علاقه مورینیو به جذب رادامل فالکائو
۹۴۲۱۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
۶۶۶۹
انتقال ابراهیموویچ به چلسی غیرممکن است
آقای خاص با اعلام اینکه برنامه‌ای برای جذب ستاره سوئدی پاری‌سن‌ژرمن ندارد، غیرمستقیم از تمایل خود برای جذب مهاجم کلمبیایی موناکو خبر داد.
تسنیم: آقای خاص با اعلام اینکه برنامه‌ای برای جذب ستاره سوئدی پاری‌سن‌ژرمن ندارد، غیرمستقیم از تمایل خود برای جذب مهاجم کلمبیایی موناکو خبر داد.

ژوزه مورینیو با اذعان به اینکه شکار یک مهاجم را در برنامه کاری‌اش دارد تاکید کرد شایعات اخیر مبنی بر احتمال معاوضه ادن ازار، هافبک هجومی بلژیکی چلسی با ادینسون کاوانی، مهاجم کلمبیایی پاری‌سن‌ژرمن صحت ندارد. وی همچنین انتقال زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی PSG به استمفوردبریج را غیرممکن دانست.

مورینیو با اعتراف به اینکه هنوز با شاگرد قدیمی‌اش در اینتر در تماس است، شانس چلسی برای جذب او را کم دانست و به شبکه تلویزیونی این باشگاه گفت: آمدن زلاتان به چلسی غیرممکن است. او از وضعیتش در پاریس راضی است. از این بابت مطمئنم، چون ابراهیموویچ دوست من است و با هم در ارتباط هستیم. PSG‌ با دارایی‌ و ثروتی که دارد هرگز در خروج را به روی زلاتان باز نخواهد گذاشت. جذب او ماموریت غیرممکن است.

با وجود ناامیدی از جذب ایبرا، ‌مورینیو به خرید رادامل فالکائو، مهاجم کلمبیایی موناکو که تابستان سال جاری با قراردادی 65 میلیون یورویی از اتلتیکومادرید راهی این تیم شد، خوش‌بین است.

آقای خاص افزود: من یک تیم دارم و مهاجم ندارم؛ فالکائو مهاجم است و تیم ندارد. بازیکنی مانند او نمی‌تواند برای تیمی که فقط 3 هزار نفر برای تماشای بازی‌‌هایش به ورزشگاه می‌روند، بازی کند. موناکو از آن تیم‌‌هایی است که خوب است دوران بازیگری‌تان را در آن به پایان برسانید.

مورینیو درباره احتمال معاوضه ادن آزار، هافبک بلژیکی چلسی با ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای پاری‌سن‌ژرمن هم گفت: ادن پسر ما است. ما می‌خواهیم او تا 10 سال دیگر در کنارمان بماند. می‌خواهیم تیم‌مان را حول محور حرکات ادن بسازیم. او بازیکنی است که بازی‌اش سبک دارد و نمی‌خواهیم از دستش بدهیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج