انتقاد کیهان از ایده پایان کار پیش از موعد دولت
۹۳۹۷۱۸
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
۶۵۵۵ 
روزنامه اصولگرای کیهان در یادداشتی از طرح ایده پایان کار پیش از موعد دولت انتقاد کرد.

روزنامه اصولگرای کیهان در یادداشتی از طرح ایده پایان کار پیش از موعد دولت انتقاد کرد.

این روزنامه در ادامه نوشت: 

* زیاده‌خواهی و امتیازطلبی، پاشنه آشیلی است که سیاستمداران را آماده سواری‌دادن و دوشیده شدن می‌کند. مرتکبان فتنه سال ۸۸ که علیه رای جمهوریت شوریدند، همان‌ها بودند که سال ۸۲ با گردن‌کلفتی و بیانیه‌پراکنی و تحصن و تهدید به استعفا در دولت و مجلس، خواستار تعطیلی انتخابات مجلس شدند، اما به سد سدید صیانت رهبر انقلاب از حق انتخاب مردم برخوردند.

* بار‌ها در چند دهه اخیر، با موج‌های ضدانتخابات یا ضدمنتخب مردم، از سوی طیف‌های گوناگون مواجه شده‌ایم. اما همواره این رهبری بوده که از حرمت رای مردم صیانت کرده؛ چه آن زمان که زمزمه دستکاری قانون اساسی برای ابقای رئیس دولت سازندگی مطرح شد، و چه ادواری که مخالفان خواستار پایان پیش از موعد دولت خاتمی یا احمدی‌نژاد و روحانی - با انگیزه‌های مختلف- بودند. نتیجه این خواسته هم در ظرف دشمنان ملت می‌ریخت.

* اکنون جریانی خصمانه و ضدانتخابات را می‌شود رصد کرد که یک سر آن به آمریکا و انگلیس و اسرائیل و فسیل‌های سلطنت‌طلب، و سر دیگر آن به برخی اشرافیت‌زدگان منحرف از انقلاب برمی‌گردد. دشمن می‌خواهد مردم‌سالاری را از چشم‌ها بیندازد یا تبدیل به عزا کند. نقش‌آفرینی «جمهور» در منطقه‌ای که دست‌نشاندگان آمریکا نگذاشته‌اند مردم، انتخاب کردن را نوبر کنند، الهام‌بخش ملت‌ها و مصیبتی برای آمریکا است.

* اشرافیت متهم در فتنه ۸۸ هم که آدرس تحریم‌ها را به دشمن، و آدرس تسلیم در مقابل فشار تحریم را به دولتمردان داد و موجب نارضایتی مردم شد، ترجیح می‌دهد به‌جای پاسخگویی درباره سوءمدیریت، نارضایتی‌ها را بهانه‌ای برای معارضه با جمهوری اسلامی قرار دهد. همزمان با فشار اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دشمن، طیف اشرافیت‌زده‌ای که تورم ۵۲ درصدی را سر سفره مردم آوردند، ابایی از بحران‌آفرینی ندارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1398/09/25
دولتی که توانایی کار کردن از او سلب شده ، بهتره کنار بره !
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1398/09/25
ازاین حرفا میشه نتیجه گرفت که روزهای بسیار بدتری در پیش داریم،خدا بهمون رحم کنه ....
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1398/09/25
این کیهان همیشه جهت مخالفت ملت حرکت می کنه!؟
Ukraine
11:49 - 1398/09/25
توچرا رد دادی هم به میخ وهم به نعل میزنی بلاخره این که بده بایدبره.یا بمونه به بدیهاش ادامه بدهد?
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج