یکی از بهترین رستوران‌‌های اصفهان
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۴۹۹۵۵
۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶
۷۶۴۸۶
گاهی وقت‌ها هم شما به عنوان توریست به یک شهر تاریخی همچون اصفهان زیبا سفر می‌کنید و دلتان می‌خواهد غذایی باکیفیت و خوشمزه را در محیطی تمیز و دوست‌داشتنی بخورید. در این مواقع شناختن یک رستوران ایرانی فوق‌العاده که به مذاقتان خوش بیاید، کار را برایتان آسان می‌کند.

برترین‌ها: یکی از بهترین تفریح‌های ما ایرانیان، رفتن به رستوران و خوردن غذای موردعلاقه‌ی خود در کنار اعضای خانواده است. هرکس باتوجه به وضعیت مالی و شرایط زندگی خود هرچندوقت یک‌بار برای صرف غذا به رستوران می‌رود و چند ساعتی را در کنار خانواده در محیطی غیر از منزل خوش می‌گذراند.

گاهی وقت‌ها هم شما به عنوان توریست به یک شهر تاریخی همچون اصفهان زیبا سفر می‌کنید و دلتان می‌خواهد غذایی باکیفیت و خوشمزه را در محیطی تمیز و دوست‌داشتنی بخورید. در این مواقع شناختن یک رستوران ایرانی فوق‌العاده که به مذاقتان خوش بیاید، کار را برایتان آسان می‌کند و بدون معطلی به سمت رستوران موردنظر حرکت می‌کنید و حتی همسفران خود را هم به یک غذای ایرانی خوشمزه دعوت می‌کنید. رستوران حاج اسماعیل چلویی از این جمله رستوران‌ها است که شما را سربلند می‌کند.

بهترین رستوران اصفهان

بهترین رستوران‌ اصفهان

بهترین رستوران اصفهان

برای انتخاب بهترین رستوران باید به نکاتی توجه کنیم که در این مطلب برایتان توضیح خواهیم داد.

بهترین رستوران اصفهان

بهترین رستوران‌ اصفهان

۱. غذای باکیفیت

وقتی قدم به رستورانی می‌گذارید، توقع دارید که از غذای خود لذت برده و در عین حال سلامتی تان به خطر نیفتد. بهترین رستوران‌ها، در این زمینه نهایت دقت خود را به کار می‌برند و غذا‌های باکیفیت در اختیار مردم می‌گذارند.

این رستوران‌ها بالاترین استاندارد‌ها را در مورد غذایی که ارائه می‌دهند در نظر می‌گیرند. در ضمن از این استاندارد‌ها همیشه استفاده می‌کنند و هر زمان که قدم به آن رستوران بگذارید، با غذای باکیفیتی روبه رو می‌شوید.

شما با توجه به ظاهر غذا (اندازه، شکل، رنگ)، بافت، طعم و بوی آن می‌توانید به کیفیتش پی ببرید. همچنین رستوران‌هایی که همیشه غذای با کیفیتی به مشتریان خود ارائه می‌دهند، معروف و شناخته شده هستند. وارد هر شهر و محله‌ای که شدید، می‌توانید از افراد آن منطقه سراغ رستوران‌های خوب را بگیرید. مطمئن باشید اولین اسمی که خواهید شنید اسم رستوران حاج اسماعیل چلویی است!

بهترین رستوران اصفهان

۲. پاکیزگی رستوران

هیچ کس دوست ندارد در مکانی کثیف غذا خورده و خود را در خطر بیماری، به ویژه مسمومیت‌های غذایی، قرار دهد و لذت روز‌های خوب مسافرت را با بیماری از دست بدهد.

وقتی قدم به یک رستوران می‌گذارید، می‌توانید حدس بزنید که این رستوران به تمیزی چقدر اهمیت می‌دهد. در رستوران‌های غیربهداشتی، حتی غذا‌های خوشمزه ارزشی نخواهند داشت، زیرا افراد را گرفتار بیماری و مسمومیت غذایی خواهند کرد.‌

بهترین رستوران اصفهان

بهترین رستوران اصفهان

می‌توانید قبل از سفارش غذا، از آشپزخانه رستوران دیدن کنید. در ضمن با مراجعه به سرویس بهداشتی یک رستوران می‌توانید بفهمید که آن رستوران به بهداشت چقدر اهمیت می‌دهد.

۳. تنوع غذایی

غذا‌های ایرانی بسیار متنوع و رنگارنگ هستند و شما با رفتن به یک رستوران ایرانی انتظار دارید این تنوع غذایی را در منو ببینید و با توجه به سلیقه‌تان غذای ایرانی خاصی را انتخاب کنید. رستوران حاج اسماعیل چلویی دارای منویی کامل از غذا‌های رنگارنگ ایرانی است که هرکدام در جای خود بهترین طعم و کیفیت را دارند.

 

بهترین رستوران اصفهان

بهترین رستوران‌ اصفهان

غذاهای برجسته‌ی رستوران حاج اسماعیل چلویی

بهترین کباب کوبیده اصفهان و ایران

به‌واسطه اینکه مواد اولیه کباب کوبیده چرخ شده است، همه افراد نمی‌توانند بهترین کباب‌کوبیده و مواد تشکیل‌دهنده آن را تشخیص دهند از این‌ رو در درجه اول، اعتماد به رستورانی که از آن غذا تهیه می‌شود اولویت داشته و در درجه دوم رنگ کباب‌کوبیده و مزه آن زیر زبان تا حدودی مشخص‌کننده استفاده مواد اولیه مرغوب یا بی‌کیفیت در آن است.

رستوران حاج اسماعیل چلویی با ترفندهای منحصربه‌فردش بهترین کباب کوبیده را برای شما آماده می‌کند.

بهترین رستوران اصفهان

بهترین ته چین مرغ و گوشت

ته‌چین از جمله غذاهای لذیذ ایرانی است. برخی آن را با مرغ می‌پسندند و برخی دیگر ته‌چین با گوشت را ترجیح می‌دهند. با اینکه ته‌چین غذایی فوق‌العاده خوشمزه و پرطرفدار است، اما اگر به خوبی طبخ نشود دلتان را خواهد زد. رستوران حاج اسماعیل چلویی به ته‌چین‌های مرغ و گوشتش هم معروف است. فقط کافی است یک بار امتحان کنید تا دیگر در هیچ رستورانی به جز چلویی ته‌چین سفارش ندهید!

یکی از بهترین رستوران‌های اصفهان

بهترین رستوران اصفهان

تعداد بازدید : 1870
یکی از بهترین رستوران‌های اصفهان

بهترین خورش فسنجان

شاید بگویید خورش فسنجان یک غذای شمالی است و خوشمزه‌ترینش هم در شمال کشور طبخ می‌شود. اما بعد از اینکه خورش فسنجان رستوران حاج اسماعیل چلویی، را میل کنید، نظرتان به کلی تغییر خواهد کرد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و تازه و به‌کارگیری ترفندهای متفاوت در پخت فسنجان عواملی هستند که باعث شده‌اند خورش فسنجان این رستوران بالاترین نظرسنجی مثبت را داشته باشد.

بهترین رستوران اصفهان

۴. محیط و کارکنان رستوران

خوردن غذا در یک محیط زیبا می‌تواند لحظات لذت بخشی را به همراه داشته باشد و خاطره خوبی از سفر در ذهن شما باقی بگذارد محیط یک رستوران خوب معمولاً با وجود صندلی‌های راحت، پخش موسیقی ملایم و نورپردازی، عالی و دوست داشتنی می‌شود.

بهترین رستوران اصفهان

کارکنان رستوران‌های باکیفیت معمولاً رفتار مناسبی با مشتری دارند و در انجام کارهایشان سرعت عمل به خرج می‌دهند. آن‌ها دایما در حال تمیز کردن میز‌های غذای مشتریان قبلی هستند و هرگز اجازه نمی‌دهند، مشتریان جدید پشت میز‌های کثیف بنشینند.

در ضمن ظاهر و لباس آن‌ها مرتب است و نشانه‌ای از آلودگی در آن‌ها دیده نمی‌شود. به غذا‌های رستوران‌هایی که کارکنانشان تمیز و مرتب و حرفه‌ای نیستند، هرگز نمی‌توان اعتماد کرد. همچنین کارکنان رستوران باید دارای کارت بهداشت باشند و مشتریان حق دارند که این موضوع را بررسی کنند. همه‌ی این موارد نکاتی است که در رستوران حاج اسماعیل چلویی، بهترین رستوران اصفهان رعایت می‌شود.

بهترین رستوران اصفهان

۵. قیمت غذا‌های رستوران

برخی از مردم تصور می‌کنند وقتی قیمت غذایی بسیار گران است، آن غذا با کیفیت است. یا رستوران‌های گرانقیمت، الزاماً امکانات و بهداشت بسیار بهتری نسبت به دیگر رستوران‌ها دارند، اما این مساله صحت ندارد، نمی‌توان از روی قیمت رستوران‌ها به کیفیت آن‌ها پی برد.

باید به نکات دیگر رستوران‌های خوب توجه کرد. از طرف دیگر وقتی یک رستوران برای غذا‌هایی که معمولاً گرانقیمت هستند، قیمت بسیار پایینی در نظر می‌گیرد، باید به کیفیت مواد غذایی به کاربرده شده در درست کردن آن غذا، شک کنید.

یکی از بهترین رستوران‌‌های اصفهان

یکی از بهترین رستوران‌‌های اصفهان

یکی از بهترین رستوران‌‌های اصفهان

بهترین رستوران اصفهان

 

در رستوران حاج اسماعیل چلویی همه‌چیز معقول و متعادل است. کافی است یک بار به این رستوران که یکی از بهترین رستوران‌های اصفهان است، بروید و خودتان از نزدیک ببینید. قیمت‌ها را مقایسه کنید و کیفیت‌ها را بسنجید.

رستوران حاج اسماعیل چلویی باقدمت ۶۰ سال سابقه دریک فاصله کوتاه ازفوت آن مرحوم توسط مهندس مهدی حاجی شفیعی نتیجه آن مرحوم دراصفهان مجددا راه اندازی و با استفاده از دانش و تجربه و میراث فامیلی و تحقیقات روز موفق به کسب بهترین کباب کوبیده دراصفهان و بهترین ته چین مرغ و گوشت دراصفهان و بالاترین نظرسنجی مثبت در خورش فسنجان و همچنین یکی از بهترین عرضه کننده گان دسر خوشمزه اصفهان یاهمان خورش ماست می‌باشد.

مکانی دنج بدون هیاهو و برخوردی خوب درشان میهمان و استقبال ویژه از مشتریان از ویژگی‌های خاص این مجموعه می‌باشد.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر