العین امارات؛ باشگاهی عجیب در فوتبال آسیا
۹۴۲۱۱۹
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
۳۹۳۳ 
یک روزنامه اماراتی باشگاه فوتبال العین را به خاطر تغییر مداوم سرمربیانش مورد سرزنش قرار داد.

خبرگزاری تسنیم: روزنامه الخلیج امارات نوشت: العین یک باشگاه عجیب است که در طول دوران حرفه‌ای 12 ساله 15 سرمربی انتخاب کرد. بسیاری از نام‌های بزرگ فوتبال جهان به صورت موقتی هدایت العین را به خاطر اخراج دیگر سرمربیان در طول فصل بر عهده گرفتند. غازی فهد عراقی پانزدهمین سرمربی‌ای است که در رأس کادر فنی تیم فوتبال العین امارات قرار می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، وینفرد شفر، سرمربی آلمانی و زلاتکو دالیچ از کرواسی توانستند با بیش از دو فصل حضور در العین رکوردشکنی کنند. شفر در سال‌های 2008 تا 2010 بیش از 2 فصل سرمربی العین بود و سپس سیریزوی برزیلی جایگزین او شد. زلاتکو دالیچ کروات نیز از مارس 2014 تا ژانویه 2017 هدایت تیم العین را بر عهده داشت. سایر سرمربیان این تیم اماراتی در طول 12 سال اخیر مدت‌زمان کمتری را در این تیم سپری کردند.

العین امارات در فصل جاری نیز شرایط عجیبی را تجربه کرده است. پس از کنار رفتن زوران مامیچ دیگر هموطنش یعنی ژلیکو سوپیچ به عنوان سرمربی موقت العین انتخاب شد. این سرمربی کروات نیز در نهایت جای خود را به کارلوس گاریدوی اسپانیایی داد که چندان در العین دوام نیاورد. ایوان لکو، سرمربی کروات در ماه ژوئن 2019 از سوی العین به عنوان سرمربی جدید معرفی شد که چند روز قبل از این سمت کنار رفت تا غازی فهد عراقی مشغول به کار شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج