مهاجری: هیچ‌جا با لابی و زور نماندم
۹۴۳۰۶۷
۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷
۶۲۹۵ 
نساجی مازندران این فصل شرایط عجیب و متفاوتی را تجربه کرد.

ایران ورزشی: نساجی مازندران این فصل شرایط عجیب و متفاوتی را تجربه کرد. در ابتدا قرار بود تیم با مالکیت محمد اژدری پا به فصل پانزدهم بگذارد اما مشکلات او و حمایت نکردن از تیم باعث شد باز هم مالکیت باشگاه نساجی به فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان برگردد. به مالکانی که با هم اختلاف‌های زیادی داشتند اما به نظر می‌رسید در بازگشت، دیگر خبری از این اختلافات نباشد.

وقتی صنیعی‌فر و حدادیان برگشتند، شرایط خیلی خوب پیش می‌رفت و قرار بود هر 2 مالک به اندازه سهم‌شان به تیم کمک کنند اما یکی از مالکان به وعده‌اش عمل می‌کرد و دومی خیلی دیر این کار را انجام می‌داد که این مسأله صدای بازیکنان را درآورد. در نهایت مالکیت باشگاه نساجی به طور کامل به رضا حدادیان منتقل شد تا این باشگاه با یک مالک کارش را پیش ببرد.

با این اتفاق همه امیدوار به روزهای خوب قرمزپوشان قائمشهری هستند اما قبل از اینکه کاری انجام شود، 4 بازیکن نساجی از جمله علی‌اصغر عاشوری، رضا علیاری، حسن جعفری و میلاد سرلک تصمیم به فسخ قرارداد گرفتند. آن هم قبل از بازی مهم مقابل پرسپولیس. این اتفاقات به نظر می‌رسید شرایط تیم را سخت کند اما رضا مهاجری سرمربی نساجی، از وضعیت خوب تیمش خبر می‌دهد و اینکه امیدوار به روزهای بهتر است.

اوضاع نساجی این روزها چطور است؟ ظاهراً 4 بازیکن تیم درخواست فسخ قرارداد دادند.

بچه‌ها این روزها با جدیت تمرین می‌کنند و به رغم مشکلاتی که داشتیم، یکسری بازیکن کم‌لطفی می‌کنند. البته برای عاشوری سوءتفاهم به وجود آمده بود که این مشکل حل شد و به تمرین برگشت اما رضا علیاری مصدوم است که با او صحبت کردیم که برود باشگاه و قراردادش را فسخ کند. در مورد حسن جعفری و میلاد سرلک هم باشگاه تصمیم می‌گیرد.

یعنی اینکه تصمیم در مورد این بازیکنان را به باشگاه سپردید؟

بله، چون این بازیکنان در تمرینات غایب بودند.

اگر علیاری مصدوم است، چرا امروز (چهارشنبه) سر تمرین بود؟

با لباس شخصی آمده بود که صحبت کنیم و برود قراردادش را فسخ کند.

با این شرایط، به نظر می‌رسد نساجی این روزها محله برو و بیا شده.

چه بگویم؟ واقعاً همینطور است.

تغییر مالکیت باشگاه نساجی و اینکه سهام صنیعی‌فر به حدادیان رسید، چطور است؟

من در جایگاهی نیستم که بخواهم در مورد این مسأله صحبت کنم. آقای صنیعی‌فر خیلی زحمت کشید و با تلاش ایشان بود که نساجی به لیگ برتر آمد اما به هر حال یکسری اختلاف سلیقه‌ها بین مالکان وجود داشت که ممکن بود به تیم ضربه بزند. به همین دلیل با هم صحبت کردند و الان مالکیت باشگاه، یک کاسه شده.

با این شرایط، دیگر تکلیف تیم مشخص است.

بله، تکلیف و تصمیم‌گیری مشخص است. آقای حدادیان هم خیلی به تیم علاقه‌مند است و تا الان هم به تعهداتش عمل کرد که امیدواریم در ادامه هم به همین صورت کار پیش برود.

شما اول فصل توسط فرهاد صنیعی‌فر برای هدایت نساجی انتخاب شدید. حالا که ایشان از مالکیت باشگاه نساجی کنار رفته، احساس خطر نمی‌کنید؟

نه، من هیچ‌جا با زور، تحمیل و لابی خودم را نگه نداشتم. نساجی باشگاه بزرگی است و هواداران بی‌نظیری دارد که باعث شده تا الان هم تلاش ‌کنیم و در این شرایط سخت بمانیم. همین شور و شوق هواداران و حمایت‌هایی که در نیم فصل اول انجام دادند، باعث شد همه از جان و دل برای تیم تلاش کنیم. تماشاگران نساجی واقعاً می‌توانند الگو باشند و قابل تقدیر هستند که اینقدر عاشقانه به حمایت از تیم می‌پردازند.

البته همینطور که هواداران از شما و تیم حمایت کردند، شما هم برای آنها از خودگذشتگی داشتید. مثلاً اینکه به خاطر بیماری که داشتید دکتر معالج‌تان توصیه کرد تا 2 ماه نباید کنار فوتبال باشید اما از همان روز که مرخص شدید به تمرینات تیم برگشتید و کارتان را ادامه دادید، ضمن اینکه در شرایط سختی که نساجی داشت، با وجود داشتن پیشنهاد از تیم‌های دیگر، ماندید تا کار را پیش ببرید...

دقیقاً. من همین الان هم 3 پیشنهاد دارم اما به عشق مردم و هواداران قائمشهری مانده‌ام. دکتر معالجم هم به من گفته بود تا 2 ماه نباید کار کنم اما به خاطر اینکه به نساجی ضربه‌ای وارد نشود، دستور پزشکم را نادیده گرفتم. در واقع می‌خواهم بگویم عشقی که بین من و هواداران نساجی وجود دارد، دو طرفه است.

این هفته بازی معوقه با پرسپولیس دارید که به نظر می‌رسد کار سختی خواهید داشت.

به رغم همه کاستی‌ها، کاملاً آماده هستیم و با تمام وجود می‌جنگیم. بچه‌ها به خوبی شرایط را درک می‌کنند و اگرچه دست ما بسته است و باید از بعضی بازیکنان در پست‌های غیرتخصصی استفاده کنیم اما بچه‌ها می‌خواهند با تمام وجود بازی کنند. پرسپولیس در هفته‌های اخیر هم نتایج خیلی خوبی گرفته اما قطعاً ما روز سختی برای آنها رقم می‌زنیم. آن هم در حالی که 7، 8 بازیکن‌مان را نداریم و باید از بعضی بازیکنان در پست‌های غیرتخصصی استفاده کنیم. بدون شک بازیکنان عشق و غیرت‌شان به نساجی را در بازی با پرسپولیس معنا می‌کنند.

بازی را چند چند پیش‌بینی می‌کنید؟

پیش‌بینی نمی‌توانم بکنم اما با تمام وجود بازی خواهیم کرد.

بعد از بازی هم ظاهراً نقل و انتقالات‌تان شروع می‌شود. لیست مازاد هم دارید؟

بله، بعد از بازی نقل و انتقالات را شروع می‌کنیم اما هنوز لیستی نداریم و منتظریم ببینیم شرایط این بازی به چه صورت است. اول باید بازیکن بگیریم و بعد ببینیم کدام بازیکنان را باید کنار بگذاریم. با توجه به اتفاقاتی که برای نساجی افتاد و اینکه از سوی کمیته تعیین وضعیت از جذب بازیکن ممنوع شده، کار سخت است.

اما الان که تکلیف مالکیت مشخص شده، بدون شک این مشکل هم زود حل می‌شود.

بله، ما هم منتظر این مسأله هستیم.

با بازیکنی هم برای حضور در نساجی صحبت کردید؟

با یکسری بازیکن صحبت کردیم که باید ببینیم شرایط به چه صورت پیش می‌رود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج