خلعتبری: جدایی‌ام قانونی است
۹۵۰۱۹۷
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۵
۲۳۳۵
بازیکن جدید تیم فوتبال شهر خودرو گفت که جدایی‌اش از باشگاه ذوب‌آهن قانونی است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگویی در ارتباط با جدایی‌اش از ذوب‌آهن و اینکه گفته می‌شود ذوبی‌ها نسبت به این موضوع اعتراض دارند، گفت: نمی‌دانم این خبرها چگونه منتشر می‌شود. اگر جدایی من قانونی نبود پس چگونه باشگاه ذوب‌آهن به من برگه فسخ قرارداد داد؟ این جدایی کاملا قانونی بود و من با فرشاد محمدی‌مهر معاوضه شدم تا نیازهای فنی دو تیم هم برطرف شود.

این جابجایی از لحاظ قانونی هیچ مشکلی نداشت. وقتی پیشنهاد شهر خودرو به من رسید با مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن صحبت کردم. آقای محمدی راضی به جدایی من نبود ولی در نهایت بعد از صحبت‌هایی که انجام گرفت، این انتقال رسمی شد.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا تصمیم به ترک ذوب‌آهن گرفت؟» عنوان کرد: از صمیم قلب ذوب‌آهن را دوست دارم و برای هواداران این تیم و مردم شهر اصفهان احترام قائل هستم. بهترین دوران فوتبالم در این تیم بود و نمی‌توانم آن روزها را فراموش کنم ولی شرایط طوری پیش رفت که جدا شدم.

فصل گذشته از شهر خودرو جدا شدم و فکر می‌کنم جدایی از این تیم اشتباه بود، البته منظورم این نیست که رفتن به ذوب‌آهن اشتباه بود چون دوست داشتم به این تیم هم کمک کنم اما آن زمان می‌توانستم تصمیم بهتری بگیرم. فکر می‌کنم در آن مقطع نباید از شهر خودرو جدا می‌شدم.

خلعتبری با بیان اینکه در ذوب‌آهن بدشانسی آورد، خاطرنشان کرد: در اولین بازی مصدوم شدم و شش ماه از فوتبال دور بودم، البته دوباره برگشتم و نهایت تلاشم را هم برای موفقیت تیم به کار گرفتم. آن زمان هم قراردادی که با ذوب‌آهن امضا کردم، مثل قراردادهای همیشه نبود و قرار شد که بعد از بازگشت به فوتبال قرارداد من تغییر کند.

این قراری بود که با آقای آذری گذاشتم و ایشان هم برای تیم زحمت کشید. در نهایت با پیشنهاد خوب شهر خودرو مواجه شدم و این انتقال هم صورت گرفت. برای ذوب‌آهن آرزوی بهترین‌ها را دارم و امیدوارم آنها نتایج خوبی بگیرند.

مهاجم شهر خودرو در خصوص بازگشت به این تیم تصریح کرد: خوشحالم که دوباره برگشتم. به بازی در اینجا و زندگی در مشهد عادت دارم و امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشم. در لیگ برتر قطعا جزو مدعیان هستیم و در آسیا هم باید دو بازی پلی‌آف را ببریم تا به مرحله گروهی صعود کنیم. امیدوارم روزهای خوبی را در شهر خودرو تجربه کنم، از اعتماد آقای حمیداوی هم نهایت تشکر را دارم.

خلعتبری در خصوص انتخاب مجتبی سرآسیایی به عنوان سرمربی جدید شهر خودرو گفت: سرآسیایی مدت‌ها است که در شهر خودرو فعالیت می‌کند و با شرایط این تیم آشنا است. هر مربی جوانی باید کارش را از یک جا شروع کند و امیدوارم سرآسیایی در کارش موفق باشد. همه باید به این مربی کمک کنیم چون موفقیت سرآسیایی موفقیت شهر خودرو است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج