وضعیت تعطیلی مدارس چهارمحال و بختیاری
۹۴۰۳۳۳
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۸
۱۰۳۵۳ 
آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه شماره ۲ جزئیات آغاز فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری در روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه را اعلام کرد.

ایسنا: آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه شماره ۲ جزئیات آغاز فعالیت مدارس چهارمحال و بختیاری در روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه را اعلام کرد.

در اطلاعیه شماره ۲ آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری آمده است: به اطلاع کلیه هم استانی‌ها می‌رساند به علت برودت هوا و یخ زدگی و لغزندگی معابر روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه وضعیت فعالیت آموزشی مدارس استان در نوبت صبح بدین شرح است:

کلیه مدارس شهرستان کوهرنگ در کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل هستند.

مدارس ابتدایی بروجن تعطیل و مدارس مقطع متوسطه دوره اول و دوم در این شهر فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

کلیه مدارس شهرکرد، سامان، بن، لاران، گندمان، بلداجی، کیار، اردل، فارسان و خانمیرزا در تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح فعالیت آموزشی خود را با یک ساعت تاخیر آغاز خواهند کرد.

در مناطق لردگان، فلارد، عشایر و میانکوه کلیه مدارس مطابق روال معمول فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهند کرد.

ابوذر مهدی نخعی زاهدان هم اظهار داشت: مدارس پیش دبستانی و دبستان بخشهای نصرت آباد، کورین و منطقه حرمک بخش مرکزی زاهدان به دلیل بارندگی در روز چهارشنبه ۲۷ آذر ماه تعطیل است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران زاهدان گفت: تا پایان امشب برای تعطیل اعلام شدن مدارس زاهدان تصمیم‌گیری می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج