طلسم ۷۲ ماهه صنعت در آبادان برابر فولاد!
۹۴۰۹۶۸
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
۲۰۳۵ 
صنعت نفت و فولاد خوزستان، از کری مربیان تا طلسم نفت
صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در حالی روز جمعه به مصاف هم می‌روند که تقابل مربیان این دو تیم همیشه جنجالی و زیبا بوده است.

ورزش سه: دو تیم صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان باید روز جمعه اولین دیدار دور برگشت را برابر هم در حالی برگزار کنند، که در بازی رفت تیم صنعت نفت موفق شد با تک گل عقیل کعبی به پیروزی برسد.

تیم صنعت نفت تا پایان نیم فصل با 26 امتیاز در جایگاه چهارم و فولاد با 23 امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد با این تفاوت که نفتی‌ها یک بازی عقب افتاده برابر سپاهان خواهند داشت.

تقابل دو سرمربی برابر یکدیگر نیز جذاب خواهد بود، دراگان اسکوچیچ زمانی که هدایت خونه به خونه بابل را برعهده داشت در هفته ماقبل پایانی در مصاحبه ای گفت امیدوار است هفته پایانی جوانمردانه برگزار شود و گفت اگر آنها (نساجی) 7 گل به راه آهن میزنند ما 15 گل در بابل میزنیم!! همین حاشیه ها باعث شد فشار روی تیم خونه به خونه بیشتر شود و این تیم بیش از دو گل در هفته آخر به برق جدید نتواند بزند و در آخر نساجی با تفاضل گل بهتر راهی لیگ برتر شود.

اما این پایان کار نبود و پس از 2 سال اسکوچیچ با تیم جدید مقابل جواد نکونام در فولاد آرنا قرار گرفت و توانست این تیم را در خانه شکست دهد تا به نوعی انتقام خود را از نکونام بگیرد. صنعت نفت سالهاست در خانه مقابل فولاد خوزستان ناکام بوده و اگر بخواهیم آخرین پیروزی آنها را در تختی آبادان به یاد آوریم باید به 12 اسفند 91 رجوع کنیم که شاگردان علی فیروزی توانستند با گل سیامک سرلک تیم فولاد را شکست بدهند از این تاریخ حدود 6 سال 9 ماه میگذرد، فولاد پیش از آن دیدار با هدایت حسین فرکی 19بازی بدون شکست داشت اما در نهایت برابر تیم قعرنشین صنعت شکست خورد که بیش از 10بازی بود که باختی نداشت، اما شوت سیامک سرلک از راه دور طلسم نباختن فولاد با فرکی را شکست. در نهایت آن فصل فولاد به سهمیه آسیایی رسید و صنعت نفت از لیگ برتر به لیگ یک سقوط کرد.

صنعت در 3 بازی خانگی اخیر مقابل این تیم دو باخت و یک مساوی کسب کرده و از روی دیگر هم تیم فولاد خوزستان در چهار تقابل اخیر نتوانسته صنعت را شکست دهد و 2 باخت و 2 مساوی بدست آورده است. حالا باید دید طلسم کدام تیم شکست میشود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج