استاندار قزوین: دشمن خواهان تجزیه ایران است
۹۴۹۲۸۸
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
۱۳۴۵۶ 
استاندار قزوین گفت: خواسته دشمنان تنها ضربه زدن و از بین بردن نظام جمهوری اسلامی نیست بلکه آنان تجزیه ایران را هدف اصلی خود قرار داده‌اند.

استاندار قزوین گفت: خواسته دشمنان تنها ضربه زدن و از بین بردن نظام جمهوری اسلامی نیست بلکه آنان تجزیه ایران را هدف اصلی خود قرار داده‌اند.

هدایت الله جمالی پور شامگاه یکشنبه در نشست ستاد ساماندهی جوانان قزوین با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد آشوب و تفرقه بین مردم ایران، افزود: امروز موقعیت بسیار حساسی داریم، شرایطی که هیچ وقت در تاریخ انقلاب با آن مواجه نبودیم به گونه ای که تمام ظرفیت های دشمنان برای زمین گیر کردن انقلاب بسیج شده و گاها برخی رفتارهای دشمن غیرقابل رصد است.

استاندار قزوین: دشمن خواهان تجزیه ایران است

وی اظهار داشت: امروز دشمن همه توان خود را به کار گرفته است تا به جامعه ما یاس و ناامیدی تزریق کند.

استاندار قزوین با بیان اینکه دشمن تلاش دارد تا جوانان ما را به سمت و سویی پیش ببرد که بتواند با سوء استفاده از آنها به اهداف شوم و پلید خود دست یابد،اظهار داشت: در این خصوص باید بسیار هوشیار بود.
جمالی پور ادامه داد: حمله سپاه در انتقام خون سردار شهید قاسم سلیمانی تسکین بخش درد مردم بود اما متاسفانه سقوط هواپیمای اوکراینی در جریان خطای انسانی فضای جامعه را مخدوش کرد.

استاندار قزوین با بیان اینکه دشمنان جوانان ما را نشانه گرفته اند،افزود: دشمن در این خصوص سرمایه گذاری هنگفتی انجام داده و با شیوع مواد مخدر و ابتذال فرهنگی تلاش دارد تا هویت این قشر را نشانه بگیرد.

جمالی پور اظهار داشت: حوادث دی ماه امسال نشان داد که دشمن تلاش دارد تا قشر جوان را در تقابل با نظام قرار داده و کشور را به آشوب بکشاند.

وی اضافه کرد: نکته مهم این است امروز باید با سازوکارهای تازه تری وارد میدان عمل شویم چرا که دشمن به دنبال برنامه ریزی برای بی اثر کردن اقدامات جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف است و از ابزارهای غیرانسانی نیز در این مسیر بهره مند شده است.

استاندار قزوین از جوانان به عنوان سرمایه های گران سنگ میهن اسلامی یاد کرد که باید از ظرفیت آنها برای رشد و توسعه کشور بهره گرفت و افزود: امروز دنیا به این نتیجه رسانده که ۲ عنصر سرمایه اجتماعی و انسانی می تواند جامعه را به مسیر درست برساند.

وی با بیان اینکه ما مسوولان وظیفه داریم تا این موضوع را که بیگانگان دلسوز ما نیستند را برای جوانان گوشزد کنیم،تاکید کرد: امروز سرمایه های اجتماعی و انسانی هردو با استفاده از ابزارهای بی اعتمادی و ناامیدی و اختلافات و تفرقه که از سوی دشمن هدایت می شود، در معرض خطر و تهدید قرار دارد.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: امروز وظیفه ما شناخت ابزارهای دشمن و استفاده از عناصر وحدت زا و اعتماد ساز در جامعه است که تقویت باورها و ارزش های دینی نیز در همین مسیر قرار دارد.

جمالی پور تصریح کرد: امیدبخشی و اعتمادسازی و ایجاد فضایی با نشاط متناسب با ارزش ها در جامعه یک ضرورت جدی است که باید به دنبال آن باشیم.

استاندار قزوین در ادامه با بیان اینکه برای حل مشکلات و آسیب های اجتماعی باید آنها را به درستی ریشه یابی کنیم،افزود: نشست های ستاد ساماندهی جوانان نباید صرفا به گزارش دهی دستگاه ها ختم شود بلکه خروجی آنها باید تدبیر و چاره اندیشی برای حل بهتر مشکلات مربوط به قشر جوان باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1398/10/22
علی اف قزوین و آذرباییجان میدونه خخخخ
Georgia
19:03 - 1398/10/22
این حرفها را از کجا تون در میارید
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1398/10/22
استانداربی مصرف تاکلاس چندم سوادداری؟ پارتی تودولت کی داری؟ برودنبال وظایف قانونی انجام نشده دولت بگرد
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1398/10/22
دشمن واقعی ما شما مسئولین هستید .
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1398/10/22
تنهایی گفتی؟شهرری رو آباد کردی! رفتی قزوین رو به ویرانه تبدیل کنی
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1398/10/22
الان فهمیده ای لقمه ی کوچکتر راحت تر خورده میشود
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1398/10/22
وقتی صحبت از زندگی میشود یعنی زیر سقف خانه، وقتی جوانان نمیتوانند خانه بخرند و اگر هم میتوانند خانه بخرند، نمیتوانند قسط وامش را بدهند، در نتیجه نمیتوانند زندگی کنند، که دلیلش بی مدیریتی است که به سوداگری و احتکار مسکن رونق بخشیده، در نتیجه باعث فلاکت جوانان گردیده که میتواند باعث حرف شنوی جوانان از دشمن خارجی و در نهایت تجزیه ایران گردد، پس در نتیجه باعث تجزیه ایران، همان دشمن داخلی که موجبات سوداگری و احتکار مسکن را فراهم کردند، میباشند که نمیگذارند جوانان ازدواج شرعی کنند و جوانان را به رابطه خیابانی و نا مشروع کشاندن که احتیاجی به خرید خانه با قسط نجومی نیست و ..
.........
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1398/10/22
به همین دلیل باید تغییر بصورت دمکراتیک انجام شود وگرنه خشونت جای عقل را خواهد گرفت
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1398/10/22
با وجود شما احتياج به هيچ دشمن خارجى وجود ندارد
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1398/10/22
دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند . دشمن خر کیه .
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1398/10/22
دشمن این سرزمین داخل کشوراست، جنگ افروزان
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/10/23
تجزیه کشور ، سوریه سازی ، نا امنی ،...حربه ای بی اثر شده و تکراری .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج