افزایش ۱۰۰درصدی کشف قاچاق انسان در ایران
۹۴۳۱۲۳
۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
۷۲۳۴ 
سخنگوی گمرک گفت: در ۹ ماهه نخست امسال در زمینه کشف قاچاق انسان نسبت به مدت مشابه رشد ۱۰۰ درصدی را در گمرکات شاهد بودیم.

خبرگزاری مهر: سخنگوی گمرک گفت: در ۹ ماهه نخست امسال در زمینه کشف قاچاق انسان نسبت به مدت مشابه رشد ۱۰۰ درصدی را در گمرکات شاهد بودیم.

سید روح الله لطیفی اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست امسال، ۸۱۸ نفر که از طریق غیر قانونی و قاچاق قصد خروج از کشور را داشتند توسط پرسنل گمرک کشف و تحویل مقامات قضائی شدند.

سخنگوی گمرک افزود: در رابطه با قاچاق این ۸۱۸ نفر ۲۰۳ پرونده قضائی تشکیل شده که این تعداد کشفیات نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ رشدی ۱۰۰ درصدی داشته است.

لطیفی در ادامه اعلام کرد: بیشتر کشفیات گمرک در حوزه قاچاق انسان مربوط به گمرک بازرگان بوده و افراد با تابعیت افغانستانی نیز در صدر این کشفیات قرار دارند.

سخنگوی گمرک در خصوص آمار کشفیات قاچاق انسان از سال ۹۴ تا کنون گفت: طی سال‌های ۹۴ تا پایان ۹ ماهه سال ۹۸، پرسنل گمرک توانستند در مجموع یک هزار و ۸۶۲ نفر را که به صورت قاچاق قصد خروج از کشور را داشتند، کشف و تحویل مقامات انتظامی و قضائی دهند.

لطیفی در پایان افزود: با الکترونیکی شدن و استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های کنترلی پیشرفته، گمرک ایران در زمینه کشف انواع قاچاق کالا، مواد مخدر و انسان توانسته رشد روزافزونی داشته باشد.

وی در پایان گفت: شایان ذکر است در مرداد سال گذشته یکی از متهمان بزرگ اقتصادی که در حال فرار از کشور از طریق اختفا در کانتینر بود با جدیت پرسنل و کمک تجهیزات الکترونیکی و ایکس ری در گمرک بازرگان شناسایی و تحویل مقامات قضائی شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/10/05
تبریک به امویان اصلاحات وسازندگی
پاسخ ها
نظامزاده قائم شهر
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
احسنت
اینا دیر متوجه شدند روحانی ۸سال داره قاچاق میکنه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/10/05
قاچاق کشف شده راطبق قانون باید سوزاند
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/10/05
'''' چرا نگذاشتید'' این ' انسانهای قاچاق ' از ایران خارج شوند??
United Arab Emirates
13:40 - 1398/10/05
ننننننننگگگگگگگگگوووووووووو
خواب دیدی خیر باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج