فروش گوشت‌های فاسد به مشتریان کبابی
۹۴۴۹۲۰
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
۹۴۳۳
سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زن و مردی با کشف ۳۰۰ کیلو مرغ فاسد، خبر داد که با تهیه مرغ‌های فاسد و طبخ آن در کبابی، مرغ‌های فاسد را به مشتریان کبابی می‌فروختند.

خبرگزاری مهر: سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زن و مردی با کشف ۳۰۰ کیلو مرغ فاسد، خبر داد که با تهیه مرغ‌های فاسد و طبخ آن در کبابی، مرغ‌های فاسد را به مشتریان کبابی می‌فروختند.

سرهنگ عباس مرادی در تشریح این خبر اظهار کرد: هفتم دی ماه امسال، مأموران کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن خبری مبنی بر توزیع گوشت مرغ فاسد توسط خانمی در منزل مسکونی اش دریافت کردند و تیمی از مأموران کلانتری ۱۴۹ بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی عنوان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خانمی ۳۷ ساله در منزل مسکونی شان لاشه‌های مرغ‌های فاسد را جمع آوری و پس از جدا کردن گوشت‌ها از اسکلت‌های مرغ به صورت بسته بندی‌های جدید ۱۰ کیلوگرمی به کبابی‌های سطح حوزه کلانتری توزیع می‌کند.

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار داده شد و دستور بازرسی از محل سکونت متهم به همراه نماینده دامپزشکی صادر شد.

مرادی بیان داشت: هشتم دی ماه تیمی از مأموران کلانتری به همراه نماینده دامپزشکی از محل سکونت این خانم بازدید که در بازرسی انجام شده مشخص شد، که این خانم به همراه سه فرزندش یک پسر و دو دخترش حدود ۳۰۰ کیلوگرم اسکلت مرغ را در منزل نگهداری می‌کنند و از هر لاشه مرغ حدود ۴۰ گرم گوشت جدا کرده و گوشت‌های تهیه شده را در کیسه‌های حدوداً ۱۰ کیلوگرمی بسته بندی و ضمن نگهداری آنها در محیطی کاملاً غیر بهداشتی و یخچال‌هایی غیر مناسب در کبابی‌ها عرضه می‌کند.

سرکلانتر دهم پایتخت با بیان اینکه این خانم با دستور قضائی دستگیر شد، عنوان کرد: نماینده دامپزشکی کلیه مراحل نگهداری و بسته بندی و جمع آوری و توزیع گوشت‌های را غیر بهداشتی اعلام کرده است.

وی گفت: خانم ۳۷ ساله در همان تحقیقات اولیه اظهار داشت، لاشه مرغ‌ها را به قیمت ۲ هزار تومان خریداری و پس از تمیز کردن به قیمت ۱۵ هزار تومان به کبابی‌های می‌فروختم.

مرادی با اشاره به اینکه با هماهنگی مقام قضائی به همراه نماینده دامپزشکی از یکی از کبابی‌ها و خریداران گوشت‌های فاسد، بازدید شد، افزود: مالک کبابی اعتراف کرد، حدود ۳ ماه است که از این خانم مرغ‌های فاسد رو خریداری می‌کند و پس از ادویه زدن به مرغ‌ها و گوشت‌ها به صورت کبابی به مشتری می فروخته است.

این مقام پلیسی ابراز داشت: با دستور قضائی کبابی مذکور پلمپ و مالک آن نیز دستگیر شد.

وی در پایان با بیان اینکه هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند، خاطر نشان کرد: کشف سایر جزئیات پرونده و شناسایی سایر کبابی‌ها در دستور کار قرار دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1398/10/10
خودمون هم به همدیگه رحم نمی کنیم
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1398/10/10
این آدمها رو باید اعدام کرد که با سلامتی صدها آدم بازی میکنن، اگر همچین مجازاتی برای این جرمها باشه، کسی جرات فکر کردن به این موضوع رو پیدا نمیکنه.
معلوم نیست تو همون سه ماه چند نفر مریض شدند و از بین رفتن، یاد فیلم بدون تاریخ بدون امضا افتادم...
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/10/10
همانطورکه هموطن عزیزفرمودن که خودمون به خودمون رحم نمیکنیم راسته درمملکتی که مردم به هموطن خودرحم نکند خدا
هم به آنها رحم نمیکند.بیش ازنوددرصد مشکلات کشورراخود ملت
بوجودآورده یکی خونه خالی داره درشوبسته اجاره نمیده والاآخر
پاسخ ها
حرف تلخ
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
پس انتظار نداشته باشیم که دنیا
به ما و اعتماد داشته باشد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
مقصر اون زن بدبخت نیست مقصر سیستم نظارت مملکت میباشد ودولت که برای جان مردم هیچ هدفی ندارن خدا بهمون رحم کنه که در جمهوری اسلامی همه چیز به چشمون دیدیم
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1398/10/10
نظارت دولت مشکل کل نابسامانی کشور هست این همه بیکار داریم چرا به عنوان ناظر استفاده نمیکنیم هر ناحیه و هر شهر انقدر ناظرهایی انگشت شمار دارد که بعد شش ماه یا چند ماه سر میزنن که اینطوری میشه .مشکل فقط بازرسی کشور هست .هر وقت به این نتیجه رسیدیم کشوری اباد داریم .وگرنه مجلس خوب تصمیم میگیرد رهبری خوب مصالح مردم را بیام میکند قضاییه و امنیت امنیت و قضا را به خوبی انجام میدهند چرا مجریه در کشورمون انقدر ضعیف هست از همه دولتهای قبل تا الان.مجری هایی که فقط اجرای قوی دارن چرا در هیچ مجریه ای نبوده
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1398/10/11
از این موارد خیلی زیاد پیدا ميشه فقط نباید از بیرون غدا بخوریم نود و پنج درصد کبابی ها و رستوران ها رعایت نمیکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج