حمله راموس و مارسلو به رکوردی تاریخی
۹۴۷۸۹۸
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
۱۷۸۳۳ 
سوپرکاپ اسپانیا می تواند فرصت مناسبی برای سرخیو راموس و مارسلو باشد تا به رکورد اسطوره رئال مادرید نزدیکتر شوند.

ورزش سه: سوپرکاپ اسپانیا می‌تواند فرصت مناسبی برای سرخیو راموس و مارسلو باشد تا به رکورد اسطوره رئال مادرید نزدیکتر شوند.

رئال مادرید امشب برابر والنسیا اولین نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا را برگزار خواهد کرد و شانس این را دارد تا به بازی نهایی راه یابد.

آخرین افتخار رئال مادرید به فصل گذشته و فتح جام جهانی باشگاه‌ها با هدایت سانتی سولاری بر می‌گردد. رئال در لالیگا، لیگ قهرمانان و کوپا دل ری ناکام ماند، ولی این فرصت را دارد تا پس از یک سال، قهرمانی جدیدی کسب کند.

حمله راموس و مارسلو به رکوردی تاریخی

در حال حاضر پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال، "پاکو خنتو" است که ۲۳ عنوان مختلف را با پیراهن این باشگاه کسب کرد: ۱۲ لالیگا، شش لیگ قهرمانان، دو کوپا دل ری، یک جام بین قاره‌ای و دو جام لاتین.

پس از خنتو، مانولو سانچیس کاپیتان رئال در دهه ۹۰ میلادی با ۲۱ جام قرار دارد: ۸ لالیگا، دو لیگ قهرمانان، دو کوپا دل ری، یک جام بین قاره ای، دو جام یوفا، ۵ سوپرکاپ اسپانیا و یک جام اتحادیه.

اکنون این فرصت برای سرخیو راموس و مارسلو دو مدافع رئال مهیا شده تا خود را به سانچیس و خنتو نزدیک کنند. هر دو در رئال ۲۰ عنوان قهرمانی کسب کرده اند: ۴ لالیگا، ۴ لیگ قهرمانان، دو کوپا دل ری، سه سوپرکاپ اسپانیا، سه سوپرکاپ اروپا و چهار جام جهانی باشگاه ها.

سرخیو راموس با ۱۲ حضور در سوپرکاپ رکورددار است و پس از او مارسلو با هشت حضور قرار دارد. راموس اولین بار سال ۲۰۰۷ حضور در سوپرکاپ را تجربه کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج