پنجعلی: وضعیت پرسپولیس و باشگاه خوب نیست
۹۴۹۱۹۲
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
۳۶۲۸ 
مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: اصلا در جریان مذاکرات احتمالی با تارتار یا سایر گزینه‌ها نیستم، اما امیدوارم هر کسی جانشین کالدرون می‌شود، موفق باشد.

خبرگزاری میزان: محمد پنجعلی با اشاره به حضور دوباره مهدی تارتار در محل تمرینات تیم آکادمی این باشگاه اظهار داشت: دوستان با من تماس گرفتند و گفتند تارتار به محل تمرین آمده است. ایشان دیروز هم برای تماشای دیدار تیم امید پرسپولیس به ورزشگاه رفته بود. خوشحالم که پیشکسوتان پرسپولیس، هوای جوانان باشگاه را دارند و به آکادمی سر می‌زنند.

وی در پاسخ به این سوال که حضور تارتار اطراف پرسپولیس به معنای قطعی شدن انتخابش به عنوان سرمربی تیم است یا خیر، افزود: باور کنید در این مورد هیچ اطلاعی ندارم. هیچ حرفی به من نزدند و اصلا در جریان مذاکرات احتمالی با تارتار یا سایر گزینه‌ها نیستم. امیدوارم هر کسی جانشین گابریل کالدرون می‌شود، موفق باشد.

مدیرآکادمی باشگاه در مورد جدایی کالدرون تصریح کرد: مشخصا شرایطی پیش آمد که جدایی او را رقم زد، اما وضعیت تیم و باشگاه خوب نیست. وقتی مربی از یک تیم جدا می‌شود، این وضعیت اجتناب‌ناپذیر است. کالدرون اگر به هر دلیلی همکاری خود را با باشگاه قطع کرده، ممکن است تیم صدمه بخورد. امیدوارم انصاری‌فرد بتواند خیلی زود اوضاع را مدیریت کند.

پنجعلی در نهایت گفت: متاسفانه رفتار غیر‌حرفه‌ای از سوی کالدرون دیدیم. چنین اتفاقاتی در دنیا حرفه‌ای بی‌سابقه است. او هم شبیه استراماچونی و ویلموتس از فوتبال ایران رفت و من نمی‌دانم چرا طی ماه‌های اخیر این اتفاقات رخ داد. البته حق و حقوقش را می‌خواست که منطقی است. بالاخره یک قراردادی بسته شده و طرفین باید به آن پایبند باشند. واقعا تجربه این اتفاقات و شنیدن درخواست‌های کالدرون برایم عجیب بود، چون از کالدرون انتظارات بیشتری داشتم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج