راموس: می‌خواستم به اتلتیکو پنالتی چیپ بزنم
۹۴۹۵۱۰
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
۴۰۹۹ 
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید می‌گوید اگر در جریان بازی با اتلتیکو از ناحیه قوزک پا دچار آسیب نشده بود در ضربات پنالتی حتما پنالتی‌اش را به شکل ضربه چیپ می‌زد.

ورزش سه: دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید دیشب در جده عربستان فینال سوپرکاپ اسپانیا را برگزار کردند. بازی بعد از 120 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و سفیدپوشان رئال در ضربات پنالتی موفق شدند با نتیجه 4-1 به پیروزی رسیده و جام سوپرکاپ را به خود اختصاص دهند. سرخیو راموس کاپیتان رئال بعد از بازی گفت اگر در طول بازی از ناحیه قوزک پا آسیب ندیده بود قصد داشت در ضربات پنالتی به اتلتیکو پنالتی چیپ بزند.

در ضربات پنالتی این بازی، راموس پشت پنالتی تعیین‌کننده برای رئال ایستاد و با فرستادن توپ به گوشه پایین دروازه قهرمانی سفیدپوشان را تضمین کرد.

راموس در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" من به دلیل مسائل خرافی همیشه پنالتی چهارم را می‌زنم. مساله این نبود که حساب و کتاب کرده باشیم و از قبل گفته باشیم که من پنالتی‌ای را می‌زنم که بدانم تیمم با آن برنده خواهد شد".

کاپیتان رئال در ادامه صحبتهایش گفت:" برنامه من از قبل این بود که پنالتی‌ام را چیپ بزنم ولی قوزک پایم در بازی آسیب دیده بودم و نمی‌توانستم. چون قبل از زدن پنالتی چیپ باید چند قدم کوتاه و سریع برداشت که با این شرایط خیلی سخت بود. بله، قوزک پایم در بازی ضربه بدی خورد. وقتی آن ضربه به قوزکم خورد تا یک مدت می‌ترسیدم ولی بعد از آنکه مدتی گذشت دیدم درد پایم دارد بدتر هم می‌شود. ولی در چنین بازی مهمی شما دیگر یادتان می‌رود که درد دارید".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج