خبر خوب برای هواداران شوماخر
۹۴۳۰۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۲
۵۸۶۳
هم‌تیمی سابق مایکل شوماخر که در روزهای گذشته برای عیادت از او به بیمارستان رفته بود، می گوید این راننده آلمانی به صحبت‌هایش واکنش نشان داده است.
خبرآنلاین: هم‌تیمی سابق مایکل شوماخر که در روزهای گذشته برای عیادت از او به بیمارستان رفته بود، می گوید این راننده آلمانی به صحبت‌هایش واکنش نشان داده است.

فیلیپه ماسا راننده فرمول یک و دوست نزدیک شوماخر که در روزهای گذشته برای عیادت از او به بیمارستان رفته بود، می گوید این راننده آلمانی به صحبت‌هایش واکنش نشان داده است. هم تیمی سابق شوماخر در این باره به خبرنگاران گفت: «او خوابیده بود و من احساس خوبی داشتم چرا که وضعیت او طبیعی بود. مایکل با دهانش به صحبت های من واکنش نشان داد.»

ماسا در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: «من درباره اتومبیل و تیم جدیدم با مایکل صحبت کردم. همچنین بارها از او خواستم که از جایش بلند شود. شوماخر مرد بسیار قدرتمندی است، او مرد بزرگی است و من واقعا امیدوارم که از جایش بلند شود و دوباره از زندگی اش لذت ببرد.»

فیلیپه ماسا در سال 2006 هم‌تیمی مایکل شوماخر در تیم فراری بود و در حال حاضر عضو تیم ویلیام مرسدس است.

مایکل شوماخر در تاریخ 29 دسامبر 2013 در حالیکه با پسر 14 ساله اش در کوه‌های آلپ به اسکی رفته بود، دچار حادثه شدیدی شد و به دلیل ضربه ای که به سرش وارد شد به کما رفت. با این حال ماه گذشته پزشکان او اعلام کردند که اسطوره اتومبیل‌رانی جهان با روند آرامی در حال بهبودی است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج