چرا گاهی رژیمِ اسموتی باعث چاقی می‌شود؟!
۹۴۵۵۷۴
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
۹۷۵۷ 
این روزها برخی از افراد به رژیم لاغر از طریق اسموتی علاقه مند شده اند. رژیمی که با کمک آن می توان وزن خود را کاهش داد. اما به نظر می رسد برخی به جای کاهی وزن با افزایش وزن یا ثبات وزن رو به رو می شوند.

انتخاب: این روزها برخی از افراد به رژیم لاغر از طریق اسموتی علاقه مند شده اند. رژیمی که با کمک آن می توان وزن خود را کاهش داد. اما به نظر می رسد برخی به جای کاهی وزن با افزایش وزن یا ثبات وزن رو به رو می شوند.

همانطور که از نام این رژیم مشخص است، اسموتی حرف اول را می زند اما چرا برخی از این رژیم نتیجه معکوس می گیرند؟

این که اسموتی شما مملو از میوه و سبزیجات است به معنای كم کالری یا خو بودن اسموتی برای شما نیست. حتی اگر اسموتی های سبز نیز بدون رعایت نکات رژیمی استفاده کنید، می تواند باعث افزایش وزن شما شود. مهمترین نکته این است که بهتر است به جای خرید اسموتی های کارخانه ای، اسموتی های خانگی تهیه کنید چرا که اسموتی کارخانه ای ممکن است کالری ، قند و چربی ناخواسته ای را به شما تحمیل کند.

چرا گاهی رژیمِ اسموتی باعث چاقی می‌شود؟!

زمان مصرف اسموتی ها نیز در کنار ترکیبات آن مهم است، گاهی اسموتی های کارخانه ای که با شکم خالی مصرف می شوند به شدت محرک اشتها شده و باعث می شوند چند برابر حد نیاز خوراکی مصرف کنید. افزون بر این بهتر است در کنار اسموتی های خانگی و فاقد شکر حتما از خوراکی های سالم مکمل مثل آجیل خام استفاده کنید تا بدنتان با بحران انرژی رو به رو نشود

انجام ورزش منظم در کنار مصرف اسموتی ها نیز می تواند به روند کاهش وزنتان کمک کند. یکی از نکات مهم دیگر این است که نباید در اسموتی خود خوراکی هایی اضافه کنید که برای سلامتی شما مضر هستند. درواقع سعی کنید تنها از موادی در اسموتی استفاده کنید که سالم و فاقد ضرر خاصی هستند. اسموتی های بیش از حد اسیدی، شور یا ترش می توانند معده شما را دچار مشکلاتی جدی کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج