مدافع ترک، سریعترین بازیکن لیگ برتر جزیره
۹۳۹۴۳۳
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
۲۵۵۹
سریع‌ترین بازیکنان فصل جاری لیگ برتر انگلیس معرفی شدند و نام چاغلار سویونجو، بازیکن ترکیه‌ای لستر به شکلی غیرمنتظره در صدر این فهرست قرار دارد.

ورزش سه: با منتشر شدن آمار سریع‌ترین بازیکنان فصل جاری لیگ برتر انگلیس، نام یک مدافع ترکیه‌ای به شکلی غیرمنتظره در صدر این فهرست قرار دارد. چاغلار سویونجو، مدافع لسترسیتی در این فصل با ثبت سرعت 37.49 کیلومتر بر ساعت توانسته عنوان سریعترین بازیکن لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.

این سرعت یعنی 37.49 کیلومتر که سریعترین سرعت ثبت شده از سویونجو است برای یک دفاع وسط واقعا عجیب به نظر می‌رسد و شاید به همین علت است که لستر در فصل جاری آمار دفاعی خیلی خوبی داشته است.

مدافع ترک، سریعترین بازیکن لیگ برتر جزیره

بازیکن دیگری که قرار گرفتنش در رتبه دوم این فهرست تعجب‌برانگیز بوده شین لانگ، مهاجم 32ساله ساوتهمپتون است. این بازیکن ایرلندی ثابت کرده که سن و سال فقط یک عدد است. لانگ موفق شده از خیلی از بازیکنانی که ده سال جوانتر از او هستند سریعتر بدود و سرعت 37.33 کیلومتر بر ساعت را در بازی تیمش مقابل نیوکاسل ثبت کرده است.

رتبه سوم در اختیار پدیده جوان منچسترسیتی، فیل فودن است که با اختلاف کمی نسبت به لانگ، سرعت 37.17 کیلومتر بر ساعت را ثبت کرده.

کایل واکر و بیورن انگلز، مدافع استون‌ویلا هم مشترکا با ثبت سرعت 36.85 کیلومتر در ساعت در رتبه چهارم قرار گرفته‌اند.

رتبه ششم هم در اختیار آلن سنت ماکزیمین، بازیکن جدید نیوکاسل قرار دارد که در مدت کوتاه حضورش در لیگ برتر توانسته سرعت 36.69 کیلومتر بر ساعت را به ثبت برساند.

درست است که تازه چهار ماه از فصل 2019-2020 لیگ برتر انگلیس می‌گذرد ولی رکورد خارق‌العاده سویونجو تا همینجا رکورد سرعت فصل گذشته این لیگ را شکسته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج