طاهری: مقابل AFC نباید کوتاه بیاییم
۹۵۱۷۷۶
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
۳۷۱۵ 
مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: انصراف از مسابقات فقط یک راه مقابله با این تصمیم است، ما باید تا آخر پشت این مسئله باشیم و به فیفا و مراجع دیگر شکایت ببریم.

خبرگزاری میزان: علی اکبر طاهری در خصوص تصمیم AFC برای گرفتن میزبانی از تیم‌های باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا و واکنش مناسب ایران به این مسئله اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم یک مقدمه بگویم، ما با الهلال در امارات بازی داشتیم و این تیم میزبان ما بود. طبق پروتکل‌های AFC صندلی‌های جایگاه ویژه به صورت مساوی بین دو تیم تقسیم می‌شود تا هر دو تیم احترام داشته باشند. در مورد هواداران هم طبق قانون AFC بلیت به تیم‌های میزبان و مهمان می‌رسد.

وی ادامه داد: در آن بازی ما در جایگاه ویژه نشسته بودیم که بعد از پایان نیمه اول و شروع نیمه دوم یکی از مسئولان باشگاه الهلال به سمت ما آمد و اعلام کرد از روی صندلی‌های ردیف وسط بلند شویم و به گوشه جایگاه برویم تا به نوعی به ما بی‌احترامی کرده باشد. در بازی برگشت که ما در عمان میزبان بودیم همین کار را با عربستانی‌ها کردیم.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در بازی برگشت وقتی مسئولان الهلال می‌خواستند در جایگاه ویژه ورزشگاه عمان بنشینند به آنها گفتم باید به صندلی‌های گوشه جایگاه بروند و بازی را از آنجا ببینند. این درخواست من با مخالفت عربستانی‌ها، عمانی‌ها و حتی نماینده AFC همراه شد. من به آنها گفتم ما میزبان هستیم و ورزشگاه اجاره کردیم و مختار هستیم هرکاری انجام بدهیم. همان موقع جلسه‌ای برگزار کردند و از من خواستند این کار را نکنم ولی به آنها گفتم شما چطور این کار را با ما کردید و ما هم همان کار را می‌کنیم. بعد آمدند و گفتند سفیر عربستان ردیف وسط بنشیند که من گفتم سفیر هم باید گوشه جایگاه بنشیند که این اتفاق هم افتاد. همانجا به نماینده AFC گفتم شما نماینده AFC هستید یا عربستان. آن شب نمایندگان عربستان تا آخر، بازی را از گوشه جایگاه دیدند و من تلافی باز رفت را درآوردم.

طاهری در ادامه تاکید کرد: الان هم باید همچین کاری انجام بدهیم و سفت و سخت مقابل تصمیم AFC مقاومت کنیم. انصراف از مسابقات فقط یک راه مقابله با این تصمیم است. ما باید تا آخر پشت این مسئله باشیم و به فیفا و مراجع دیگر شکایت ببریم. رئیس AFC که حامی برخی کشورهای دیگر است و می‌خواهد از ما کم کند و به دوستانش اضافه کند.

وی افزود: هرگز در این خصوص نباید کوتاه بیاییم. اینها می‌گویند ایران امنیت ندارد درحالی که عربستان، امارات، عراق و دیگر کشورهایی که هر روز در آنها جنگ است و موشک می‌خورد امن هستند و می‌توانند میزبان باشند؟! ایران امنیت ندارد یا کشورهایی که پایگاه‌های هوایی دشمن ما در آنجا وجود دارد؟ نباید با چند شعار کوتاه بیاییم و باید پای فیفا و اینفانتینو را هم به موضوع باز کنیم.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: چطور اینفانتینو مدام از فوتبال ما تعریف می‌کند و با مدیران ما لابی می‌کند، بعد الان جلو نمی‌آید تا کار را تمام کند؟ متاسفانه در این موضوع هم از جریان داخلی ضربه می‌خوریم و هم از جریان وقیح خارجی. بازهم می‌گویم عدم شرکت در این مسابقات فقط یک حرکت است و باید خیلی محکم برخورد کنیم. ما یکبار در جریان عربستان کوتاه آمدیم و کلی ضرر کردیم، اینبار دیگر نباید کوتاه بیاییم.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1398/10/29
اگر میزبانی تیم ملی را هم گرفتن ایران هم هنگام جام حهانی میتواند در خلیج فارس مانور نظامی برگزارکند تا هیچ هواپیمایی نتواند به قطر مسافرت کند
پاسخ ها
فدائیان رهبر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
ای گفتی وجدانا جام جهانی یه درگیری بشه توبه
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/10/29
کوتاه بیایید هم فرقی نمیکنه!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/10/29
اینقدر که گواه نیامدید چه پیشرفتهایی دشتی انهارا بیان کن جز ظرر کار دیکه هم کردیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج