اسکوچیچ: پرسپولیس و استقلال خواهان من بودند
۹۵۰۲۴۷
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
۲۲۶۹ 
سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: آبادان سرشار از نفت است و به همین خاطر ممکن است هدف حمله‌ها باشد. با این حال تهران از پول نفت سود می‌برد و مردم آبادان از این موضوع ناراحت هستند.

خبرورزشی: دراگان اسکوچیچ سرمربی نفت آبادان گفت‌وگویی با سایت نوولیست کرواسی انجام داده است. گویا این مربی هنگام مورد اصابت قرار گرفتن هواپیمای اوکراینی در فرودگاه بوده است. صحبت‌های او را بخوانید.

*در هواپیما بودم و به سمت تهران پرواز می‌کردم که هواپیمای اوکراینی دچار سانحه شد. معلوم شد پرواز من تنها ۵ دقیقه بعد از پرواز این هواپیما به زمین نشسته است. وقتی به زمین نشستیم، فهمیدم اتفاق عجیبی در جریان است. مردی با انگلیسی ضعیف سعی کرد به من توضیح دهد که من متوجه نشدم. مجبور شدم با گم شدن چمدان‌هایم هم کنار بیایم. همه مضطرب بودند. اندکی بعد دیدم چه اتفاقی افتاده و فهمیدم ممکن بوده هواپیمای من مورد اصابت قرار بگیرد. بهتر است به این موضوع فکر نکنم.

* آبادان سرشار از نفت است و به همین خاطر ممکن است هدف حمله‌ها باشد. با این حال تهران از پول نفت سود می‌برد و مردم آبادان از این موضوع ناراحت هستند و فقط فوتبال برایشان مانده. به همین خاطر است که سران صنعت نفت پیشنهاد‌هایی که برای من می‌آمد را رد کردند. پرسپولیس، تراکتور، ذوب‌آهن و استقلال خواهان من بودند، اما مسئولان به پیشنهاد‌ها گوش ندادند. گفتند ممکن است رفتن من باعث ایجاد تنش و حتی مشکل سیاسی شود. شاید مسخره به نظر برسد، اما مردم این شهر فوتبال را خیلی جدی می‌گیرند.

*صادقانه بگویم صنعت نفت بیش از توانایی‌هایش نتیجه گرفته. توانستم بیشترین بهره را از توانایی بازیکنان ببرم. آن‌ها پول دارند، اما وقتی مربی یا بازیکن خارجی شرایطی که در ایران در جریان است را می‌شنود، نمی‌آید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج