روشنگری رضا فیاضی درباره انتقاداتش از مدیری
۹۴۲۸۲۰
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
۸۹۶۴ 
رضا فیاضی می‌گوید، صحبت‌هایش درباره مهران مدیری پخش شد و در مورد سحر قریشی هم همین‌طور بود؛ ناقص پخش و منتشر شد.

خبرآنلاین: رضا فیاضی می‌گوید، صحبت‌هایش درباره مهران مدیری پخش شد و در مورد سحر قریشی هم همین‌طور بود؛ ناقص پخش و منتشر شد.

بخش‌هایی از گفتگو با این بازیگر و نویسنده را مرور می‌کنیم.

دوست دارید درباره انتقادی که از برنامه "دورهمی" و مهران مدیری داشتید اینجا صحبت کنید.

بگذارید من در این مجال درباره پخش آن ویدئو صحبت کنم. متأسفانه بعضی از دوستان ناجوانمردانه حاشیه می‌سازند یعنی تیترهایی که انتخاب می‌کنند تیترهای منصفانه و خوبی نیست یا بخشی از صحبت‌ها را تقطیع می‌کنند. بخشی از صحبت‌های من درباره مهران مدیری پخش شد و در مورد سحر قریشی هم همین‌طور بود؛ ناقص پخش و منتشر شد. من در آن برنامه راجع به دروغگویی صحبت می‌کردم و به نقد تئاتر برمی‌گشت؛ راجع به تئاتر از من پرسیدند نظرتان راجع به تئاتر چیه؟

و اصلاً این مفهومی که انتقال داده شد درست‌ نبود. باید کامل پخش می‌شد تا تکلیف مخاطب با این ویدئو و مفاهیمش روشن شود. من گفتم جای خیلی از هنرمندان بزرگ ما خالی است و آدم‌های حاشیه‌دار در میدانند؛ یادم نمی‌آید از سحر قریشی نام برده باشم اما از این نام بردن غرضی نداشتم. من راجع به دروغ و مفاهیم خیلی مهمتر صحبت می‌کردم اما طوری نمایش داده شد که جایگاه آن مفهوم و بحث را پایین آورد. من نامی از مهران مدیری و برنامه "دورهمی" نبرده‌ام و فقط گفتم دروغگویی از خانواده شکل می‌گیرد به جامعه کشیده می‌شود ما نمی‌توانیم بگوییم ما آدم‌های بدبختیم.

خندوانه هم رفتید؟

من در برنامه "خندوانه" روبروی رامبد جوان به عنوان مهمان ننشستم. من هنوز گلایه دارم؛ وقتی آقای کریمی با من از این برنامه تماس گرفتند؛ من را بردند در بیابانی و نمی‌دانستم قرار است چه اتفاقی بیفتد. فقط گفتند برنامه رامبد جوان است. من تفنگ دست گرفتم و شلیک کردم اتفاقا خوب هم نشانه رفتم. من تا آن زمان نمی‌دانستم قرار نیست مقابل رامبد جوان مثل مهمانان دیگر قرار بگیرم. با خودم گفتم اشتباه کردم؛ چون جایگاه من آنجا نبود و خوب برخورد نشد. جالب است که قبل از رفتن به این برنامه، نوه‌ام به من گفت بابا یادت نرود خوب لبخند بزنی!

با مهران مدیری ارتباط خاصی داشتید؟

ما در تئاتری که کار آقای بهروز غریب‌پور بود به اسم " نیکی و کارآگاه 2 " باید دوبلور این کار می‌بود من دقیق یادم نیست کدام نقش را دوبله کردند،‌ به غیر از این برخوردی با هم نداشتیم.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1398/10/04
از وقتی گفتن دستمزد یک شب اجرای مدیری بیش از سیصدو پنجاه میلیون است ، حالم از این کشور بهم خورده است .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
بشنو باور نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
بشنو باور نکن حسد نمی دانی چه کارها که نمیکند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
کدام حرفشان درست بوده که شماها این یکی را جدی گرفتید وار کردید کار بد خواهان است.
Germany
13:37 - 1398/10/04
امثال مدیری های نان به نرخ روز خور حکومتی چه فایده ای برای مردم دارند که جز لودگی و مسخره کردن و خنداندن با مشکلات مردم کاری ندارند طوری که همه چیزو به مسخره بگیرن ک مردم عادت کنن به این وضع و ادامه زندگی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج