تعطیلی برخی مدارسِ چهارمحال‌وبختیاری و لرستان
۹۳۹۹۹۳
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۸
۵۷۰۹ 
به علت بارش برف، برخی مدارس چهارمحال و بختیاری و لرستان در روز سه شنبه تعطیل اعلام شد.

مهر: به علت بارش برف، برخی مدارس چهارمحال و بختیاری و لرستان در روز سه شنبه تعطیل اعلام شد.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه‌ای جزئیات تعطیلی و تاخیر در آغاز به کار مدارس چهارمحال و بختیاری را در روز سه‌شنبه ۲۶ آذرماه اعلام کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری، فرحناز قائدامینی اظهار کرد: به اطلاع کلیه هم استانی‌ها می‌رساند به علت بارش شدید برف و لغزندگی معابر و جاده‌های مواصلاتی استان کلیه مدارس شهرستان‌های کوهرنگ، بن، فارسان، سامان، لاران، بروجن، بلداجی، گندمان، خانمیرزا در تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح تعطیل هستند.

وی افزود: همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی نوبت صبح شهرستان‌های شهرکرد، کیار، اردل و میانکوه تعطیل و مدارس مقطع متوسطه اول و دوم با یک ساعت تاخیر فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهند کرد.

قائدامینی گفت: کلیه مدارس شهرستان لردگان و منطقه فلارد در تمامی مقاطع تحصیلی فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

رضا زینی وند، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در گفت و گو با رسانه ها، اظهار داشت: به دلیل بارش برف و برودت هوا در شهرستان های ازنا و الیگودرز، فردا سه شنبه ۲۶ آذر ماه تمامی مدارس ابتدایی نوبت صبح و عصر شهرستان ازنا تعطیل است و فعالیت آموزشی مدارس دوره اول و دوم متوسطه نوبت صبح این شهرستان با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

وی، گفت: همچنین در شهرستان الیگودرز نیز تمامی مدارس ابتدایی نوبت صبح تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، افزود: فردا تمامی مدارس متوسطه اول و دوم روستایی این شهرستان تعطیل و فعالیت آموزشی مدارس متوسطه اول و دوم شهری در نوبت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج