تأکید زیدان؛ ستاره کلمبیایی فروشی نیست
۹۴۴۷۱۲
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۳
۳۵۸۶ 
خامس رودریگز، هافبک ۲۸ ساله و کلمبیایی رئال مادرید حداقل تا پایان فصل در این تیم ماندنی است.

ورزش سه: در ابتدای تابستان کمتر کسی تصور می کرد با توجه به عدم علاقه زین الدین زیدان به سبک بازی خامس، این هافبک کلمبیایی در برنابئو ماندگار باشد. اما عدم موفقیت رئال مادرید در خرید گزینه های مورد نظر در خط میانی در نهایت باعث ماندن خامس شد و او با نمایش های قابل قبول خود در ابتدای فصل هواداران رئال مادرید را امیدوار کرد.

اما یک مصدومیت نابهنگام در اواسط نیم فصل اول، باعث دوری خامس از میادین شد و اگرچه این بازیکن پیشنهادهایی از سری آ و لیگ برتر برای انتقال در فصل نقل و انتقالات ژانویه دارد، اما نشریه آ.اس مدعی شد رئال مادرید فعلا قصد فروش او را نداشته و در نیم فصل دوم روی خامس حساب باز کرده است.

تأکید زیدان؛ ستاره کلمبیایی فروشی نیست

خامس در این فصل تنها پنج بار در ترکیب ثابت رئال مادرید قرار گرفته، اما کادر فنی به توانایی های او ایمان دارد و با توجه به برنامه شلوغ لوس بلانکوس در نیم فصل دوم و حضور در سه جام مهم، زیدان از مدیران باشگاه درخواست کرده حداقل تا پایان فصل خامس را حفظ کنند.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا مدتی قبل به بازیکنان نیمکت نشین در تیم هایی اروپایی هشدار داد ممکن است شانس حضور در کوپا آمه ریکا را از دست بدهند و خامس امیدوار است با درخشش در نیم فصل دوم در ترکیب رئال مادرید، یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی کشورش در تورنمنت تابستان پیش رو باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج