مدرس فیفا: تیم ملی ایران جنگنده ظاهر می‌شود
۹۴۲۸۹۲
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
۷۶۵۵ 
مدرس فدراسیون جهانی فوتبال در مراسم اختتامیه دوره دانش‌افزایی به تمجید از داوران جوان کشورمان پرداخت.

خبرگزاری فارس: مادنبا اظهار داشت: از ایمانوف تشکر می‌کنم که با من در اجرای این کلاس همکاری داشت. از فیفا که من را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به ایران آورد تا در کنار شما باشم هم قدردانی می کنم. از فدراسیون فوتبال ایران هم ممنونم که سازماندهی این کلاس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام داد.

وی ادامه داد: قبل از اینکه به ایران بیایم، اطلاعات بسیار کمی داشتم. از داوران ایرانی فقط فغانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از سال 2012 می‌شناختم. البته،‌تیم ملی ایران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مسابقات مختلف بین‌المللی می‌دیدم که داخل زمین جنگنده عمل می‌کند. از فدراسیون ایران تشکر می‌کنم که باعث شده تیم‌های این کشور در هر رده و به خصوص در جام جهانی 2018 جنگنده ظاهر شود.

مدرس سنگالی فدراسیون جهانی ضمن تشکر از رئیس کمیته داوران فوتبال ایران، خطاب به شرکت‌کنندگان کلاس، عنوان کرد: شرکت‌پذیری شما و فعال بودن‌تان را دیدم. انگیزه و پشتکار زیادی داشتید. تلاش کردید چیزی یاد بگیرید و به دانشتان اضافه کنید. برگزاری این کلاس اتفاق خیلی خوبی بود و شرایط خوبی داشت چون کلاس، رستوران و زمین نزدیک هم بودند. لحظات بسیار خوبی داشتیم و تجربه بسیار خوبی برای من بود. امیدوارم دوباره شما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ملاقات کنم و بتوانم بعضی از شما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در تورنمنت‌های فیفا ببینم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج