یک مهدکودک خوب در شهرک غرب
۹۵۲۰۴۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
۱۹۹۸۶ 
محتوای حمایت‌شده
طبیعتاً همه والدین دوست دارند که تمامی ساعات شبانه‌روز خود را در کنار فرزندشان بمانند، از او نگهداری کنند و خودشان شاهد رشد مهارت‌ها و آموزش‌هایش باشند، اما به دلایل مختلفی از جمله نیاز کودک به استقلال و آموزش مهارت‌های آکادمیک به علاوه شاغل بودن والدین و عدم وجود زمان کافی برای همراهی با کودک ممکن است که گزینه‌های دیگری اعم از ثبت‌نام کودک در مهدکودک‌هایی معتبر و قابل‌اعتماد پیش رویشان قرار بگیرد.

برترین‌ها: طبیعتاً همه والدین دوست دارند که تمامی ساعات شبانه‌روز خود را در کنار فرزندشان بمانند، از او نگهداری کنند و خودشان شاهد رشد مهارت‌ها و آموزش‌هایش باشند، اما به دلایل مختلفی از جمله نیاز کودک به استقلال و آموزش مهارت‌های آکادمیک به علاوه شاغل بودن والدین و عدم وجود زمان کافی برای همراهی با کودک ممکن است که گزینه‌های دیگری اعم از ثبت‌نام کودک در مهدکودک‌هایی معتبر و قابل‌اعتماد پیش رویشان قرار بگیرد.

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب
همین حالا با ما تماس بگیرید.

همه ما ترجیح می‌دهیم که در ساعاتی که در محل کارمان هستیم و نمی‌توانیم از فرزندانمان نگهداری کنیم آن‌ها را به مکانی با امنیت بالا و راحت ببریم و خیالمان آسوده باشد که علاوه بر سپری کردن اوقات فراغت و لحظاتی آرام و راحت بتوانند علوم و مهارت‌هایی را نیز یاد بگیرند و سطح آموزشی و خلاقیتشان ارتقا پیدا کند. در این مطلب همراه ما باشید تا در رابطه با یکی از بهترین و ایده‌آل‌ترین آکادمی تخصصی زبان کودکان در شهر تهران برایتان بگوییم.

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

آکادمی زبان کودکان قاصدک راه مفید

امروزه مهدکودک‌های بسیاری در سطح شهر وجود دارند که هر کدام به نوعی با فراهم کردن امکانات آموزشی و تفریحی سعی می‌کنند که والدین و البته فرزندان آن‌ها را از شیوه تربیتی خود راضی نگه دارند. در این میان طبیعتاً برخی از این مراکز و مهدکودک‌ها با فراهم کردن آپشن‌ها و امکانات معتبرتر سری در میان سر‌ها پیدا می‌کنند و می‌توانند به طبع پذیرای کودکان بیشتری باشند.

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

آکادمی زبان کودکان قاصدک راه امید به عنوان یکی از مشهورترین و باکیفیت‌ترین مهدکودک‌های شهر تهران واقع در شهرک غرب امکانات بسیاری را برای کودکان فراهم می‌کند که اعتبار و مهارت آموزشی خود را در نتیجه بیش از ۱۶ سال سابقه کاری آبرومند و صادقانه‌شان به دست آورده‌اند. این آموزشگاه به طور اختصاصی روی زبان انگلیسی تمرکز کرده و زبان خارجی دیگری در این آموزشگاه تدریس نمی‌شود تا کودکان بتوانند با تمرکز بیشتر و کاملا اختصاصی زبان انگلیسی را بیاموزند.

از جمله امتیازات این آموزشگاه و مهدکودک اعطای مدرک YLE (کمبریج) توسط نمایندگان دانشگاه کمبریج است که به طبع اعتبار این آکادمی را به مراتب افزایش می‌دهد. پذیرش کودکان در این مهدکودک برای بالای ۳ سال صورت می‌گیرد و مشخص کردن این محدوده سنی می‌تواند در ارتقا خلاقیت و دانش فرزند شما بسیار تأثیرگذار باشد.

امکانات آکادمی زبان کودکان قاصدک راه مفید

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

این مهدکودک که تنها یک شعبه دارد به عنوان یک آکادمی تخصصی زبان ویژه کودکان مشغول به فعالیت بوده و مجوز خود را به صورت رسمی از آموزش و پرورش کشور دریافت کرده است. فضای این مهدکودک دارای مساحتی در حدود ۳۶۰ متر است و حیاط آن نیز با امکانات بازی کودکان مساحتی در حدود ۱۲۰ متر دارد که راحتی فرزندان شما را در زمان بازی فراهم می‌آورد.

نکته جالبی که در رابطه با آکادمی زبان کودکان قاصدک راه مفید وجود دارد آن است که هیچ کدام از مفاهیم آموزشی از طریق آموزش‌های مستقیم صورت نمی‌گیرند، بلکه برای تأثیرگذاری بیشتر و هم‌چنین نهادینه شدن آموزش‌ها آن‌ها را به صورت غیرمستقیم و از طریق بازی به کودکان ارائه می‌دهند.

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

در این آکادمی با مدیریت روانشناس بالینی و تسلط کامل بر روحیات کودکان، مهارت‌ها و فعالیت‌هایی از جمله شعرخوانی، تئاتر، سفالگری، کاردستی، مهارت‌های زندگی، کشاورزی، آشپزی، کارگاه‌های خلاقیت، علوم (ریاضی، تجربی، جغرافی و...) و همگی به زبان انگلیسی به کودکان آموزش داده می‌شود. ناگفته نماند که به دلیل درخواست‌های فراوان و کیفیت بالای آموزش زبان در این آکادمی، کلاس‌های ترمیک بعد از مدرسه نیز ویژه نوجوانان و در سانس‌های بسیار محدود برگزار می‌شود. علاوه بر این نیز باید به این موضوع اشاره کنیم که در آکادمی زبان کودکان قاصدک راه مفید، آموزش تخصصی موسیقی کودکان به روش روز اروپا و همراه با پیانو نیز صورت می‌گیرد که می‌تواند روحیات هنری و آرامش بخشی را در فرزند شما تقویت نماید.

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

تنوع زمینه‌های مهارتی و آموزشی ارائه داده شده در این مهدکودک باعث می‌شود که فرزند شما بتواند با روحیات و علایق خود بیشتر آشنا شده و به‌تبع آن زمینه موردعلاقه خود را برای آینده راحت‌تر انتخاب کند. علاوه بر این شما نیز می‌توانید به عنوان والدین فرزند خود با آشنایی بیشتر با استعداد‌ها و علایق فرزندتان نسبت به زمینه‌های علمی، هنری و مهارت‌های مختلف در رشد و آماده‌سازی بستر پیشرفت فرزند خود مؤثرتر عمل کنید.

یک مهدکودک خوب در شهرک غرب

طبیعتاً یکی از جنبه‌های مهمی که برای تمامی والدین به عنوان اولویت شناخته می‌شود امنیت موجود در یک مهدکودک است. آکادمی زبان کودکان قاصدک راه مفید با داشتن دوربین مداربسته سرتاسری به علاوه سرویس‌های رفت و برگشت مطمئن می‌تواند خیال شما را از این بابت آسوده نگه دارد و باعث شود که دیگر هیچ‌گونه نگرانی و دل‌شوره‌ای در رابطه با امنیت فرزند خود نداشته باشید.

نتیجه‌گیری عالی از آکادمی

کودکانی که در آکادمی زبان کودکان قاصدک راه مفید، زبان انگلیسی را می‌آموزند پس از اتمام دوره‌ی تحصیلی خود، مورد تایید بهترین مدارس تهران بوده و توسط این مدارس جذب خواهند شد در حالی‌که به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستند.

اگر ساعت کاری آکادمی را می‌خواهید...

ساعت کاری این مهدکودک از ساعت ۸ و نیم صبح الی یک بعد از ظهر و هم‌چنین ساعت دو بعد از ظهر تا ۶ بعد از ظهر خواهد بود. نشانی آکادمی زبان کودکان قاصدک راه مفید نیز شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان گل‌ها، نبش توحید دوم، پلاک ۹۹ است.

تعداد بازدید : 394
یک مهدکودک خوب در شهرک غرب
 
 
یک مهدکودک خوب در شهرک غرب
همین حالا با ما تماس بگیرید.
 
یک مهدکودک خوب در شهرک غرب
 
یک مهدکودک خوب در شهرک غرب
 
یک مهدکودک خوب در شهرک غرب
 
یک مهدکودک خوب در شهرک غرب
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج