زرینچه: قبل از بازی با پیکان بوقچی‌ها را خریدند
۹۳۸۳۴۴
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
۱۰۸۳۲ 
سرپرست اسبق باشگاه استقلال گفت: فقط در صورتی برمی‌گردم که استراماچونی بخواهد.

خبرورزشی: جواد زرینچه این روز‌ها به یکی از مغضوبان هواداران بدل شده و عده‌ای علیه او شعار دادند. شعار‌هایی که هم مقابل ساختمان باشگاه شنیدیم و هم در ورزشگاه آزادی. از سوی دیگر داستان فایل صوتی منصوب به فتح‌ا... زاده نیز مزید بر علت شد تا داستان‌های فراوانی بر سر زبان‌ها بیفتد. از اتفاقات کنونی تا ماجرای برکناری مرحوم حجازی در بهار سال ۷۸. زرینچه حالا عزم رفتن داشته و حرف از جدایی می‌زند، ولی دیروز برخلاف میل باطنی، سفره دلش را پهن کرد و حرف‌هایی زد که به زعم خودش اگر اذیتش نمی‌کردند برای همیشه آن‌ها را در دل حفظ می‌کرد. با هم چکیده درددل‌های سرپرست استقلال را می‌خوانیم.

دروغگو‌ها نیایند

من در یک مصاحبه دیگر هم گفتم. واقعاً باید در وزارت ورزش را گل گرفت اگر امثال فتح‌ا... زاده بخواهند مدیرعامل استقلال شوند. الان هم در خبرورزشی می‌گویم، آقایان من چه باشم و چه نباشم از استقلال حمایت می‌کنم، ولی خواهش می‌کنم به حرمت مردم افراد ریاکار و دروغگو را به استقلال راه ندهید.

شناسایی عوامل

ماشاالله بعضی از این افراد آنقدر پول خرج کرده بودند که حتی یکسری از عوامل رسمی و کارمندان خود هم آمده بودند جلوی در باشگاه، چند نفر از این افراد شناسایی شدند. دو، سه نفر از آن‌ها را خودم دیدم. این افراد عاشق استقلال نیستند بلکه عاشق صندلی مدیرعاملی هستند.

کارتمومه

قبل از بازی با پیکان بعضی از بوقچی‌ها را خریده بودند. چند بازیکن استقلال شاهدند چند دقیقه قبل ار شروع مسابقه تعدادی از بوقچی‌ها خودشان را به بازیکنان ما رساندند و گفتند: کار تموم شده، فلانی داره میاد. به همین راحتی خط می‌دهند و پول خرج می‌کنند. هرکاری می‌کنند تا اسطوره‌های استقلال را از اطراف باشگاه دور کنند. به نظرم وزارت ورزش به جای استفاده از امتحان پس‌داده‌هایی که روی سکو‌ها پول خرج می‌کنند یک بار هم سراغ موسپیدان استقلال برود. چرا هرگاه بحث مدیرعاملی مطرح می‌شود، فقط یک اسم مطرح می‌شود؟

بازگشت استراماچونی

من هیچ مشکلی با استراماچونی ندارم و همین الان هم مهمترین خواسته‌ام بازگشت اوست. در این چند روز خیلی ناراحت شدم و به خاطر پول خرج کردن یکسری آدم‌های خاص، علیه من شعار دادند. جواد زرینچه فقط زمانی برمی‌گردد که آقای استراماچونی به تهران بیاید و خودش من را بخواهد. انتخاب اول و آخر زرینچه در این مقطع استراماچونی است و بس. به نظرم استقلال بدون سرمربی وارد زمین شود بهتر است تا اینکه استراماچونی را عوض کنند و سرمربی جدید انتخاب شود.

ضبط صدا

الان که موبایل آمده، ولی بگذارید از طریق خبرورزشی به مردم بگویم این آقایان قبل از اینکه موبایل به بازار بیاید، حرف‌های ما را از طریق واکمن و ضبط صوت مخفیانه ضبط می‌کردند و به مربیان می‌دادند. این‌ها چنین افرادی هستند به همین خاطر می‌گویم استقلال از چاله به چاه نیفتد.

فیلمسازی با پول مفت

آقای فتح‌الله زاده، مرحوم حجازی را در سال ۷۸ برکنار کرد و بعداً همین آقایان با پول مفتی که از استقلال درآوردند علیه ما فیلم ساختند. مرحوم حجازی را سیبل کردند و همه چیز را گردن من و امثال من انداختند. برایم عجیب است که حافظه مردم جواد زرینچه را به یاد دارد، ولی رفتار خیانتکاران را خیلی زود از یاد می‌برند.

سوءاستفاده از اسطوره‌ها

آقای فتح‌الله زاده که این همه حرف از اسطوره‌های استقلال می‌زند، بیاید و صادقانه به مردم بگوید. او تنها مدیری است که دو اسطوره ما یعنی حجازی و پورحیدری را برکنار کرده است. آقای فتح‌الله زاده؛ شما علاوه بر حجازی و پورحیدری، پرویز مظلومی که یکی از پیشکسوتان محترم استقلال است را نیز کنار گذاشته‌اید. فتح‌الله زاده از اسم اسطوره‌ها سوءاستفاده می‌کند تا مطرح شود. اصلاً داستان سال ۷۸ به کنار، چرا فتح‌الله زاده سال ۸۶ حجازی را برکنار کرد؟ آن زمان هم پای زرینچه وسط بود؟ آن موقع که من اصلاً از اطراف باشگاه استقلال نیز رد نمی‌شدم.

صداقت

آندره‌آ استراماچونی به استقلال بازخواهد گشت، اما به شرطی که به او دروغ نگویند و با صداقت برخورد کنند. دوباره می‌گویم فقط در صورتی می‌آیم که استرا بخواهد.

بدهی‌های دوران فتح‌الله زاده

استقلال تا همین چند ماه قبل داشت بدهی‌های دوران فتح‌ا... زاده را می‌داد. اگر بدهی‌هایی که این آقا برایمان باقی گذاشت، نبود ما الان می‌توانستیم ۵۰ درصد از قرارداد تمام بازیکنان خودمان را بدهیم. این هم از مدیریت آقایان. وزارت ورزش باید کسی را بیاورد که از هر نظر سلامت باشد و بازیکنان را سرکار نگذارد.

نگذاشتم حجازی برکنار شود

بگذارید یک واقعیت را در خبرورزشی افشا کنم. همین آقای فتح‌ا... زاده، ناصر حجازی عزیز را چند روز قبل از بازی با جوبیلو ایواتا برکنار کرده بود. خود بچه‌های تیم شاهدند. ایشان که این‌قدر حرف از حجازی می‌زند و از نام‌شان استفاده می‌کند. چند روز قبل از بازی نیمه نهایی و فینال جام باشگاه‌های آسیا مرحوم حجازی را اخراج کرده بود، ولی من و چند بازیکن دیگر مانع شدیم و تیم با حجازی به اردو رفت و در نهایت نایب‌قهرمان آسیا شد. حالا آقایان شده‌اند غمخوار استقلال و جواد زرینچه.‌

نمی‌خواست قهرمان آسیا شود

صراحتاً در خبرورزشی می‌گویم فتح‌ا... زاده نمی‌خواست استقلال با حجازی قهرمان آسیا شود. او نگذاشت ستاره سوم روی پیراهن استقلال بنشیند. وقتی نتوانست قبل از بازی با دالیان و جوبیلو ناصرخان را برکنار کند، شروع به ارسال انرژی منفی کرد. در اردو برای سهراب بختیاری‌زاده و چند بازیکن دیگر حرف درآوردند و جو تیم را برهم ریختند تا استقلال قهرمان آسیا نشود. فتح‌ا... زاده نمی‌خواست و نگذاشت استقلال با حجازی قهرمان آسیا شود.

هوشیاری

مردم هوشیار باشند و گول نخورند. از جواد زرینچه که گذشت، ولی حواس‌شان باشد که دوباره گول نخورند. هرکس از قدیمی‌های استقلال که از زرینچه دلخور است در همین خبرورزشی علیه من مصاحبه کند. برای کسی که عاشق است این اتفاقات بدیهی است. مگر مرحوم حجازی و پورحیدری در همین ورزشگاه مورد کم‌لطفی قرار نگرفتند؟

ناله و نفرین

ناله و نفرین من و امثال من که با نامردی در استادیوم علیه آن‌ها شعار دادند، پشت سر آن‌هایی است که به بوقچی‌ها پول دادند و جوسازی کردند. این افراد شاید الان راحت بخوابند، ولی زندگی آرامی قطعاً نخواهند داشت.

قهرمانی آسیا

استقلال می‌تواند قهرمان آسیا شود. ببینید من کی به شما می‌گویم استقلال می‌تواند ستاره سوم را با استراماچونی بگیرد. این حرف را از من یادگار داشته باشید. به او امکانات بدهند تیم قهرمان می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1398/09/20
بس کن توهم دیگه تو این اوضاع
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
دستتونو رو کرده حالت گرفته شده؟؟؟؟؟ متوهم
احتمالا میخوای بگی کار پرسپولیسییاس
خخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
از زرینچه بعیده حقگو باشه؟ چون دست شمارو رو کرده شارلاتانهااااا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
تیم مافیایی فقط مدیرعامل مافیایی میخواد
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1398/09/20
آقای زرینچه از خیلی وقت پیش اکثرا میدونستیم که تو مرحوم حجازی رو اونطوری با باند اذیت کردی حنات رنگی نداره و بعد هم به شعور مردم توهین نکن
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1398/09/20
توانسان خوب وباشخصیتی اما نمیتونی حق تیم را ازداوری وفدراسیون بگیری قبول کن باید تواین فوتبال شلتان باشی برو تواسطوره هستی خوش باش
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1398/09/20
فتح الله زاده یه شومن عوضی بیشتر نیست
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/09/20
آقای زرینچه از شما بعیده!حتی اگر حق هم با شما باشه به احترام تیم محبوبمان استقلال نباید جو را متشنج کنید بهترین کار برای اینکه دشمن شادکن نشویم دراین مقطع سکوت است و بس.
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/09/20
آقای زرینچه اگرقراره پرویزمظلومی را با حجازی وپورحیدری دریک صف قراربدین هیچ کدوم ازحرفهای شما را قبول نمیکنم مطلومی و حجازی دوتفکرجدا ازهم داشتن دارند!!!
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1398/09/20
فتح الله زاده مارمولکه با صداقت نیست هوادار بفهم برای انتقام گیری اومده ببینید مجتبی جباری که همه میدونیم سالمه چی میگه؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
جباری فقط دنبال پول بود .یادمون نرفته گه چقدر ناز میکرده وهر روز بخاطر پول تمرین نمیکرده ...حالا اومده میخواهد در حاج فتح اله نظر بده.....
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1398/09/20
هنوز فتل نیامده دعواها شروع شد
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1398/09/20
نگارنده خسته شدیم ازبسکه وصله پینه میکنه نوشته هارادرقالبهامختلف مینویسی تکراریه کمی خجالت بکش یه مررداشته باش وببین ماروزنامه مجازی که یکطرفه قضاوت میکردن پاک کردیم دیدیم شمادیگه گندوشودرآوردی یادورغ یاسرهم بندی یاپیش بینیهای اشتباه
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1398/09/20
آقاز زرینچه هنوز میخوای از فتحی انتر بیشرف دفاع کنی که استقلال را نابود کرده......
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1398/09/20
زرینچه آدم شیر پاک خورده و محترمی است اگر هم خطایی کرده در دوران جوانی ملاک نیست مهم اینه که ایشون جیبش خاکیه و مظلوم.
آقای فتح الله هم هیچی ازش پیدا نکرد و بهانه ای الکی واسش درست کرد که این نهایت زور فتح الله بود ولی از خود فتح الله بیشمار پرونده بسته نشده مونده
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1398/09/20
این نهایت زور فتح الله بود بر علیه جواد جان شیر پاک خورده ولی پرونده های فتح الله هنوز هم مفتوح مونده
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/09/20
تنها کسی که میتونه استقلال رو از این اوضاع خارج کنه فتل الله زاده است
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/09/20
فتل کثافت تر و اشغال تر از خودش وجود نداره
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1398/09/20
ازاین بی خاصیت تر خودش .بی عرضه استقلال
United Arab Emirates
18:53 - 1398/09/20
ستاره‌های قبلتونم جعلیه دنبال سومی هستی
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1398/09/20
امثال مثل فتحی هستند که تو و امثال تورو میارن که جای خودشونو محکم کنن...تو به استقلال خیانت کردی رفتنت به کشاورز و خیانت به حجازی و.....جمع کن این شومن بازی هارو
Netherlands
18:55 - 1398/09/20
تا زمانیکه باشگاههای ایران الخصوص سرخابی ها به بخش خصوصی واگذار نشود آش همین و کاسه همان افرادی مانند کاشانی فتح الله زاده و امثالهم با رانت و نامردی و رفاقت مدیر می شوند و کلی پول بیت المال را به جیب می زنند و می روند و متاسفانه هنوز همان داستان های قدیمی ادامه دارد و خواهد داشت
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1398/09/20
این تازه اولشه ببینید مثلا دلسوزهای استقلال چطوری به جون هم افتادن ودم از مکتب میزنن وای به حال هوادار بیچاره بعنوان یه پرسپولیسی فقط دلم برای هوادار استقلال میسوزه و که این وسط گیرکردن یا اون ۹ ساله نحس پرسپولیس میفتم که همه همینجوری به جون هم افتاده بودن
United States
08:35 - 1398/09/21
این بنده خدا میدونه با اومدن فتح الله زاده باید دمش رو بزاره روی کولش وبره برای همیشه
خودشم میدونه که از استقلال بره دیگه هیچکس اسمشو نمیاره
الانم داره از همین میسوزه که توهم زده
مردحسابی تو کجا قبل از بازی پیکان گریه کردی حالا خوبه همه ناراحت ودپرس بودن وتنها کسی که نیشش تا بناگوشش باز بود جنابعالی بودی
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/09/21
خخخخ داداشیا به جون هم افتادن.مربی باید مثل برانکو باشه یک سال پول نگرفت دم نزد.نه مثل مستراب چونی که یه ماه بهش پول ندادن فرار کرد.بازم تیم حکومتی کار خودشو میکنه پول بیتولمالو بهش میدن برمیگرده
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1398/09/22
کیسه کشا افتادن به جون هم دیگه و زیر اب همو میزنن باشگاه بی در پیکر که اسطوره ش تو باشی از این بیشتر نباید انتظار داشته باشی مثل سگ و گربه هم دیگه رو جر بدین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج