عامل نفوذی طالبان ۷ پلیس افغان را کشت
۹۳۸۶۰۸
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
۱۵۰۶۵ 
منابع خبری گزارش دادند: یکی از نیروهای پلیس افغانستان که احتمالا از عوامل نفوذی طالبان بوده ، هفت نفر از همکار ان خود را در این استان کشته و تجهیزات آنها را نیز با خود برده است.

ایرنا: منابع خبری گزارش دادند: یکی از نیروهای پلیس افغانستان که احتمالا از عوامل نفوذی طالبان بوده ، هفت نفر از همکار ان خود را در این استان کشته و تجهیزات آنها را نیز با خود برده است.

«گل اسلام» سخنگوی استاندار زابل افغانستان روز پنجشنبه در این زمینه به ایرنا گفت که حادثه شب گذشته در یک پاسگاه نیروهای پلیس در مسیر بزرگراه کابل – قندهار رخ داده است.

اگرچه این سخنگو در مورد هویت مهاجم که همکاران خود کشته و از منطقه موفق به فرار شده است، اطلاعاتی ارائه نکرد اما برخی منابع خبری افغانستان گزارش دادند که فرد مهاجم ،عامل نفوذی طالبان بوده است.

حمله به خودی در افغانستان تازگی ندارد و در 10 سال گذشته همواره نیروهای مختلف افغانستانی و خارجی در این کشور هدف حملات عوامل نفوذی قرار گرفته و کشته شده اند.

اداره بازرسی ویژه آمریکا برای افغانستان نیز حدود یک ماه پیش در گزارشی اعلام کرد : در سال 2019 میلادی 30 مورد حمله خودی در بین نیروهای افغان رخ داده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1398/09/22
هرجاکه آمریکا باشه همین بدبختی جنگ نامنی است
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/09/22
آره هر جا روسیه هست جرم و نا امنی و این چیزا نیست الاق نوکر آمریکا نیستی نوکر روسیه هستی باید نوکر یه کدومشون باشی نمیتونی نباشی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج