واکنش تند آذری به صحبت‌های محمدی
۹۵۰۳۷۸
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
۷۳۴۵ 
مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب‌آهن واکنش شدیداللحنی به صحبت‌های جواد محمدی مدیرعامل کنونی این باشگاه داشت.

خبرگزاری میزان: سعید آذری در خصوص صحبت‌های امروز جواد محمدی، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: یک بار به محمدی توصیه کردم اینگونه صحبت نکند و چشم‌هایش را باز کند، اما ظاهرا تمایل به این کار ندارد. یک بار گفتم به خاطر آرامش ذوبی‌ها از شکایت خودداری می‌کنم، اما گویا جنابعالی میلی به ایجاد آرامش در مجموعه تحت مدیریت خود ندارید.

وی افزود: شما عملکرد بدی داشتید و تلاش می‌کنید تا با حرف‌های پوپولیستی اذهان هواداران ذوب‌آهن را منحرف کنید. عضو هیئت مدیره باشگاه در مصاحبه رسمی می‌گوید در تاریخ نقل‌وانتقالات ذوب‌آهن ضعیف‌ترین عملکرد را داشته‌ و بازیکنان تاثیرگذار را از دست داده‌ است. شما تا پاسی از نیمه شب مانند گدایان محبت مقابل سازمان لیگ رژه می‌رفتید تا ببینید کدام بازیکن با کدام تیم فسخ می‌کند تا به ذوب‌آهن بیاید.

مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: شما باید برای فرار از حقیقت به دنبال تشویش اذهان عمومی باشید. بار دیگر می‌گویم که محمدی نمی‌تواند حتی مهدکودک را اداره کند! آقای محمدی ذوب‌آهن برای تو بسیار بزرگ‌تر است حد و اندازه‌ات است! از امروز با آمار و مستندات به همه ثابت می‌کنم صحبت‌های و مصاحبه‌های محمدی صرفا برای گمراه کردن اذهان عمومی است. من جای محمدی بودم همان سوت‌سوتکم را می‌زدم. کسی که تو را به ذوب‌آهن آورده تفاوت بین سوت‌سوتک و مدیریت یک سازمان بزرگ ورزشی را نمی‌دانسته است.

جواد محمدی، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در مراسم معارفه میودراگ رادولوویچ سرمربی جدید این صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*شرایط باشگاه با توجه به منابع مالی خاص بود. باشگاه واقعا بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی داشت.

*با حمایت ویژه از طرف شرکت، بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان از بدهی کاهش پیدا کرده که عدد و رقم کمی نیست.

*در شرایط اداری اصلاحات خوبی داشتیم و سر و سامان گرفته‌ایم. برای مثال کارمندی داشته‌ایم که حقوق ماهانه ۱۵ میلیون تومان داشته است.

*این اصلاحات سبب ایجاد شایعه و دردسر‌های زیادی می‌شود، اما در کل اتفاقات خوبی صورت گرفته است.

*هیچ‌وقت مشکلی با منصوریان نداشتم و همیشه از زحمات وی تشکر می‌کنم، امیدوارم در تیم جدیدش موفق باشد.

*میودراگ سرمربی جدید تیم فوتبال است که با تلاش و برنامه‌ریزی ذوب‌آهن در ادامه با قدرت و موفق‌تر پیش خواهد رفت.

*تیم فوتبال تلفیقی از جوانان و باتحربه‌ها است و انگیزه زیادی دارند، امیدوارم با تلاشی که می‌کنند در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری کسب کنند.

*باید مربی انتخاب می‌شد که در شأن ذوب‌آهن و جانشینی منصوریان باشد.

*آمادگی این را دارم سمت خودم را واگذار کنم و از یزدی‌زاده می‌خواهم این درخواست من را قبول کند.

*افتخار می‌کنم در این مدت سربازی ذوب‌آهن را انجام دهم؛ چشمم را بر روی زحمت ۲۰ سال داوری بستم و در ذوب‌آهن حاضر شدم، امیدوارم فردی جایگزین شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج