قبول کن این بشر ادم نیست وحیف اسم بازیکن روی این بچه سوسول گداشت .بازیکن با اخلاق مثله پزمان یا خسرو حیدری
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1398/09/20
معلم ناراحت نباش
شجاع غلط کزده
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
باختن به پرسپولیس عصبانیت نداره
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1398/09/20
کی تو این دنیا بی مشکل نیست ؟؟؟ مخصوصا کسایی که توهین میکنن و تهمت میزنن !!!
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1398/09/21
شما به دل نگیر آقا معلم.،، گرگ زاده عاقبت گرگ شود. گرچه با ادمیزادبزرگ شود
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1398/09/21
اولا برومند باید گیر مرد میفتاد مثلا گیرمجتبی محرمی که بفهمه مشت چیه شانس اورد توزمان محرمی فوتبال بازی نمیکرد وگرنه بجای فوتبال باید غاز میچروند بعدش آقا معلم مثلا تومعلمی یه خورده ادب تربیت به بازیکنات یاد بده که ازاول بازی دنبال حاشیه خودشیرنی بود اخرشم چوبشو خودتو خودش خوردین پس معلومه معلم خوبی نیستی فقط حرف بلدی بزنی تواون صحنه اخراج هم دوتا بازیکن دیگه درگیر شدن آقای برزای بروسلی بعدا وارد گود شد اخراج شد آباریکلا آق معلم
تاج کبیرآسیا چهارفینال آسیا دوقهرمانی⭐⭐
Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1398/09/21
خلیل زاده بی ادب ترین بازیکن تاریخه.‌ اما لنگیا ب بی ادبی وپست بودن ها افتخارمیکنن
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1398/09/21
خوشم میاد خوب آتیش زده به کل کیسه
برید به بابا سلطانی فر بگید محرومش کنه
شماها که بلدید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
فعلا که سلطانی فر. واسه شما تیم ملی و نابود کرد. .لعنت به برانکو و طرفدارهاش که واسه اونها تیم ملی نابود شد. عجب ادمهای گربه صفتی هستید سلطانی فر بد کرد قهرمانتون کرد؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج