فریبا: از قائدی در تیم امید خوب استفاده نشد
۹۴۹۴۲۸
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹
۲۳۵۹
کارشناس فوتبال گفت: از مهدی قائدی در تیم امید و به خصوص بازی با کره جنوبی خوب استفاده نکردیم.

خبرگزاری فارس: بهتاش فریبا در مورد شکست 2 بر یک ایران مقابل کره جنوبی در مقدماتی المپیک گفت: نیمه اول بازی چیزی برای ما نداشت و کره دو گل زد و تقریبا حرفی برای گفتن نداشتیم. قبل از این مسابقه هم من گفته بودم مقابل ازبکستان بد بازی نکردیم، اما موقعیت‌های گلزنی زیادی از دست دادیم و در جلو خط دفاع ما، هافبک‌های دفاعی ما دچار اشکال بودند.

وی افزود: گفته بودم که برای این منطقه باید فکری کنیم تا دچار آسیب نشویم، به خصوص اینکه سرعت انتقال توپ و پاس در کره جنوبی بسیار بالاست و سریع‌تر از ازبک‌ها بازی می‌کنند. در نهایت هم هر 2 گل را هم از همان منطقه دریافت کردیم. در نیمه اول هافبک‌های ما نتوانستند 2 پاس هم به مهاجمان ما بدهند و خط هافبک ما بسیار ضعیف عمل کرد.

این کارشناس فوتبال با اشاره به شرایط نیمه دوم عنوان کرد: در نیمه دوم مالکیت توپ را بیشتر در اختیار داشتیم و خود را به دروازه حریف نزدیک کردیم و یک گل هم زدیم. با این حال نتوانستیم از بازیکنی مثل مهدی قائدی درست استفاده کنیم و به او و صیادمنش در بازی با کره جنوبی توپی نرساندیم. در نیمه دوم هم که در یک سوم دفاعی حریف بودیم، قائدی در میان مدافعان کره جنوبی گیر افتاد. مدافع وسط کره خوب سر می‌زد.

فریبا با اشاره به نحوه بازی قائدی گفت: مدیر بازی مهدی قائدی به گونه‌ای است که باید به او فضا بدهیم. در استقلال هم وقتی او به کناره‌ها می‌رود، بازیکن تاثیرگذاری می‌شود و می‌تواند به خوبی وارد محوطه جریمه شود و شوت‌زنی کند. اما در تیم امید به عنوان سانتر فوروارد بازی کرد که توپی هم گیرش نیامد.

وی در مورد تعویض زودهنگام محبی در نیمه اول افزود: محبی در تیم ملی بزرگسالان بازیکن خوب و تاثیرگذاری است و قدرت حمل توپ و شوت‌زنی دارد. اما در نیمه اول سنگین بود، ضمن اینکه باید بگویم تمام بازیکنان تیم ما در نیمه اول سنگین بودند و محبی از همه سنگین‌تر. بازی در تایلند با آن شرایط گرم و شرجی سخت است و اگر بدن شما با شرایط آب و هوایی تطابق پیدا نکند، بدن‌ها سنگین می‌شود. وقتی شجاعی به جای محبی به میدان آمد، تیم امید بهتر شد. در ارسال‌ها و همچنین موقعیت‌ها بهتر شدیم.

این کارشناس فوتبال تصریح کرد: در نهایت بازی را به کره جنوبی باختیم و کار ما برای صعود از این گروه به اما و اگر رسید. امیدوارم چین را ببریم و در بازی کره جنوبی و ازبکستان نتیجه دلخواه ما رقم بخورد تا از این گروه صعود کنیم.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1398/10/23
عمو بازی دیروز ۷۵ دقیقه تو بازی بود ...چیکار کرد در حد یه بازیکن اماتور بود
پاسخ ها
ح_ ن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
آقای استیلی ازنورافکن درجای مناسبی استفاده نکرد ،،نورافکن یک بازیکن خلاقی است ،،اومیتوانست بیشتربه تیم کمک کند،، استیلی باید می دید،،قلعه نوعی استفاده بهتری ازاین بازیکن میکرد ،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
هنرمربی به ارنج ودادزدن کنارزمین ولجبازی کردن بادستیاروهمکاراش نیست...شکاری محبی کدومشون درحداندازشون نشون دادن به طورمثال...قاعدی زمان علیمنصور وشفریه بازیکن درجه دوبوداماوقتی استرااومد ازش یه سوپراستاردرست کردطوری که توتمام امتیازهای که تیم گرفت قاعدی تاثیرمستقیم یاغیرمستقیم داشت وچنان خوب درخشید تاحدی که پیشنهادخارجی هم دریافت کرد..من نمیگم مجیدی برای امیدبهتربودامااستیلی واقعا حقش نبود..کارکردن باامیدهاشرایط خاص خودش رومیخواد مثل روزهم روشن بودکه استیلی باکارشکنی وچوب لای چرخ تیم گذاشتن ازسرپرستی به سرمربی گری رسید...درسته که مجیدی تجربه مربیگری نداره امااستیلی تجربه داره اماهیچ رزومه مثبتی توهیچ تیمی ندارشته ...اگه قراربود بااین بازی هاحذف میشدیم چه فرقی میکردمجیدی باشه یااستیلی بهتربودمجیدی ادامه میدادچون احتمال نتیجه گرفتنش ازاستیلی بیشتر وشایدهم مجیدی به عنوان مربی جواب میداد...درهرصورت استیلی به تیم امیدخیانت کرد وتاوان این خیانت سرخوردگی یه مشت جوون شد..جوونهای که توتیم باشگاهیشون یه وزنه وتاثیرگذاربودن که بااین سرخوردگی توتیم باشگاهی هم کیفیتشون پایین ترمیاد
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1398/10/23
تااین وزیربیکفایت هست اوضاع ورزش همبن
Canada
09:47 - 1398/10/23
بابا این قائدی بازیکن خوبی است ولی توان فیزیکی وی همینقدر است اصلا در ۷۵ دقیقه توپ به پاش نخورد شاید ایشان کم گاری کردند که نکند مصدوم شود و نتواند برای فرهاد بازی کند
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/10/23
داره میگه که توپی بهش نرسوندن که کاری کنه
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1398/10/23
آقای استیلی چگونگی استفاده ازبابکنان را خوب اجرا، نکرد علاوه براینکه قایدی در جای خودش نبود،،قایدی باآن جثه کوچکش نمی تواند یک بازیکن نوک باشد،گواینکه اصلا توپ بهش نرسید ،،ازنورافکن درپست دفاع اخربازی گرفت،،بااین کارعملا خط حمله ما تضعیف شد،،نورافکن درفازحجومی نقش موثرتری دارد،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج