آزار دختر کُند ذهن توسط مرد افغانستانی!
۹۵۱۲۰۴
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۵
۲۷۲۵۰
دختر جوان کند‌ذهن که توسط مردی افغانستانی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، با شکایت به دادگاه کیفری استان تهران خواستار مجازات متهم شد.

شرق: دختر جوان کند‌ذهن که توسط مردی افغانستانی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، با شکایت به دادگاه کیفری استان تهران خواستار مجازات متهم شد.

زنی یک سال قبل به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت: نوه‌اش گم شده است. این زن گفت: دخترم و دامادم سال‌ها قبل از هم جدا شدند و هرکدام زندگی جدیدی را شروع کردند. آن‌ها یک دختر کندذهن به نام رومینا دارند که من تصمیم گرفتم از این بچه نگهداری کنم، چون می‌دانستم هیچ‌کدام نمی‌توانند از این بچه مراقبت کنند. سال‌ها از رومینا مراقبت کردم و با هم زندگی می‌کردیم. زمان حادثه در پارک با نوه‌ام نشسته بودیم که یک‌باره دیدم او نیست، به تلفن همراهش زنگ زدم، اما جواب نداد. حالا نگران او هستم.

زمانی که مأموران تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند، تلفن همراه رومینا را مورد بررسی قرار دادند و متوجه شدند آخرین‌بار او با جوانی به نام سعید صحبت کرده است.

وقتی سعید شناسایی شد و مورد پرسش قرار گرفت، گفت: روزی که رومینا گم شد من با او قرار داشتم. ما همدیگر را دیدیم و او یک شب پیش من ماند. فردای آن روز او را به نزدیکی خانه مادربزرگش بردم تا به خانه‌اش برود، بعد از آن دیگر از او هیچ خبری ندارم.

درخواست کمک خانواده رومینا

سه روز از گم‌شدن رومینا گذشته بود که خانواده‌اش با انتشار عکس‌های او از مردم برای پیداکردنش درخواست کمک کردند. تا اینکه مردی میان‌سال با مأموران تماس گرفت و گفت: رومینا را شناسایی کرده است. او گفت: رومینا در خانه‌ای که در همسایگی آنهاست زندگی می‌کند.

پلیس به آدرس اعلامی رفت و رومینا را پیدا کرد. این دختر داستان تلخ چند روز آوارگی‌اش را تعریف و درخواست کمک کرد. او گفت: مدتی بود که با پسری جوان که اهل افغانستان است آشنا شده بودم. او گفت: عاشقم شده و می‌خواهد با من زندگی کند. روز حادثه با هم قرار داشتیم. او مرا به خانه‌اش برد.

گردنبند و تلفن همراهم را گرفت و گفت: می‌خواهد آن‌ها را بفروشد و خانه‌ای اجاره کند تا با هم ازدواج کنیم. فردای آن روز از من خواست همراهش به مشهد بروم، اما قبول نکردم و وقتی که دید نمی‌تواند من را راضی کند، مبلغ کمی پول را که داشتم گرفت و به‌شدت من را کتک زد و بعد در خیابان رهایم کرد. من از اینکه به خانه مادربزرگم برگردم خیلی ترسیدم. در خیابان پرسه می‌زدم، خیلی گرسنه و خسته بودم. پسر جوانی که نانوا بود، من را پیدا کرد. او به من غذا و جا داد و می‌خواست مرا به مادربزرگم بدهد که من از ترس فرار کردم و دیگر پیش او برنگشتم.

این دختر ادامه داد: باز آواره شدم. همچنان می‌ترسیدم به خانه برگردم. این‌بار دو پسر جوان من را پیدا کردند. داستان زندگی‌ام را برایشان تعریف کردم. یکی از پسران به من گفت: جوان افغانستانی را پیدا و ادبش می‌کند و او را دست پلیس می‌دهد. او از من خواست وقتی آرام شدم به خانه مادربزرگم برگردم. چندروزی از این ماجرا گذشته بود که پلیس من را شناسایی کرد.

تحویل دختر جوان

وقتی دختر جوان به مادربزرگش تحویل داده شد، شکایتی را علیه مرد افغانستانی مطرح کرد. او در این شکایت گفت: سعید من را به‌شدت کتک زد. او به من گفته بود جایی که می‌رویم خانه‌اش است، اما دروغ گفته بود. او من را به یک کارخانه برد و در یک خانه سرایداری بودیم. هرچه داشتم را از من گرفت. اول گفته بود عاشق من شده است، اما وقتی گفتم با او به مشهد نمی‌روم و نمی‌توانم مادربزرگم را ترک کنم، تلفن همراه، طلا‌ها و پول‌هایم را گرفت.

وقتی متهم افغانستانی که یک‌بار دستگیر و آزاد شده بود، دوباره بازداشت شد، در نهایت مجبور به اعتراف شد و گفت: به دلیل فقر شدیدی که در افغانستان داشتیم به ایران آمدم، اما اقامتم در ایران غیرقانونی بود، به‌همین‌خاطر نمی‌خواستم در تهران بمانم، چون می‌دانستم در تهران‌ماندن باعث می‌شود بازداشت شوم. یک روز در پارک با رومینا آشنا شدم. از او خوشم آمد و تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم.

رومینا برایم از زندگی‌اش گفت و متوجه شدم این دختر به لحاظ روحی و روانی اصلا وضعیت خوبی ندارد. به صاحب‌کارم گفتم رومینا همسرم است. او را به خانه سرایداری‌ای که داده بود بردم و او هم مخالفتی نکرد. فردای آن روز به او گفتم باید در مشهد زندگی کنیم، من در آنجا خانه دارم و اقوامم آنجا هستند، اما قبول نکرد و گفت: نمی‌تواند از مادربزرگش جدا شود و از من خواست به خواستگاری‌اش بروم. گفتم این کار را می‌کنم، اما باید به مشهد بیاید. قبول نکرد، به‌همین‌خاطر هم جروبحث کردیم و بعد از دعوا او قهر کرد و رفت. من فکر نمی‌کردم نتواند به خانه برگردد وگرنه خودم کاری برای او می‌کردم.

پرونده با توجه به مطرح‌شدن شکایت تعرض دختر جوان به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و قضات تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند. این در حالی بود که پزشکی‌قانونی آثار شکنجه و ضرب‌وجرح روی بدن دختر جوان را تأیید کرد.

با تکمیل پرونده، متهم پای میز محاکمه رفت. در ابتدای جلسه، رومینا و مادربزرگش شکایت خود را دوباره مطرح کردند. مادربزرگ رومینا گفت: ما از سه پسر دیگر که دخترم را پناه دادند شکایت نداریم. آن‌ها به دخترم پناه دادند و حتی دست به او نزدند. آن‌ها به دخترم کمک کردند، هرچند باید من را خبر می‌کردند و موضوع را به پلیس گزارش می‌دادند، اما، چون به دخترم غذا و جای خواب دادند و قصد کمک به دختر بی‌پناهی را داشتند، من شکایتی از آن‌ها ندارم و رومینا نیز شکایتی ندارد.

در ادامه، رومینا در جایگاه قرار گرفت. او گفت: مرد افغانستانی به‌شدت من را کتک زد. او خیلی من را آزار داد. چنان من را کتک زده بود که بعد از سه روز که به پزشکی‌قانونی رفتم، هنوز آثار کبودی و زخم‌های عمیق روی بدنم وجود داشت. این مرد خیلی خشن بود. او بعد از اینکه حسابی مرا کتک زد، تلفن همراهم و طلا‌هایی را که داشتم از من گرفت و مرا از خانه بیرون کرد. به او گفتم کمی پول به من بدهد تا آواره نشوم، اما با عصبانیت من را به بیرون پرت کرد. سه پسر دیگر به من پناه دادند و از آن‌ها شکایتی ندارم.

بعد از گفته‌های این دختر، متهم در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من قبول دارم با دختر تندی کردم، اما قصدم این نبود که او را آزار بدهم و حتی فکر می‌کردم خودش می‌تواند به خانه‌اش برگردد. به‌خاطر اینکه در مشهد اقوامی داشتم که می‌توانستند کمکم کنند تصمیم گرفتم به مشهد بروم، حتی حاضر شدم دختر جوان را هم با خودم ببرم، اما او قبول نکرد. من واقعا او را دوست داشتم و می‌خواستم با او زندگی خوبی را شروع کنم. فکر نمی‌کردم موضوع تا این حد پیچیده شود.

متهم ادامه داد: وقتی بار اول دستگیر شدم، خیلی ترسیده بودم. اگر پلیس ایران متوجه می‌شد که من ورود غیرمجاز داشته‌ام، مرا از کشور اخراج می‌کرد، به‌همین‌خاطر هم توضیح ندادم هدف و نیتم چه بود. حالا از اتفاقی که برای این دختر افتاده است خیلی ناراحتم و حاضرم تلفن همراه و طلا‌هایی را که از او دست من مانده است بدهم. من قصد بدی نداشتم.

قضات شعبه ۸ دادگاه کیفری استان تهران با توجه به مدارک موجود در پرونده و گفته‌های متهم و شکایت شاکی، برای صدور رأی وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 42
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1398/10/28
باید این رو اعدام کرد
پاسخ ها
غنی احمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
بفهم خودش خاسته چرابچه مردم راقصاص
کنند مگر کسی راکشته.
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1398/10/28
'''' آزار و اذیت دختر '' کند ذهن ''' از نوع دوم !! بدون آزار و اذیت جنسی!!
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1398/10/28
چه پلیس باهوشی داریم ما!!!!
بار اول، اون افغانی را دستگیر کردن و حتی نفهمیدن که مهاجر غیرقانونی و غیر مجازه.
اون افغانی بدبخت هم چقدر از پلیس حساب می برده و فکر میکرده پلیس میفهمه که غیرمجازه! نمیدوسته که ماشاااالله ماشااالله پلیس ما خیــــلی با هوش تر از این حرفاست.!!!
پاسخ ها
کیا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
احسنت
-
07:36 - 1398/10/28
خوبه کند ذهن بوده اینقد کارا کرده عاقل بود چیکار میکرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
اینقد کارا کرده؟
چه کار کرده؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
اگه عاقل بود که اون یارو مرده بود و بعد خودشو دار میزدن به جرم قتل متجاوز پس همون بهتر عاقل نبود
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1398/10/28
لعنتی توازافغانستان امدی با نیت خراب چراباابروی ایران وایرانی بازی میکنید خداراشکران سه پسرایرانی به این دخترکمک کردن واشتباه مادربزرگ اینکه قبول کرده میتواندازازین دخترنگهداری کند
پاسخ ها
کریو
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
این3پسرایرانی چراهمان روز دختره رابه پلیس یاخانواده اش تحویل نداده اند اخه
روحیه جوانمردی وفتوت کجارفته .دختره بی
چاره راشب نگه داشته اند.ایااین درست است.
Iran, Islamic Republic of
07:56 - 1398/10/28
وا چه پدر و.مادرای بی رحمی ،بعد کجای این دختر کند ذهن بود ،... ،تو که پول نداری شکم خودتم سیر کنی ازدواج چیه میگی
پاسخ ها
حامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
عیزم اون سه تاهم تجاوز کردن اما احتمالا یکیشون گفته بات ازدواج.میکنم این بیچچاره هم باورکرده
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1398/10/28
از همه چیز تحریم شدیم الا از افغانها!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
این و خودتون باید تحریم کنید تا وقتی نفکر رائفی پوری دارید در قبال افغانها همینن دیدید که همین امسال چطور دسته وسته وارد شدن اگه تصادف نمیشد لو نمیرفتن خیلیاشون هم سالم رسیدن ما خبر نداشتیم همینه که چند میلیون شدن دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1398/10/28
قصدبدی اگه داشتی چه میکرد ...
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1398/10/28
این طور ادمارو باید به دار اویخت. تو مملکت خودمون میان این کارارو میکنن وراست راست میچرخن. یعنی این قدر تو مملت ما غیرت مرده
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1398/10/28
هرچی افعانیه ایران را پرکرده آخه افغانی چی داره که دخترهای ما ازشون خوششون میاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
همه چی....
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/10/28
تو ببین این چقد بدبخت وحقیربوده که ازخودش ضعیف تر گیر اورده!
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1398/10/28
برای یک یار به حضور این ها در ایران خاتمه دهید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
جالبه هم فحش میدن به ایران هم حاضر نیستن از ایران برن بهشون بگی برید نمیرن تو شدیدترین تحریمها هم مثل کنه چسبیدن به ایران زبونم دارن خب شما که میگید ایران بده برید دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
مگه ترامپ کمک کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
دقیقا انقدر از ایران بد میگن
خب برید بهشت افغانستان چرا موندید تو کشور بدبخت ما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
نه من نمیگم برن افغانستان نمیخوان افغانستان زندگی کنن میخوان مهاجرت کنن میگن ایرانیا بدن برن یه کشور دیگه نمی بینن مگه ۴۰ ساله ایران تحریمه و در تنش شدید با آمریکاست چند میلیونی ریختن ایران اونم اکثرا قاچاقی اومدن تازه فحش هم میدن برن تاجیکستان برن پاکستان ، برن ترکیه و ... راحت از مرز میگذرن یه روزم کمپ نمیرن مستقیم وارد شهرها میشن فحش هم میدن ایران اروپاست که مهاجرت میکنید ؟
سوریها بیشتر از ۲۰ کشور عربی هست هم دین همزبان هم مذهبشونن اما میرن آلمان و ترکیه اینا میان ایران تحریم شده فحش هم میدن اینهمه کشور تو دنیا هست هم میان هم فحش میدن امکانات ایران برای مردم خودش کافی نیست با این تحریم
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1398/10/28
نه داداش پس نده داشته باش پیش خودت بمونه
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/10/28
خدانگذردازآن قاچاقچی انسان لب مرز تاآن مأموررشوه گیرلب مرزوتاآن مسئول بی خیال ووظیفه نشناس اداره اتباع که این کثافتهاوانگلهای بی هویت وبی مروت رابه کشورماراه میدهندوزندگی رابراشون تواینوکشورغم زده وبدبخت تسهیل میکنندواینطوری ناموس این مملکت رابه دست این اجانب پست،به بادمیدهند
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/10/28
افغانی‌ها درایران ازادن هرکاری بکنن چون کشوردوست وبرادر هستن ازهمه جهان بریدیم به افغانستان چسبیدیم اینهم نتیجه کار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
افغانیام که غرامت خواستن
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/10/28
باید افغانیهای غیر مجاز فاقد مدرک را از ایران بیرون کرد . اگر در کشورهای دیگر این قدر اتباع خارجی غیر مجاز بود تا الان اخراجشان کرده بودن ولی دولت ایران نمیدانم چرا اینها را نگه داشته خیلی تهفه هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
تهفه نه. طهفه درستشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
۱۳:۳۲
نه ای کیو توام اشتباه نوشتی تحفه نه تهفه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
همگی اشطباح کردید
درصتش اینه: طهفح
Davood
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
نه شما با همگی اشتباه کردید تحفه درسته
الناز واقعی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
خخخخخخخ جالبه هرکدوم برا همدیگر غلط املایی درمیارن خخخخ

لاییییییک داووود درست گفتی
بچاپپپپپ برترینها
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/10/28
این دخترا خیلی ساده هستن که براحتی به پسرا اعتماد میکنن اونم نه یکبار بلکه چندبار
پاسخ ها
elahe
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
واقعا درسته بعضی دخترا خیلی ساده هستند
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1398/10/28
زیاد هم کند ذهن نبوده انگار
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1398/10/28
اقرار کرده وسایلش هنوز دستش هست ؟ چه گزارش بی سروتهی! یه بارهم شده نمایندگان مهدکودک مصوب کنن اینا که غیر مجاز میان بیرون کنن!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج