سینگ: به خاطر نساجی خون دل خوردم و دَم نزدم
۹۴۳۱۸۹
۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
۸۲۵۵
هافبک تیم نساجی مازندران می گوید بندی در قراردادش هست که می تواند جدا شود اما هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است.

ورزش سه: امید سینگ، هافبک تیم نساجی مازندران درباره شرایط تیمش در آستانه دیدار با پرسپولیس عنوان کرد: شرایط بدی نداریم، تنها مشکل مان برای بازی فردا غیبت چند بازیکن تاثیرگذار است. نفراتی که مصدوم هستند و البته بازیکنانی که به تیم امید رفته اند. انشاالله در این شرایط بتوانیم یک بازی خوب با پرسپولیس انجام بدهیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس تیم قدرتمندی است که برای کسب امتیاز به میدان می آید. آنها برای قهرمانی تلاش می کنند اما به دنبال آن هستیم تا از میدان سخت آزادی دست پر بیرون بیاییم. تیم ما تیم خوبی است که بدشانسی آورده و جایگاهش هرگز این جای جدول نیست. باید زمان داده شود تا نساجی روز های بهتری را نیز در نیم فصل دوم پشت سر بگذارد.

هافبک نساجی درباره فسخ قرارداد برخی بازیکنان بیان کرد: من هم مثل این چند نفر بندی در قراردادم هست که می توانم جدا شوم اما با وجود اینکه شرایط خوبی نداشتم به خاطر مردم قائمشهر و هواداران خوب و خونگرم نساجی این کار را نکردم.

سینگ همچنین گفت: من سال گذشته در اوج فوتبالم و در شرایطی که پیشنهادهای زیادی داشتم به خاطر هواداران نساجی و البته شخص جواد نکونام به این تیم آمدم. می خواستم از نساجی به تیم ملی برسم و آینده فوتبالم را تضمین کنم اما اتفاقات عجیبی برایم رخ داد که دلیلش را نمی دانم. من روزهای خوب فوتبالم را برای نساجی فدا کردم و واقعا می توانم بگویم یکسال و نیم است که خیلی چیزها را در این تیم تحمل می کنم.

سینگ: به خاطر نساجی خون دل خوردم و دَم نزدم
وی افزود: الان که نیم فصل لیگ برتر است من فقط 5 درصد از قراردادم را دریافت کردم. واقعا در این مدت خون دل خوردم و فقط تحمل کردم. به هر حال به شرایط نساجی عادت کرده ام و نمی خواستم از این تیم جدا شوم.

سینگ در پاسخ به این پرسش که آیا با شرایط موجود قصد جدایی ندارد، گفت: همانطور که گفتم بندی در قراردادم وجود دارد که به واسطه آن می توانم جدا شوم. ولی می خواستم تا آخرین بازی نیم فصل کنار تیم باشم و به همین خاطر صبر کردم. منتظرم تا تعطیلات شود و چند روز کنار خانواده ام باشم و با مشورت آنها تصمیم خوبی برای آینده فوتبالم بگیرم. خیلی مسائل وجود دارد که باید به آنها فکر کنم و همه چیز را به سود خودم برگردانم. امیدوارم بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم.

وی در پایان افزود: از موضوعات زیادی دلخورم. من آینده فوتبالم را به خاطر نساجی به خطر انداختم اما به چیزهایی که می خواستم نرسیدم. امیدوارم از این پس اتفاقات خوبی برایم رخ بدهد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج