ورود دستگاه‌های امنیتی به ماجرای کیک‌های آلوده
۹۳۹۲۹۰
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴
۱۳۳۰۲ 
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: موضوع کیک‌های آلوده و منشاء انتشار خبر آن از طریق دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی استان در حال پیگیری است.

مهر به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، نوشت: معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: موضوع کیک‌های آلوده و منشاء انتشار خبر آن از طریق دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی استان در حال پیگیری است.

محمدهادی مرعشی اظهار داشت: بعد از انتشار اخباری از مشاهده قرص در کیک در استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان بلافاصله موضوع از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی ایرانشهر و زاهدان برای راستی آزمایی مورد پیگیری قرار گرفت.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به اینکه اعلام شده بود در هرمزگان مارک مشخصی مشاهده شده، در چابهار واقع در جنوب سیستان و بلوچستان یک انبار به دستور دادستان چابهار پلمب و از طریق دادستان مرکز استان نیز موضوع پیگیری و انبار به دقت بررسی شد. در این راستا کارتن‌های متعددی به عنوان نمونه از قسمت‌های مختلف این انبار مورد بازرسی و بررسی قرار گرفت اما هیچ مورد مشکوکی مشاهده نشد.

وی با بیان اینکه موضوع کیک‌های آلوده و منشاء انتشار خبر آن از طریق دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی استان در حال پیگیری است، گفت: ابتدای امر تصور بر این بود که فقط در هرمزگان و سیستان و بلوچستان این موضوع وجود دارد ولی آنچه که در خبرها منتشر شد در آذربایجان غربی و کرمانشاه نیز این کیک‌ها مشاهده شده؛ این مسئله نشان می‌داد کار هدفمندی در حال انجام است.

سخنگوی شورای تامین استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هنوز ما در استان سیستان و بلوچستان به یک نظر قطعی در مورد اینکه تیم‌هایی در استان اقدام به این کار می‌کنند نرسیده‌ایم اما موضوع در دست پیگیری است و نتیجه حتماً بعد از رسیدن به نظر و نتیجه قطعی به استحضار هموطنان خواهد رسید.

مرعشی تصریح کرد: توصیه ما این است که فعلاً در سطح مدارس و در مصرف اینگونه موارد مثل کیک و امثال آن دقت بیشتری شود و چنانچه مورد مشکوکی دیده شد مستندات آن را به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و به ویژه معاونت‌های بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی استان گزارش شود؛ ضمن اینکه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از طریق معاونت غذا و دارو پیگیر این است که نتیجه قرص‌هایی که در سطح کشور مشاهده شده به ما اعلام کنند که مشخص شود اینها چه مصارفی دارد.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این در حالی است که در سطح استان هیچ موردی از مسمومیت دانش‌آموزان و مردم از مصرف کیک گزارش نشده و مشخصاً اینها جوسازی در سطح استان است و ما به مورد ویژه‌ای که قابل پیگیری امنیتی باشد نرسیده‌ایم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:46 - 1398/09/24
مسولین محترم لطفا دیگر در کارتان جدی باشید شاید این اخطاری بوده وخدایی نکرده جدیتر وخطر ناکتر شود به فکر امنیت ملت باشید هی گفتید امنیت داریم تا چشم خوردیم
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1398/09/24
خودشون مامور شدند به کار خودشون رسیدگی کنند
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1398/09/24
من غیب گو نیستم ولی این ناشیگری ها وحماقت ها اغلب از سرویسهای عربی حوزه خلیج فارس ویا منافقین سر می زند دو دوتا چهار تا بکنی به نتیجه می رسی
پاسخ ها
پریوند
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
آقای عثمانژاد واقعا یک استاد تمام هستند ونظرشان قابل تامل وپیگیری است
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/09/24
چرا تفره می‌روند، بعدا که بوی گندش همه جا را گر می‌کند و بوی تعفن می‌شود، تازه می‌فهمند که باید کاری کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج