کلوپ: باشگاهی بهتر از لیورپول وجود ندارد
۹۳۸۸۰۸
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
۱۹۵۷
مربی آلمانی لیورپول پس از تمدید قرارداد گفت: برای هر کسی که آرزوی فوتبال بازی کردن دارد باشگاهی بهتر از لیورپول نیست.

خبرگزاری فارس: یورگن کلوپ با باشگاه لیورپول تا سال 2024 تمدید کرد.

وی پس از این تمدید قرارداد اظهار داشت:‌ شخصاً برای این تمدید مصمم بود زیرا که چیزی که بر اساس دانش من ساخته شد به دلیل داشتن یک همکاری بود. چیزی که بدست آوردیم و هنوز می‌توانیم با مشارکت به آن دست یابیم.وقتی پیشرفت‌های باشگاه و کارهای مشترکمان را می بینم که همچنان دارد ادامه می‌یابد ، احساس می‌کنم که سهم من می‌تواند زیادتر شود.

کلوپ: باشگاهی بهتر از لیورپول وجود ندارد

مربی آلمانی لیورپول گفت: مردم می‌بینند که چه اتفاقی در زمین می‌افتد و این معیار پیشرفت ماست و بهترین اندازه‌گیری است البته تنها معیار پیشرفت نیست. من تعهدات سران باشگاه را از هر جنبه و عملکردی که می‌توانید فکرش را بکنید، دیده‌ام.

کلوپ اضافه کرد: وقتی این تماس در پاییز 2015 آمد ، احساس کردم که ما برای یکدیگر عالی هستیم؛ اکنون احساس می‌کنم که آن را حتی دست کم گرفته ام. تمام عقیده من است که همکاری دو طرف می‌تواند باقی بماند و من می‌توانم این تعهد را تا سال 2024 انجام دهم.

وی گفت: اگر من قادر به انجام این کار نبودم قرارداد راتمدید نمی‌کردم. این باشگاه خوبی است. من نمی‌توانم فکر کنم که از اینجا خارج شوم. من همچنین باید از نقش پررنگ مدیرورزشی ما مایکل ادواردز در این مدت را صحبت کنم. ورودی‌های باشگاه و همکاری او به همان اندازه مهم است که هرکسی بتواند ما را در موقعیتی برای رقابت برای عناوین برتر بازی قرار دهد.

کلوپ اظهار داشت:‌ برای هرکسی در فوتبال که آرزو دارد در محیطی رقابت کند که هر یک از عناصر باشگاه به بهترین وجه کار خود را انجام دهند چه از حمایت هواداران گرفته تا چه از چشم انداز صاحبان باشگاه، نمی‌تواند جای بهتری از اینجا یعنی لیورپول وجود داشته باشد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج